Menu
Your Cart

کاستوم کلاژن | Custom Collagen

برند کاستوم کلاژن برندی معتبر و آمریکایی در زمینه تولید انواع محصولات سلامتی است. این برند از مواد اولیه با کیفیت در تولید محصولاتش استفاده می کند و همین امر سبب شده است این محصولات در سطح بین المللی بدرخشند. این برند در تولید محصولاتش به استانداردهای بین المللی متعهد است و همواره به علم روز دنیا توجه دارد. محصولات این برند در لابراتورهای مجهز زیر نظر متخصصان بین المللی تولید می شوند و دائما آزمایشات مختلفی میزان اثربخشی این محصولات را می سنجد. همین موضوع به سبب شده است که بسیاری از افراد برای ارتقا سلامتی خود تنها به محصولات این برند اعتماد کنند.

ویژگی برند کاستوم کلاژن

این برند در تولید محصولاتش بر استفاده از کلاژن تاکید می ورزد. متخصصان این برند بر این عقیده هستند که کلاژن پروتئینی در بدن است که می تواند مانند اکسیری شفا بخش اثر کند و به درمان بسیاری از بیماریها و مشکلات پوستی کمک کند. همین امر متخصصان این برند را بر آن ساخته است تا با استفاده از کلاژن محصولاتی اعجاز انگیز را در اختیار کسانی قرار دهند که به دنبال محصولاتی منحصر به فرد برای ارتقا سلامتی خود هستند. محصولات این برند تا به حال توانسته اند به درمان بسیاری از بیماریها کمک کنند. برند کاستوم کلاژن بر نتایج معتبر علمی پایبند است و تا به حال در مطالعات بالینی زیادی حضور داشته است.

انواع محصولات برند کاستوم کلاژن را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.

کپسول فلکس افکتس کاستوم کلاژن | 30 عدد | حاوی کلاژن پپتید برای کمک به انعطاف پذیری و تحرک بهتر کپسول فلکس افکتس کاستوم کلاژن | 30 عدد | حاوی کلاژن پپتید برای کمک به انعطاف پذیری و تحرک بهتر
ناموجود
برند: کاستوم کلاژن | Custom Collagen مدل: Custom Collagen Flex Effects 30 Cap
کپسول فلکس افکتس کاستوم کلاژنکپسول فلکس افکتس کاستوم کلاژن  حاوی کلاژن مورد نیاز غضروف ها(کلاژن نوع 2) است. این کپسول باعث افزایش انعطاف پذیری مفاصل و دامنه حرکتی آنها می شود. این مکمل در تقویت و حفظ استحکام استخوان ها نیز موثر است. هرچه سن بالاتر می رود ذخایر کلسیمی استخوان ها کم می شود و احتم..
98,000 تومان
نمایش 1 تا 1 از 1 (1 صفحه)