منو
سبد خرید شما

ایزی لایف | Easy Life

نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)

ایزی لایف برندی معتبر و ایرانی در شرکت زرین است. این شرکت در سال 1368 کار خود را در حوزه تولید ظروف پلاستیکی و وسایل بهداشتی و پلاستیکی آغاز کرد و سپس در سال 1379 وارد تولید پوشک های مای بیبی گردید.  در سال 1380 با شناسایی نیاز بازار به تولید پوشکهای بزرگسالان، برند ایزی لایف را نیز پایه گذاری کرد. این برند همواره تلاش کرده است تا خود را به مرزهای ایران محدود نکند و رویکردی جهانی به تولید محصولاتش داشته باشد. در چندین سال اخیر این برند توانسته است محصولاتش را به کشورهای منطقه صادر کند و در حال تلاش برای صادرات محصولاتش به کشورهای آفریقایی است.

ماموریت برند ایزی لایف

هدف اصلی خانواده زرین ایجاد حس آرامش و سلامتی برای افراد است. این هدف در تولید محصولات این برند همیشه مورد توجه بوده است و تلاش کرده است تا با تولید محصولات با کیفیت آرامش را برای افراد به ارمغان بیاورد. کهنسالان گنجینه خانواده ها هستند و هدف این برند حفظ سلامتی این افراد است.

انواع محصولات ایزی لایف را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.