منو
سبد خرید شما

کیندر | Fisher Kinder

نمایش 1 تا 12 از 19 (2 صفحه)

فیشر کیندر برندی معتبر در زمینه تولید انواع مکملهای تقویتی و غذایی برای کودکان و بزرگسالان است. مطالعات این موضوع را اثبات کرده‌اند که اگر رژیم غذایی سالم و متعادل باشد، تمامی نیازهای بدن تامین می‌شود. اما گاهی پیروی از رژیم غذایی سالم و متعادل با توجه به مشغله‌های زندگی امروزی دشوار است.ویتامین‌ها و مواد معدنی نقش بسیار مهمی در حفظ سلامت عمومی بدن دارند، در واقع می‌توان گفت این مواد بلوک‌های سازنده بدن هستند. همچنین خوردن برشتوک و غذاهایی که حاوی فیبر بالا و محتوای قندی هستند نیز در حفظ سلامتی مهم انگاشته می‌شوند.تمامی مواد مغذی مورد نیاز بدن در محصولات برند فیشر کیندر به راحتی یافت می‌شوند و بدن شما را در مسیر سلامتی قرار می‌دهند و از بروز بیماریهای مختلف جلوگیری به عمل می‌آورند.

برند فیشر کیندر را بهتر بشناسید!

فیشر یک کمپانی بلژیکی است که در بروکسل فعالیت تجاری دارد. سه برندی که در ادامه می‌آیند زیرمجموعه برند فیشر کیندر هستند:

  • فیشر کیندر (Fisher Kinder)
  • فیشر فلکسان (Fisher Flexan)
  • و فیشر هپینس (Extra Happiness )

تمامی این برندها در حوزه تولید مکمل های غذایی فعالیت دارند. محصولات کمپانی فیشر به صورت‌های مختلف شیره، کپسول، قرص و قطره در اختیار مصرف کنندگان قرار می‌گیرند و تمامی نیازها و سلایق را پوشش دهند.محصولات این برند به صورت جهانی عرضه می شوند و رضایت مشتریان در سراسر دنیا گواه کیفیت بالای محصولات این برند است.تمامی مراحل تولید و بسته‌بندی مکملهای این برند در کشور فرانسه انجام می‌شود. لازم به ذکر است که کلیه محصولات این برند دارای مجوز از وزارت بهداشت و درمان کشور ایران هستند.

چرا به مکمل‌های فیشر کیندر نیاز دارید؟

اگر رژیم غذایی شما قادر نباشد پاسخگوی تمامی نیازهای بدن باشد، پای مصرف مکمل‌های غذایی به میان می‌آید. این مکمل‌ها کمبود مواد مورد نیاز بدن را جبران می کنند و بدن دیگر به دلیل به دلیل فقدان مواد مورد نیاز ضعیف نمی شود.برند فیشر این نکته را به تمامی افراد یادآوری می کند:مکملهای غذایی نمی توانند و نباید جایگزین وعده های غذایی شوند! همانطور که نام آنها نشان می دهند این مکمل ها در کنار وعده های غذایی نیازهای بدن شما را تامین می کنند.

مکملهای فیشر کیندر چه خصوصیاتی دارند؟

کارشناسان و دانشمندانی که با این برند همکاری می‌کنند همواره تلاش کرده‌اند تا محصولاتی را تولید کنند که پاسخگوی نیازهای اساسی بدن به ویژه در کودکان باشد. این برند مکملهای زیر را تولید می‌کند:

  • انواع مولتی ویتامین برای پوشش نیاز بدن به ویتامین
  • انواع مکمل تقویت سیستم ایمنی بدن
  • انواع مکمل برای رشد جسمی، ذهنی و کاهش استرس در کودکان
  • انواع مکمل برای جلوگیری از کم خونی
  • انواع مکمل اشتها آور برای کودکان

فیشر کیندر را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و طی بیست و چهار ساعت در تهران و هفتاد و دو ساعت در سایر شهرستانها محصول را درب منزل تحویل بگیرید.مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.