منوی داروخانه
Your Cart

کاستوم کلاژن | Custom Collagen

کپسول فلکس افکتس کاستوم کلاژن 30 عددی کپسول فلکس افکتس کاستوم کلاژن 30 عددی
ناموجود
برند: کاستوم کلاژن | Custom Collagen مدل: Custom Collagen Flex Effects 30 Cap
کپسول فلکس افکتس کاستوم کلاژن 30 عددیکپسول فلکس افکتس کاستوم کلاژن محصولی مناسب برای تامین انعطاف پذیری و تحرک بهتر مفاصل است. در این مکمل از کلاژن نوع دو استفاده شده است و همین امر اثربخشی این کپسول را افزایش داده است. کپسول کاستوم به تقویت و حفظ استخوان ها کمک می کند و نقش موثری در بهبود خشکی..
حاوی کلاژن پپتید برای کمک به انعطاف پذیری و تحرک بهتر
327,000 تومان
نمایش 1 تا 1 از 1 (1 صفحه)

برند کاستوم کلاژن برندی معتبر و آمریکایی در زمینه تولید انواع محصولات سلامتی است. این برند از مواد اولیه با کیفیت در تولید محصولاتش استفاده می کند و همین امر سبب شده است این محصولات در سطح بین المللی بدرخشند. این برند در تولید محصولاتش به استانداردهای بین المللی متعهد است و همواره به علم روز دنیا توجه دارد. محصولات این برند در لابراتورهای مجهز زیر نظر متخصصان بین المللی تولید می شوند و دائما آزمایشات مختلفی میزان اثربخشی این محصولات را می سنجد. همین موضوع به سبب شده است که بسیاری از افراد برای ارتقا سلامتی خود تنها به محصولات این برند اعتماد کنند.

ویژگی برند کاستوم کلاژن

این برند در تولید محصولاتش بر استفاده از کلاژن تاکید می ورزد. متخصصان این برند بر این عقیده هستند که کلاژن پروتئینی در بدن است که می تواند مانند اکسیری شفا بخش اثر کند و به درمان بسیاری از بیماریها و مشکلات پوستی کمک کند. همین امر متخصصان این برند را بر آن ساخته است تا با استفاده از کلاژن محصولاتی اعجاز انگیز را در اختیار کسانی قرار دهند که به دنبال محصولاتی منحصر به فرد برای ارتقا سلامتی خود هستند. محصولات این برند تا به حال توانسته اند به درمان بسیاری از بیماریها کمک کنند. برند کاستوم کلاژن بر نتایج معتبر علمی پایبند است و تا به حال در مطالعات بالینی زیادی حضور داشته است.

انواع محصولات برند کاستوم کلاژن را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.