منو
سبد خرید شما

آیسول | Eyesol

نمایش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)

برند آیسول برندی معتبر و آلمانی در زمینه تولید محلولهای تخصصی برای شستشوی پلک و مژه است. فرمولاسیون منحصر به فرد این محلول سبب شده است که مورد توجه افرادی قرار گیرد که از بیماریهای چشمی رنج می برند و باید از چشم خود در برابر آلودگیهای محیطی محافظت کنند. این برند از آغاز کار تا به حال تلاش کرده است محصولات خود را فراتر از مرزهای آلمان در اختیار تمامی افرادی قرار دهد که به دنبال سلامتی هستند و می خواهند با حفظ سلامت چشم هایشان دنیا را زیباتر ببینند. کیفیت یکی از مواردی است که موارده مورد توجه این برند بوده است و عرضه محصولات آیسول در سطح بین المللی و درخواست برای این محصولات گواهی بر کیفیت بالا محصولات این برند است.

در چه زمانی باید از محلول شستشوی پلک و مژه استفاده کرد؟

بهتر است بدانید که شامپو شستشوی پلک و مژه آیسول تنها برای کسانی نیست که چشمهایشان به بیماری خاصی مبتلا شده است. امروزه، افراد زیادی از محصولات آرایشی برای زیباتر دیده شدن استفاده می کنند. کارشناسان بهداشتی همواره هشدار می دهند که بعد از استفاده از این محصولات باید آنها را به خوبی بشویید، در غیر اینصورت آسیبهای جدی به سلامتی وارد می کنند. یکی از بهترین روشها برای پاک کردن محصولات آرایشی از روی چشم استفاده از محلول و شامپوی مخصوص پلک و مژه است.

همچنین کسانی که از لنزهای چشمی استفاده می کنند، باید چشمهای خود را شتسشو دهند. با توجه به این موضوع که لنز در تماس با چشم است و چشم می تواند به عنوان یک ورودی برای آلودگها باشد، شستشوی منظم چشم با استفاده از محلول شستشوی چشم نقش موثری در حفظ سلامت آن دارد. همچنین کسانی که عملهای جراحی بر روی چشم انجام میدهند باید از انواع محلول برای شتسشوی چشم که در وضعیت حساسی است استفاده کنند.

محصولات برند آیسول دارای فرمولاسیون ویژه ای هستند و شوینده ای بسیار ضعیف برای چشم به شمار می روند، این محصولات هرگز آسیبی به بافت چشم وارد نمی کنند . به همین دلیل محصولاتی مناسب برای چشم به شمار می روند و می توانند به حفظ سلامت این ارگان مهم در بدن کمک کنند.

انواع محصولات برند آیسول را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.