منوی داروخانه
Your Cart

بیوساینت | Biosyent

برند: بیوساینت | Biosyent مدل: Biosyent Feramax 41.5g powder
پودر فرامکس بیوساینت  پودر فرامکس بیوساینت مکملی منحصر به فرد برای درمان کم‌خونی ناشی از فقر آهن است. باعث کاهش خستگی و بهبود خواب آلودگی می شود. این مکمل باعث بهبود اکسیژن رسانی به تمام اندام ها می شود.  نقش آهن در سلامت بدن عنصر معدنی آهن یکی از فراوانترین عناصر معدنی موجو..
تامین آهن مورد نیاز بدن و کمک به پیشگیری از کمبود آهن و کم خونی ناشی از فقر آهن
153,690 تومان
برند: بیوساینت | Biosyent مدل: Biosyent Feramax powder83gr
پودر فرامکس بیوساینت  پودر فرامکس بیوساینت مکملی منحصر به فرد برای درمان کم‌خونی ناشی فقر آهن است. نقش آهن در سلامت بدن عنصر معدنی آهن یکی از فراوانترین عناصر معدنی موجود در بدن انسان است. شهرت عنصر آهن در تشکیل گلبول‌های قرمز خون و انتقال اکسیژن به بافتهای بدن است. در مرکز گ..
حاوی آهن برای کمک به درمان آنمی فقر آهن
250,000 تومان
کپسول فرامکس 100 بیوساینت 30 عدد
ناموجود
برند: بیوساینت | Biosyent مدل: Biosyent Feramax 100
    کپسول فرامکس کپسول فرامکس مکملی منحصر به فرد برای رفع کم‌خونی ناشی از فقر آهن است و به سلامت عمومی بدن کمک می‌کند. این مکمل محصول شرکت BioSyent  کشور کانادا است.   نقش آهن بر حفظ سلامتی سلول‌های بدن ما برای ادامه حیات نیاز به اکسیژن دارند. اکس..
درمان کم خونی ناشی از فقر آهن و رفع احساس خستگی و خواب آلودگی
212,550 تومان
نمایش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)

برند بیوساینت برندی معتبر و آمریکایی در زمینه تولید انواع مکملهای دارویی است. این برند از آغاز فعالیت تا کنون تلاش کرده است تا مکملهایی را برای ارتقا سطح سلامتی در سراسر دنیا تولید کند. برای نیل به این هدف، این برند همواره از تحقیقات علمی پیروی کرده است و تکیه بر استانداردهای بین المللی را در تولید مکملها سرلوحه کار خود قرار داده است. مکملهای دارویی این برند از بهترین مواد اولیه تولید می شوند و همین امر سبب شده است که محصولات این برند اثربخشی بی نظیری داشته باشند. تقاضای بالا برای خرید محصولات این برند نشان دهنده کیفیت بالای این محصولات هستند.

نوآوری هدف اصلی برند بیوساینت

نوآوری هدف اصلی برند بیوساینت است. موسسان این برند بر این عقیده هستند که یکی از روشهای اصلی تولید مکملهای دارویی پیروی از اهداف نوآورانه است. به همین دلیل، این برند تلاش می کند تا با پیروی از تحقیقات به روز دنیا به دنبال اهدافی نوآورانه باشد تا بتواند مکملهایی با کیفیت را در اختیار کسانی قرار دهد که به سلامتی خود اهمیت می دهند.

ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که نوآوری در تولید مکملهای دارویی چیست. نوآوری به معنای استفاده از ترکیباتی منحصر به فرد برای ارتقا سلامتی است. فرمولاسیون این مکملها بسیار خاص است و متخصصان تلاش می کنند تا مکملهایی برای ارتقا سلامتی را در اختیار کسانی قرار دهند که به سلامت خود اهمیت می دهند.

انواع محصولات برند بیوساینت را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.