منوی داروخانه
Your Cart

استادرم | Esthederm

کنسانتره پر ریفاینر استادرم 50 میل
ناموجود
برند: استادرم | Esthederm مدل: Esthederm Pore Refiner Concentre
 کنسانتره پر ریفاینر استادرم را از داروخانه آنلاین بخواهیدداروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاور های داروخانه آنلاین در خدمت..
قابض منافذ و تنظیم کننده چربی ، کاهش ضخامت پوست های چرب
692,500 تومان
کرم گردن سیکلو سیستم استادرم  50 میل
ناموجود
برند: استادرم | Esthederm مدل: Esthederm Cyclo System Youth Cream Neck & Decollete
کرم گردن سیکلو سیستم استادرم:پوست گردن یکی از قسمت های مستعد شل شدن و چروک است که به توجه بیشتری نیاز دارد تا زیبایی خود را حفظ نماید. کرم گردن سیکلو سیستم استادرم یک محصول ضد افتادگی و لیفتینگ بسیار سریع می باشد که باعث بازسازی و ترمیم پوست گردن شده و با آبرسانی عمقی باعث ایجاد شادابی و شفافیت در پ..
سفت کننده و ضد چروک
850,500 تومان
کرم پیور کنترل استادرم 50 میل
ناموجود
برند: استادرم | Esthederm مدل: Esthederm Pure System (Pure Control) Creme
کرم پیور کنترل استادرمکرم پیور کنترل استادرم محصول مناسبی برای افرادی که دارای پوست چرب و مستعد به جوش هستند. افرادی که پوست چربی دارند هم می توانند از مرطوب کننده استفاده کنند چون پوست کم آب یا به عبارتی دهیدراته دارند که باعث کشش و یا خشکی در بعضی مواقع می شوند. با انتخاب درست مرطوب کننده ها ی منا..
تنظیم کننده چربی و ضد جوش ، کاهش ضخامت لایه شاخی پوست
444,500 تومان
کرم پروپولیس استادرم  150 میل
ناموجود
برند: استادرم | Esthederm مدل: Esthederm Propolis Creme
کرم پروپولیس استادرمکرم پروپولیس استادرم دارای عصاره بره موم است. بره موم دارای خاصیت ضد میکروبی است در نتیجه مانع از رشد و فعالیت باکتری های عامل جوش بر سطح می شود و از بروز آکنه پیشگیری میکند. این ماده همچنین باعث آبرسانی پوست های دارای آکنه که تحت درمان خشک و حساس شده اند نیز می شود. این محصول با..
تنظیم کننده چربی و ضد التهاب ، ضدجوش
276,700 تومان
کرم پروتکتینگ استادرم 30 میل
ناموجود
برند: استادرم | Esthederm مدل: Esthederm Protective Cream
کرم پروتکتینگ استادرم را از داروخانه آنلاین بخواهیدداروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاور های داروخانه آنلاین در خدمت شما هس..
محافظت کننده و التیام بخش
145,000 تومان
کرم پاک کننده دزنکروستاسیون استادرم  75 میل
ناموجود
برند: استادرم | Esthederm مدل: Esthederm Osmoclean Gentle Deep Pore Cleanser
 کرم پاک کننده دزنکروستاسیون استادرم را از داروخانه آنلاین بخواهیدداروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاور های داروخانه آ..
پاک کننده عمقی پوست
395,500 تومان
کرم ویتامین C استادرم 50 میل
ناموجود
برند: استادرم | Esthederm مدل: Esthederm Intensif Vitamin C Cream
کرم ویتامین C استادرم را از داروخانه آنلاین بخواهیدداروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاور های داروخانه آنلاین در خدمت شما هس..
ضد چروک و ضد لک
583,400 تومان
کرم ویتامین A استادرم 50 میل
ناموجود
برند: استادرم | Esthederm مدل: Esthederm Intensif Vitamin A Cream
کرم ویتامین A استادرم را از داروخانه آنلاین بخواهیدداروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاور های داروخانه آنلاین در خدمت شما هس..
جوان کننده و تقویت کننده
413,200 تومان
کرم وایت ریپیر شب استادرم  50 میل
ناموجود
برند: استادرم | Esthederm مدل: Esthederm White System Whitening Repair Night Cream
کرم وایت ریپیر شب استادرم را از داروخانه آنلاین بخواهیدداروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاور های داروخانه آنلاین در خدمت شم..
ضد تیرگی و شاداب کننده
593,300 تومان
کرم وایت ریپیر روز استادرم  50 میل
ناموجود
برند: استادرم | Esthederm مدل: Esthederm White System Whitening Repair Day Cream
کرم وایت ریپیر روز استادرم را از داروخانه آنلاین بخواهیدداروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاور های داروخانه آنلاین در خدمت ش..
دلک و روشن کننده
372,000 تومان
کرم هیالورونیک استادرم  50 میل
ناموجود
برند: استادرم | Esthederm مدل: Esthederm Intensif Hyaluronic Cream
کرم هیالورونیک استادرم را از داروخانه آنلاین بخواهیدداروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاور های داروخانه آنلاین در خدمت شما ه..
مرطوب کننده و ضد چروک
791,500 تومان
کرم لیفت اند ریپیر استادرم 30 میلی
ناموجود
برند: استادرم | Esthederm مدل: Esthederm Lift & Repair Cream
کرم لیفت اند ریپیر استادرم را از داروخانه آنلاین بخواهیدداروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاور های داروخانه آنلاین در خدمت ش..
سفت کننده و ضد چروک
989,000 تومان
کرم لب سیکلو سیستم استادرم  15 میل
ناموجود
برند: استادرم | Esthederm مدل: Esthederm Cyclo System Lip Cream
کرم لب سیکلو سیستم استادرم را از داروخانه آنلاین بخواهیدداروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاور های داروخانه آنلاین در خدمت ش..
حجم دهنده، مرطوب کننده و بازسازی کننده
500,000 تومان
کرم سیکلو سیستم استادرم
ناموجود
برند: استادرم | Esthederm مدل: Esthederm Cyclo System Cream
 کرم سیکلو سیستم استادرم را از داروخانه آنلاین بخواهیدداروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاور های داروخانه آنلاین در خدمت شما..
ضد افتادگی، ضد چروک و روشن کننده
859,800 تومان
کرم سلولار واتر استادرم  50 میل
ناموجود
برند: استادرم | Esthederm مدل: Esthederm Cellular Cream
کرم سلولار واتر استادرم را از داروخانه آنلاین بخواهیدداروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاور های داروخانه آنلاین در خدمت شما ..
مرطوب کننده و انرژی بخش
741,000 تومان
کرم رادیانس استادرم  50 میل
ناموجود
برند: استادرم | Esthederm مدل: Esthederm Radiance Detoxifying Illuminating Care
کرم رادیانس استادرم:چروک از نشانه های اولیه پیری پوست است که در زیبایی افراد بسیار موثر است. برای از بین رفتن این مشکل می توان از محصولات ضد چروک استفاده نمود. کرم جدید رادیانس استادرم مشابه کرم تایم تکنولوژی با سمزدایی پوست و اکسیژن رسانی به آن آثار خستگی را در پوست از بین می برد و از ایجاد چروک جل..
ضد چروک، سمزدا و شفاف کننده پوست
898,900 تومان
کرم دور چشم لیفت اند ریپیر استادرم  15 میل
ناموجود
برند: استادرم | Esthederm مدل: Esthederm Lift & Repair Eye Cream
کرم دور چشم لیفت اند ریپیر استادرم را از داروخانه آنلاین بخواهیدداروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاور های داروخانه آنلاین د..
ضد افتادگی و ضد چروک
898,900 تومان
کرم دور چشم سیکلو سیستم استادرم  15 میل
ناموجود
برند: استادرم | Esthederm مدل: Esthederm Cyclo System Eye Cream
کرم دور چشم سیکلو سیستم استادرم را از داروخانه آنلاین بخواهیدداروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاور های داروخانه آنلاین در خ..
ضد چروک و سفت کننده
989,000 تومان
کرم دور چشم سنسی سیستم استادرم 15 میل
ناموجود
برند: استادرم | Esthederm مدل: Esthederm Sensi System Cream
کرم دور چشم سنسی سیستم استادرم  را از داروخانه آنلاین بخواهیدداروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاور های داروخانه آنلاین..
التیام بخش و محافظت کننده
595,000 تومان
کرم دور چشم ریپیر سیستم استادرم
ناموجود
برند: استادرم | Esthederm مدل: Esthederm Repair System Cream
کرم دور چشم ریپیر سیستم استادرم را از داروخانه آنلاین بخواهیدداروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاور های داروخانه آنلاین در خ..
ضد چروک و ضدلک
268,500 تومان
کرم برنزه کننده با آفتاب استادرم  150 میل
ناموجود
برند: استادرم | Esthederm مدل: Esthederm D'Activation Bronz Cream
کرم برنزه کننده با آفتاب استادرم کرم برنزه کننده با آفتاب استادرم  محصولی مناسب برای محافظت در برابر اشعه مضر آفتاب و رنگ دهی بسیار عالی با ماندگاری بالا  می باشد. از  ویژگی های این کرم آبرسان بودن آن می باشد که از خشکی پوست هنگام آفتاب گرفتن جلوگیری می کند و رطوبت را تا مدت زیاد..
مرطوب کننده و محافظت کننده پوست
210,000 تومان
کرم بایومیمتیک استادرم 50 میل
ناموجود
برند: استادرم | Esthederm مدل: Esthederm Sensi System Biomimetic Cream
کرم بایومیمتیک استادرم  را از داروخانه آنلاین بخواهیدداروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاور های داروخانه آنلاین در خدمت..
محافظت کننده و التیام بخش
474,700 تومان
کرم اکتیو ریپیر دور چشم استادرم  15 میل
ناموجود
برند: استادرم | Esthederm مدل: Esthederm active repair soin contour des yeux
کرم اکتیو ریپیر دور چشم استادرمچروک از نشانه های اولیه پیری پوست است که در زیبایی افراد بسیار موثر است. برای از بین رفتن این مشکل می توان از محصولات ضد چروک استفاده نمود. اکتیو ریپیر دور چشم استادرم ساختار ژلی کرمی و بدون عطر ، ازبین برنده چروک ، خطوط پنجه کلاغی تیرگی و خستگی دور چشم که تست شده توسط..
ضد چروک و ضد تیرگی
741,000 تومان
کرم اکتیو ریپیر استادرم  50 میل
ناموجود
برند: استادرم | Esthederm مدل: ESTHEDERM Active Repair Wrinkle Correction Cream
کرم اکتیو ریپیر استادرم را از داروخانه آنلاین بخواهیدداروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاور های داروخانه آنلاین در خدمت شما ..
ضد چروک و شفاف کننده
890,000 تومان
کرم اسپیرولین استادرم
ناموجود
برند: استادرم | Esthederm مدل: Esthederm Intensif Spiruline Cream
کرم اسپیرولین استادرم را از داروخانه آنلاین بخواهیدداروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاور های داروخانه آنلاین در خدمت شما هس..
تقویت کننده و احیا کننده
593,300 تومان
نمایش 1 تا 25 از 57 (3 صفحه)

استادرم برندی معتبر و فرانسوی در زمینه تولید انواع محصولات مراقبت از پوست است. هدف اصلی این برند کمک به افزایش سلامتی پوست، زیبایی، جوانی و رفع مشکلات پوستی است. این برند تحقیقاتش را بر ساختمان پوست معطوف کرده است و در تلاش است تا با نفوذ به عمق پوست مشکلات پوستی را به صورت ریشه ای رفع کند. به همین دلیل محصولات پوستی این برند تاثیر فوق العاده ای در حفظ سلامت پوست دارند. این برند با تکیه بر علم روز دنیا و پیروی از استانداردهای بین المللی محصولاتی با کیفیتی بی نظیر را به بازار عرضه کرده است. محصولات پوستی این برند محدود به مرزهای فرانسه نیستند و تقاضای بالا برای محصولات این برند در سراسر دنیا نشان دهنده کیفیت بالای این محصولات هستند.

محصولات برند استادرم 

این برند محصولات پوستی زیر را به بازار عرضه میکند:

 • کرم های ضد آفتاب
 • کرم های ضد چروک
 • انواع سرم پوست
 • کرم های بازسازی کننده و ترمیم کننده پوست
 • کرم های ضد لک
 • فوم های شتسشوی پوست
 • کرم روز
 • کرم شب

چشم انداز برند استادرم

این برند پوست را به عنوان اکوسیستمی کاملا زنده می پندارد و برای آن احترام زیادی قائل است. همانطور که می دانید عوامل محیطی مختلفی از جمله رطوبت، گرما، سرما و آلودگی سبب واکنشهای پوستی می شوند. این برند تلاش کرده است تا با شناسایی این عوامل محصولاتی را برای کاهش حساسیت پوست تولید کند و همین امر نقطه متمایز محصولات استادرم از محصولات دیگر پوستی است.

این برند عواملی را که بر پوست اثر می گذارند مانند آب کافی و ویتامینها و مواد مغذی ضروری را شناسایی کرده است و فرمولاسیون ویژه ای را برای محصولاتش در نظر گرفته است. این برند همواره به این موضوع اشاره می کند که با افزایش سن نیاز  برای مراقبت از پوست دو چندان می شود و بهتر است قبل از آنکه پوست حالت افتاده به خود بگیرد از محصولات مناسب پوستی استفاده شود. کلاژن سازی یکی از مواردی است که در حفظ سلامت پوست اهمیت بسیاری دارد. همچنین، استفاده از آنتی اکسیدانهایی مانند ویتامین سی و ویتامین ایی رادیکالهای آزاد پوست را از بین می برند و از بروز چین و چروک جلوگیری می کنند. این برند با تمرکز بر این اصول تلاش کرده است محصولاتی منحصر به فرد را برای انواع پوست تولید کند.

انواع محصولات برند استادرم را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.