منو
سبد خرید شما

کدلی | Caudalie

نمایش 1 تا 12 از 49 (5 صفحه)

برند کدلی برندی معتبر و فرانسوی در زمینه تولید محصولات مراقبت از پوست است. این محصولات صد در صد گیاهی هستند و همین موضوع سبب شده است که این محصولات در سراسر دنیا مورد توجه قرار گیرند.

تاریخچه برند کدلی

همه چیز در مورد این برند در سال 1993 در فصل برداشت انگور انجام شد. موسسان این برند تلاش کردند تا از انگور در تولید محصولات پوستی استفاده کنند. این محصولات درمانی معجزه آسا برای پیری پوست به شمار می روند. به طور کلی، درخت مو به طور طبیعی رسوراترول تولید می کند و این ترکیب اگر پایدار و غلیظ شود می تواند تاثیر فوق العاده ای بر روی پوست داشته باشد. این برند همواره به زنانی که از این محصولات استفاده می کنند متعهد است و تلاش می کند تا با تولید محصولات مناسب آنها را در میان زنان دیگر متمایز سازد.

امروزه محصولات برند کدلی به محصولات ویژه در سطح بین المللی تبدیل شده است و تقریبا تمامی افرادی که به پوست خود اهمیت می دهند با این محصولات آشنایی دارند. متخصصانی که در این برند فعالیت دارند و همواره به استفاده از انگور به عنوان پایه اصلی این محصولات متعهد هستند و تلاش می کنند تا با استفاده از ترکیبات دیگر که به این ترکیب اصلی اضافه می شود اثربخشی محصولات خود را به طرز چشمگیری افزایش دهند.

انواع محصولات برند کدلی را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.