منوی داروخانه
Your Cart

کیندر | Fisher Kinder

برند: کیندر | Fisher Kinder مدل: Fisher Kinder Multicode Juice 200ml
  شربت مولتی ویتامین مینرال مولتی کد کیندر 200میل شربت مولتی ویتامین مینرال مولتی کد کیندر محصولی مناسب برای کمک به حفظ سلامت عمومی بدن کودکان است. این شربت حاوی ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن است و همین امر باعث می شود سلامت عمومی بدن کودکان ارتقا پیدا کند. مواد موثره ای که در شرب..
تقویت سیستم ایمنی بدن در کودکان و نوجوانان و کمک به حفظ سلامت عمومی بدن
163,500 تومان
قطره مولتی پلاس فیشر کیندر 30 میلی لیتر
جدید
برند: کیندر | Fisher Kinder مدل: Fisher Kinder Multi Plus Drop 30 Ml
قطره مولتی پلاس فیشر کیندر 30 میلی لیتر محصولی مناسب جهت کمک به حفظ سلامت عمومی بدن است. این مولتی ویتامین با برخورداری از ترکیبات موثر از قبیل ویتامین سی، ویتامین‌های گروه ب، ویتامین D و … از بدن در برابر بیماری‌های مختلف محافظت می‌کند. ویتامین های گروه ب این مکمل به..
کمک به حفظ سلامت عمومی بدن
43,600 تومان
قطره فرومین فیشر کیندر 30 میل
جدید
برند: کیندر | Fisher Kinder مدل: Fisher Kinder Ferromin Drop 30 ml
قطره فرومین فیشر کیندر 30 میل محصولی مناسب جهت کمک به تامین آهن مورد نیاز بدن و جلوگیری از بیماری کم خونی است. یکی از عوارض مصرف قطره های آهن سیاهی دندان ها بوده که باعث خرابی دندان و تغییر ظاهر می شود. اما این قطره حاوی آهن میکروانکپسوله بوده و از سیاهی و خرابی دندان ها جلوگیری می کند.همچ..
کمک به تامین آهن مورد نیاز بدن, جلوگیری از بیماری کم خونی
99,190 تومان
قطره خوراکی ویتامین آ+د فیشر کیندر 30 میلی لیتر
جدید
برند: کیندر | Fisher Kinder مدل: fisher-kinder-a+d-drop-30-ml
قطره خوراکی ویتامین آ+د فیشر کیندر 30 میلی لیتر محصولی مناسب جهت تامین ویتامین آ و د مورد نیاز بدن کودکان است. ویتامین D موجود در این قطره جذب کلسیم و فسفر در بدن کودک را افزایش داده و باعث افزایش استحکام  استخوان‌ها و دندان ها می شود. این مکمل باعث افزایش انرژی کودکان در طول روز شده ..
تامین ویتامین د و آ مورد نیاز بدن
31,600 تومان
قطره خوراکی زیراد فیشر کیندر 30 میلی لیتر
جدید
برند: کیندر | Fisher Kinder مدل: Fisher Kinder Zirad Drop 30 ml
قطره خوراکی زیراد فیشر کیندر 30 میلی لیتر محصولی مناسب جهت کمک به تقویت رشد ذهنی و جسمی در نوزادان و کودکان است. در این مکمل از مواد موثره مانند: ویتامین آ، ویتامین د3، زینک و آیرون استفاده شده و همین امر اثربخشی این فرآورده را چندین برابر کرده است. ویتامین د3 این فرآورده باعث افزایش جذب کلسیم ..
کمک به تقویت رشد ذهنی و جسمی در نوزادان و کودکان
76,300 تومان
برند: کیندر | Fisher Kinder مدل: Fisher Kinder Zinc Plus Syrup 150ml
      شربت زینک پلاس کیندر   شربت زینک پلاس کیندر مکملی مناسب برای تقویت سیستم ایمنی بدن و سلامت عمومی بدن کودکان در گروه سنی 3 تا 12 سال است. ویتامینها و مواد معدنی بخش مهمی از رژیم غذایی سالم برای کودکان به شمار می روند. جذب میزان کافی از عنصر زینک ( روی ) به حفظ..
تقویت سیستم ایمنی، رشد جسمی و ذهنی کودکان و نوجوانان
109,000 تومان
برند: کیندر | Fisher Kinder مدل: Fisher Kinder Multi+Zinc Syrup 200ml
شربت مولتی ویتامین با زینک کیندر 200 میلی شربت مولتی ویتامین با زینک کیندر  مکملی منحصر به فرد برای تامین نیازهای مورد نیاز بدن کودکان است. مصرف این مکمل نقش موثری در رشد کودکان دارد و از بروز بیماری های عفونی و غیر عفونی پیشگیری می کند. در این شربت مواد موثره ای نظیر ویتامین های گ..
حاوی انواع ویتامین های مورد نیاز کودک و تقویت سیستم ایمنی بدن
141,700 تومان
برند: کیندر | Fisher Kinder مدل: Fisher Kinder Bcomplex Syrup
شربت ب کمپلکس کیندر با طعم پرتقال ۲۰۰ میلیشربت ب کمپلکس کیندر با طعم پرتقال محصولی مناسب برای تامین ویتامین های گروه ب در بدن است. ویتامین های گروه ب از ویتامین هایی بسیار مهمی در بدن به شمار می روند که کمبود آنها می تواند بسیار آسیب رسان باشد. مهمترین ویژگی ویتامین های گروه ب کمک به تقویت و حفظ سلا..
کمک به تامین ویتامین های گروه ب مورد نیاز بدن
109,000 تومان
برند: کیندر | Fisher Kinder مدل: Kinder Vitaminc Chewable
قرص جویدنی ویتامین سی ۲۵۰ کیندر با طعم پرتقال 40 عددی   قرص جویدنی ویتامین سی ۲۵۰ کیندر با طعم پرتقال محصولی مناسب برای تامین ویتامین ث مورد نیاز بدن است. ویتامین ث یکی از ویتامین های بسیار مهمی است که بدن انسان در مسیر رشد به آن نیاز دارد. این ویتامین یک آنتی اکسیدان قوی است که رادیکال ه..
تقویت سیستم ایمنی بدن،آنتی اکسیدان
47,300 تومان
برند: کیندر | Fisher Kinder مدل: Fisher Kinder Ferromin 200ml syrup
  شربت فرومین فیشر کیندر  شربت فرومین فیشر کیندر محصولی مناسب برای پیشگیری از کم خونی ناشی از فقر آهن است. در این مکمل، آهن به شکل لیپوزومال در آمده است. کودکان و نوجوانانی که پس از مصرف مکمل آهن دچار مشکلات گوارشی مانند یبوست می شوند، می توانند با خیالی آسوده از این محصول استفاده کن..
رفع فقر آهن کودکان و کمک به ساخت گلبول های قرمز خون و تقویت سیستم ایمنی بدن
127,530 تومان
قرص مولتی ویتامین جویدنی فیشر کیندر 60 عددی
ناموجود
برند: کیندر | Fisher Kinder مدل: Fisher Kinder Multivitamins Chewable 60 Tablets
قرص جویدنی مولتی ویتامین کودکان فیشر کیندر قرص جویدنی مولتی ویتامین کودکان فیشر کیندر حاوی ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن کودکان است و به کودکان کمک می کند تا طبق منحنی رشد پیش بروند. این قرص به تقویت سیستم ایمنی بدن آنها کمک می کند و خطر ابتلا به بیماریهای مزمن را کاهش می دهد. مصرف این ..
رشد و تقویت سسیستم ایمنی بدن کودک و نوجوان
81,000 تومان
قرص جویدنی دیفنس کیندر 60 عددی
ناموجود
برند: کیندر | Fisher Kinder مدل: Fisher Kinder Defense Chewable 60 Tabs
قرص جویدنی دیفنس کیندر تاریخ انقضای این محصول تا تاریخ 2022/11/28  استقرص جویدنی دیفنس کیندر حاوی ویتامین ث، ویتامین دی، روی و عصاره گیاهی است که باعث تقویت و بهبود عملکرد سیستم ایمنی در کودکان و نوجوانان می شود. لزوم تقویت سیستم ایمنی بدن در کودکی سیستم ایمنی بدن کودک، همچون بزرگسالان وظیفه..
تقویت سیستم ایمنی کودکان
108,000 تومان
شربت فرومین کیندر 150 میلی شربت فرومین کیندر 150 میلی
ناموجود
برند: کیندر | Fisher Kinder مدل: Fisher Kinder Ferromin Syrup
شربت فرومین کیندر 150 میلیشربت فرومین کیندر حاوی آهن برای پیشگیری از کمخونی، بهبود رشد و تقویت سیستم ایمنی بدن کودکان کاربرد دارد.نقش آهن در سلامتیعنصر معدنی آهن یکی از مهمترین و حیاتی‌ترین عناصر معدنی است که در بدن انسان و حتی سلول‌های گیاهان وجود دارد. در بدن انسان، حدود 4-3 گرم آهن وجود دارد. ..
جلوگیری از کم خونی با طعم پرتقال و تقویت حافظه و بالا بردن سطح هوشیاری
30,000 تومان
شربت ریلکسیو کیندر 150 میلی شربت ریلکسیو کیندر 150 میلی
ناموجود
برند: کیندر | Fisher Kinder مدل: Fisher Kinder Relaxive syrup
شربت ریلکسیو کیندر شربت ریلکسیو کیندر یک مکمل گیاهی است که با ایجاد احساس آرامش در کودکان و نوجوانان به کاهش استرس و اضطراب کمک می کند و در نهایت باعث بهبود کیفیت خواب و عملکرد ذهنی و رشد مطلوب آنها می‌شود. این فرآورده حاوی عصاره های گیاهان به لیمو و مرز نجوش، منیزیم، روی و ویتامین های گروه ب است...
کاهش اضطراب و بهبود عملکرد ذهنی در کودکان
150,000 تومان
شربت رویال ژلی کیندر 200 میلی شربت رویال ژلی کیندر 200 میلی
ناموجود
برند: کیندر | Fisher Kinder مدل: Fisher Kinder Royal Jelly Syrup 200ml
شربت رویال ژلی کیندر شربت رویال ژلی کیندر محصولی مناسب برای حفظ سلامت عمومی بدن است. در این شربت، مواد موثره ای نظیر رویال ژلی، زینک، ویتامین آ و ویتامین د3 به کار رفته اند و همین امر این شربت را به محصولی اثربخش تبدیل کرده است. مطالعات نشان داده اند رویال ژل یکی از محصولاتی است که فواید بیشماری ..
تقویت سیستم ایمنی بدن و حفظ سلامت عمومی ، دارای ویتامین های گوناگون
130,800 تومان
شربت رویال ژلی کیندر 150 میلی شربت رویال ژلی کیندر 150 میلی
ناموجود
برند: کیندر | Fisher Kinder مدل: Fisher Kinder Royal Jelly syrup 150ml
شربت رویال ژلی کیندر شربت رویال ژلی کیندر حاوی رویال ژل و مولتی ویتامین های ضروری مورد نیاز بدن است. قرار گرفتن عصاره رویال ژل در کنار مولتی ویتامین ها، این فرآورده را برای تولید انرژی، تقویت سیستم ایمنی و حفظ سلامت عمومی بسیار اثربخش نموده است.رویال ژل چیست؟رویال ژل، فرآورده منحصفر بفردی است که زنب..
تقویت سیستم ایمنی، رشد جسمی و ذهنی و افزایش هوشیاری
109,000 تومان
شربت ایموفیکس کیندر 150 میلی شربت ایموفیکس کیندر 150 میلی
ناموجود
برند: کیندر | Fisher Kinder مدل: Fisher Kinder Immufix Syrup 150ml
شربت ایموفیکس کیندر شربت ایموفیکس کیندر فرآورده دارویی است که در فرمولاسیون آن رویال ژل به عنوان ماده اصلی استفاده شده است. همچنین این مکمل حاوی ویتامین آ، ویتامین دی، ویتامین ث، عنصر روی و عصاره گیاهان آویشن، سیبرین جینسینگ، مورد، مرزه، رزا کانینا و آستراگالوس است. ژل رویال چیست؟ ژل رویال عسل یا..
تقویت سیستم ایمنی و حاوی انواع ویتامین
30,000 تومان
شربت اشتها آور آپتایزر کیندر 150 میلی شربت اشتها آور آپتایزر کیندر 150 میلی
ناموجود
برند: کیندر | Fisher Kinder مدل: Fisher Kinder Appetizer Syrup 150ml
شربت اشتهاآور آپتایزر کیندرشربت اشتهاآور اپتایزر کیندر حاوی عصاره‌های گیاهی و مواد معدنی و ویتامین‌های ضروری است و مشکل بی اشتهایی و سوء تغذیه را در کودکان و نوجوانان برطرف نموده و به تقویت رشد آنها کمک می‌کند.نقش تغذیه در دوران رشددوران کودکی و نوجوانی مهمترین دوران رشد محسوب می‌شوند و تغ..
کمک به افزایش اشتهای کودکان و حاوی انواع ویتامین
40,000 تومان
شربت آسرولا کیندر  200 میلی شربت آسرولا کیندر  200 میلی
ناموجود
برند: کیندر | Fisher Kinder مدل: Kinder Acerola Plus
  شربت آسرولا کیندر شربت آسرولا کیندر محصولی مناسب برای تقویت سیستم ایمنی بدن است. در این شربت از مواد موثره ای نظیر ویتامین ث، ویتامین د3 و ویتامین های گروه ب استفاده شده است و همین امر اثربخشی این مکمل را افزایش داده است. این مواد آنتی اکسیدان های قوی هستند که رادیکال های آزاد بدن را از..
تقویت سیستم ایمنی بدن و دارای خواص آنتی اکسیدانی
109,000 تومان
نمایش 1 تا 19 از 19 (1 صفحه)

فیشر کیندر برندی معتبر در زمینه تولید انواع مکملهای تقویتی و غذایی برای کودکان و بزرگسالان است. مطالعات این موضوع را اثبات کرده‌اند که اگر رژیم غذایی سالم و متعادل باشد، تمامی نیازهای بدن تامین می‌شود. اما گاهی پیروی از رژیم غذایی سالم و متعادل با توجه به مشغله‌های زندگی امروزی دشوار است.ویتامین‌ها و مواد معدنی نقش بسیار مهمی در حفظ سلامت عمومی بدن دارند، در واقع می‌توان گفت این مواد بلوک‌های سازنده بدن هستند. همچنین خوردن برشتوک و غذاهایی که حاوی فیبر بالا و محتوای قندی هستند نیز در حفظ سلامتی مهم انگاشته می‌شوند.تمامی مواد مغذی مورد نیاز بدن در محصولات برند فیشر کیندر به راحتی یافت می‌شوند و بدن شما را در مسیر سلامتی قرار می‌دهند و از بروز بیماریهای مختلف جلوگیری به عمل می‌آورند.

برند فیشر کیندر را بهتر بشناسید!

فیشر یک کمپانی بلژیکی است که در بروکسل فعالیت تجاری دارد. سه برندی که در ادامه می‌آیند زیرمجموعه برند فیشر کیندر هستند:

  • فیشر کیندر (Fisher Kinder)
  • فیشر فلکسان (Fisher Flexan)
  • و فیشر هپینس (Extra Happiness )

تمامی این برندها در حوزه تولید مکمل های غذایی فعالیت دارند. محصولات کمپانی فیشر به صورت‌های مختلف شیره، کپسول، قرص و قطره در اختیار مصرف کنندگان قرار می‌گیرند و تمامی نیازها و سلایق را پوشش دهند.محصولات این برند به صورت جهانی عرضه می شوند و رضایت مشتریان در سراسر دنیا گواه کیفیت بالای محصولات این برند است.تمامی مراحل تولید و بسته‌بندی مکملهای این برند در کشور فرانسه انجام می‌شود. لازم به ذکر است که کلیه محصولات این برند دارای مجوز از وزارت بهداشت و درمان کشور ایران هستند.

چرا به مکمل‌های فیشر کیندر نیاز دارید؟

اگر رژیم غذایی شما قادر نباشد پاسخگوی تمامی نیازهای بدن باشد، پای مصرف مکمل‌های غذایی به میان می‌آید. این مکمل‌ها کمبود مواد مورد نیاز بدن را جبران می کنند و بدن دیگر به دلیل به دلیل فقدان مواد مورد نیاز ضعیف نمی شود.برند فیشر این نکته را به تمامی افراد یادآوری می کند:مکملهای غذایی نمی توانند و نباید جایگزین وعده های غذایی شوند! همانطور که نام آنها نشان می دهند این مکمل ها در کنار وعده های غذایی نیازهای بدن شما را تامین می کنند.

مکملهای فیشر کیندر چه خصوصیاتی دارند؟

کارشناسان و دانشمندانی که با این برند همکاری می‌کنند همواره تلاش کرده‌اند تا محصولاتی را تولید کنند که پاسخگوی نیازهای اساسی بدن به ویژه در کودکان باشد. این برند مکملهای زیر را تولید می‌کند:

  • انواع مولتی ویتامین برای پوشش نیاز بدن به ویتامین
  • انواع مکمل تقویت سیستم ایمنی بدن
  • انواع مکمل برای رشد جسمی، ذهنی و کاهش استرس در کودکان
  • انواع مکمل برای جلوگیری از کم خونی
  • انواع مکمل اشتها آور برای کودکان

فیشر کیندر را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و طی بیست و چهار ساعت در تهران و هفتاد و دو ساعت در سایر شهرستانها محصول را درب منزل تحویل بگیرید.مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.