منوی داروخانه
Your Cart

کدلی | Caudalie

کرم پلی فنول سی 15 کدلی  30 میل
ناموجود
برند: کدلی | Caudalie مدل: Caudalie Polyphenol C15 Cream
کرم پلی فنول سی 15 کدلیبا این ترکیب آنتی اکسیدان قوی، جوان و زیبا بمانید!این محصول حاوی کمپلکس( پلی فنول و ویتامین C ) با عملکرد چند گانه از پوست در برابر رادیکال های آزاد ،چروک و اشعه UVA&UVB  محافظت می کند. این محصول غنی از اسید هیالورونیک ،حجم پوست را افزایش می دهد و بلافاصله پس از مصرف ..
نرم کننده و ضد چین و چروک پوست
177,800 تومان
کرم پریمیر کرو کدلی  50 میل
ناموجود
برند: کدلی | Caudalie مدل: Caudalie PREMIER CRU THE CREAM
کرم پریمیر کرو کدلی را از داروخانه آنلاین بخواهید :داروخانه آنلاین با فراهم‌ سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و طی ۲۴ ساعت در تهران و ۷۲ ساعت در سایر شهرستانها محصول را درب منزل تحویل بگیر..
کرم جوانسازی پوست
980,000 تومان
کرم پریمیر کرو ریچ کدلی  50 میل
ناموجود
برند: کدلی | Caudalie مدل: Caudalie Premier Cru Rich Cream
کرم پریمیر کرو ریچ کدلی کرم پریمیر کروریچ کدلی محصولی بسیار قوی و کاربردی است که می توانید با استفاده روتین از آن صاحب پوستی شفاف و بدون لک شوید. این محصول مرطوب کننده و آبرسان بسیار عمیق است که باعث می شود چروک و یا خطوطی که بر اثر خشکی زیاد به وجود آمده کم تر شود و به زیبایی صورت شما کمک میکن..
ضد چروک، لک و خشکی پوست
980,000 تومان
کرم مغذی بدن کدلی  225 میل
ناموجود
برند: کدلی | Caudalie مدل: CAUDALIE Vine Body Butter
 کرم مغذی بدن کدلی را از داروخانه آنلاین بخواهید :داروخانه آنلاین با فراهم‌ سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و طی ۲۴ ساعت در تهران و ۷۲ ساعت در سایر شهرستانها محصول را درب منزل تحویل ..
مرطوب کننده پوست
113,500 تومان
کرم مرطوب کننده وینوسورس اینتنس کدلی  30 میل
ناموجود
برند: کدلی | Caudalie مدل: Caudalie Vinosource Intense Moisture Rescue Cream
 کرم مرطوب کننده وینوسورس اینتنس کدلی:کرم اینتنس وینوسورس کدلی مرطوب کننده و مغذی برای پوست های آسیب دیده و دهیدراته می باشد. این محصول طبیعی(92%) با ساختاری غنی و چرب، بدون ایجاد براقی و با حفظ چربی پوست سبب التیام آن می شود. این کرم پیشنهادی فوق العاده برای حفظ رطوبت پوست در شرایط نامساعد آب ..
آبرسانی و تغذیه عمقی پوست
257,500 تومان
کرم مرطوب کننده 3در1 کدلی 40 میل
ناموجود
برند: کدلی | Caudalie مدل: caudalie vineactiv soin hydratant
کرم مرطوب کننده 3در1 کدلی را از داروخانه آنلاین بخواهید :داروخانه آنلاین با فراهم‌ سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و طی ۲۴ ساعت در تهران و ۷۲ ساعت در سایر شهرستانها محصول را درب منزل تحوی..
روشن کننده و مرطوب کننده پوست و ضد چروک
386,000 تومان
کرم ضد آفتاب دیواین کدلی  40 میل
ناموجود
برند: کدلی | Caudalie مدل: Caudalie Soleil Divin Anti-Ageing Face Suncare SPF50
کرم ضد آفتاب دیواین کدلی را از داروخانه آنلاین بخواهید :داروخانه آنلاین با فراهم‌ سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و طی ۲۴ ساعت در تهران و ۷۲ ساعت در سایر شهرستانها محصول را درب منزل تحویل..
ضد چروک و ضد لک SPF50 (سه کاره)
200,000 تومان
کرم شب رسوراترول کدلی  30 میل
ناموجود
برند: کدلی | Caudalie مدل: Caudalie Resveratrol (Lift) Night Infusion Cream
کرم شب رسوراترول کدلیکرم شب رسوراترول کدلی  یکی از برند های معتبر برای حفظ زیبایی  و سلامت پوست شماست. یکی از  مراحل مراقبت از پوست و جلوگیری از بروز نشانه های پیری، استفاده از محصولات مراقبتی شب و تغذیه رسانی به پوست در طول شب است. پوست صورت روزانه در معرض تماس با بسیاری از عوام..
سفت کننده و ترمیم کننده پوست
296,700 تومان
کرم سربت وینوسورس کدلی  40 میل
ناموجود
برند: کدلی | Caudalie مدل: Caudalie Vinosource Moisturizing Sorbet Cream
کرم سربت وینوسورس کدلی را از داروخانه آنلاین بخواهید :داروخانه آنلاین با فراهم‌ سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و طی ۲۴ ساعت در تهران و ۷۲ ساعت در سایر شهرستانها محصول را درب منزل تحویل ب..
آبرسانی عمقی و مرطوب کننده با تاثیر سریع
257,200 تومان
کرم زیبایی پا کدلی  75 میل
ناموجود
برند: کدلی | Caudalie مدل: Caudalie Foot Beauty Cream
کرم زیبایی پا کدلی را از داروخانه آنلاین بخواهید:داروخانه آنلاین با فراهم‌ سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و طی ۲۴ ساعت در تهران و ۷۲ ساعت در سایر شهرستانها محصول را درب منزل تحویل بگیرید..
مرطوب کننده پوست پا
130,000 تومان
کرم ریکاوری وینوسورس کدلی  40 میل
ناموجود
برند: کدلی | Caudalie مدل: Caudalie Vinosource Moisture Recovery Cream
کرم ریکاوری وینوسورس کدلیاین محصول نرم کننده و مغذی عمقی پوست است. لایه هیدرو لیپیدیک پوست را بازسازی و لایه دفاعی پوست را تقویت می کند. باعث نرمی، لطافت و احساس راحتی پوست در طول روز می شود. این کرم کاملاً طبیعی 97% چربی مورد نیاز پوست خشک را به کمک چربی های مغذی گیاهی تأمین و پوست را تغذیه و نرم م..
مرطوب کننده و مغذی
257,500 تومان
کرم دور چشم پریمیر کرو کدلی  15 میل
ناموجود
برند: کدلی | Caudalie مدل: Caudalie Premier Cru The Eye Cream
کرم دور چشم پریمیر کرو کدلی را از داروخانه آنلاین بخواهید :داروخانه آنلاین با فراهم‌ سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و طی ۲۴ ساعت در تهران و ۷۲ ساعت در سایر شهرستانها محصول را درب منزل تح..
ضد پیری با اثربخشی سریع
593,500 تومان
کرم دور چشم SOS کدلی  15 میل
ناموجود
برند: کدلی | Caudalie مدل: Caudalie Vinosource SOS Morning Eye Rescue
کرم دور چشم SOS کدلیمناسب برای چشم های حساس این کرم به محض استفاده پوست ناحیه دور چشم را التیام می بخشد  پوست اطراف چشم را نرم، شاداب و شفاف می کند.کد بهداشتی: 1337872299755864حجم: 15  میلی لیترانقضاء: 24 ماه..
کاهش پف و تیرگی دور چشم
82,600 تومان
کرم دست و ناخن کدلی  75 میل
ناموجود
برند: کدلی | Caudalie مدل: CAUDALIE Hand And Nail Cream
کرم دست و ناخن کدلی را از داروخانه آنلاین بخواهید :داروخانه آنلاین با فراهم‌ سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و طی ۲۴ ساعت در تهران و ۷۲ ساعت در سایر شهرستانها محصول را درب منزل تحویل بگیر..
مرطوب کننده و ضد خشکی پوست دست
119,000 تومان
کرم اسکراب کدلی  60 میل
ناموجود
برند: کدلی | Caudalie مدل: Caudalie Deep Cleansing Exfoliator
کرم اسکراب کدلی را از داروخانه آنلاین بخواهید :داروخانه آنلاین با فراهم‌ سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و طی ۲۴ ساعت در تهران و ۷۲ ساعت در سایر شهرستانها محصول را درب منزل تحویل بگیرید. ..
لایه برداری و پاکسازی عمقی پوست
198,500 تومان
ژل دوش کدلی مشک کدلی با رایحه رز 200 میل
ناموجود
برند: کدلی | Caudalie مدل: caudalie rose de vigen gel douche
ژل دوش کدلی مشک کدلی با رایحه رزاین محصول سرشار از آلوورا می باشد و رطوبت طبیعی پوست را حفظ می کند. این محصول بدون مواد صابونی پوست شما را لطیف و سفتر می کند.اندازه محصول : ۲۰۰ میلی لیتر             مدت انقضاء : ۳۶ ماه   &nbs..
شوینده و نرم کننده پوست بدن
69,100 تومان
ژل دوش با رایحه هلو کدلی 200 میل
ناموجود
برند: کدلی | Caudalie مدل: Caudalie Peaches Shower Gel
ژل دوش با رایحه هلو کدلی این محصول سرشار از آلوورا می باشد و رطوبت طبیعی پوست را حفظ می کند. این محصول بدون مواد صابونی پوست شما را لطیف و سفتر می کند.اندازه محصول : ۲۰۰ میلی لیتر             مدت انقضاء : ۳۶ ماه    ..
شوینده و نرم کننده پوست بدن
69,100 تومان
ژل دوش با رایحه مشک کدلی 200 میل
ناموجود
برند: کدلی | Caudalie مدل: Caudalie The Des Vignes Shower Gel
ژل دوش با رایحه مشک کدلیاین محصول سرشار از آلوورا می باشد و رطوبت طبیعی پوست را حفظ می کند. این محصول بدون مواد صابونی پوست شما را لطیف و سفتر می کند.اندازه محصول : ۲۰۰ میلی لیتر             مدت انقضاء : ۳۶ ماه     ..
شوینده و نرم کننده پوست بدن
69,100 تومان
ژل دوش با رایحه شکوفه انگور کدلی 200 میل
ناموجود
برند: کدلی | Caudalie مدل: Caudalie Fleur De Vigne Shower Gel
ژل دوش با رایحه شکوفه انگور کدلیاین محصول سرشار از آلوورا می باشد و رطوبت طبیعی پوست را حفظ می کند. این محصول بدون مواد صابونی پوست شما را لطیف و سفتر می کند.اندازه محصول : ۲۰۰ میلی لیتر             مدت انقضاء : ۳۶ ماه   &nbs..
شوینده و نرم کننده پوست بدن
69,100 تومان
ژل دوش با رایحه رز کدلی 200 میل
ناموجود
برند: کدلی | Caudalie مدل: CAUDALIE GRAPE WATER
ژل دوش با رایحه رز کدلی را از داروخانه آنلاین بخواهید :داروخانه آنلاین با فراهم‌ سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و طی ۲۴ ساعت در تهران و ۷۲ ساعت در سایر شهرستانها محصول را درب منزل تحویل ..
شفاف و مرطوب کننده پوست
98,800 تومان
ژل حمام کدلی با رایحه لیمو 200 میل
ناموجود
برند: کدلی | Caudalie مدل: Caudalie Zeste De Vigne Shower Gel
ژل حمام کدلی با رایحه لیمواین محصول سرشار از آلوورا می باشد و رطوبت طبیعی پوست را حفظ می کند. این محصول بدون مواد صابونی پوست شما را لطیف و سفتر می کند.اندازه محصول : 200 میلی لیتر             مدت انقضاء : 36 ماه    &nbs..
شوینده و نرم کننده پوست بدن
69,100 تومان
محلول پاک کننده کدلی  200 میل
ناموجود
برند: کدلی | Caudalie مدل: Caudalie Cleansing Water
چرا باید از پاک کننده های آرایش استفاده کنیم؟اگر از آن دسته خانم‌هایی هستید که بدون پاک کردن آرایش صورت به رختخواب می‌روید، بدانید که بزرگ‌ترین خیانت را به پوست صورت‌تان می‌کنید و احتمالا دیر یا زود عوارض آن را خواهید دید  چرا که در صورتی که باقی‌مانده مواد آرایشی روی سطح پوست شما باقی بماند، ج..
پاک کننده آرایش چشم و صورت
160,000 تومان
ماسک پیوریفایینگ کدلی  75 میل
ناموجود
برند: کدلی | Caudalie مدل: Caudalie Purifying Mask
ماسک پیوریفایینگ کدلی را از داروخانه آنلاین بخواهید :داروخانه آنلاین با فراهم‌ سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و طی ۲۴ ساعت در تهران و ۷۲ ساعت در سایر شهرستانها محصول را درب منزل تحویل بگ..
پاک کننده و جاذب چربی پوست
198,000 تومان
ماسک مرطوب کننده کدلی  75 میل
ناموجود
برند: کدلی | Caudalie مدل: Caudalie - Moisturizing Mask
ماسک مرطوب کننده کدلی را از داروخانه آنلاین بخواهید:داروخانه آنلاین با فراهم‌ سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و طی ۲۴ ساعت در تهران و ۷۲ ساعت در سایر شهرستانها محصول را درب منزل تحویل بگی..
مرطوب کننده و آبرسان
198,000 تومان
ماسک لایه بردار گلیکولیک کدلی  75 میل
ناموجود
برند: کدلی | Caudalie مدل: Caudalie Masque Peeling Glycolique
ماسک لایه بردار گلیکولیک کدلی را از داروخانه آنلاین بخواهید:داروخانه آنلاین با فراهم‌ سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و طی ۲۴ ساعت در تهران و ۷۲ ساعت در سایر شهرستانها محصول را درب منزل ت..
بازسازی و شفاف کننده پوست
197,800 تومان
نمایش 1 تا 25 از 49 (2 صفحه)

برند کدلی برندی معتبر و فرانسوی در زمینه تولید محصولات مراقبت از پوست است. این محصولات صد در صد گیاهی هستند و همین موضوع سبب شده است که این محصولات در سراسر دنیا مورد توجه قرار گیرند.

تاریخچه برند کدلی

همه چیز در مورد این برند در سال 1993 در فصل برداشت انگور انجام شد. موسسان این برند تلاش کردند تا از انگور در تولید محصولات پوستی استفاده کنند. این محصولات درمانی معجزه آسا برای پیری پوست به شمار می روند. به طور کلی، درخت مو به طور طبیعی رسوراترول تولید می کند و این ترکیب اگر پایدار و غلیظ شود می تواند تاثیر فوق العاده ای بر روی پوست داشته باشد. این برند همواره به زنانی که از این محصولات استفاده می کنند متعهد است و تلاش می کند تا با تولید محصولات مناسب آنها را در میان زنان دیگر متمایز سازد.

امروزه محصولات برند کدلی به محصولات ویژه در سطح بین المللی تبدیل شده است و تقریبا تمامی افرادی که به پوست خود اهمیت می دهند با این محصولات آشنایی دارند. متخصصانی که در این برند فعالیت دارند و همواره به استفاده از انگور به عنوان پایه اصلی این محصولات متعهد هستند و تلاش می کنند تا با استفاده از ترکیبات دیگر که به این ترکیب اصلی اضافه می شود اثربخشی محصولات خود را به طرز چشمگیری افزایش دهند.

انواع محصولات برند کدلی را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.