Menu
Your Cart

جنیئن فارمد | Geneian Pharmed

برند جنیئن فارمد برندی معتبر در زمینه تولید انواع مکملها برای سلامتی است. این برند بر این عقیده است که یائسگی یکی از دوران های بسیار حساس در زندگی زنان به شمار می رود و اگر از مکملهای مناسب در این دوران استفاده نکنند خطر بروز مشکلات زیادی از جمله پوکی استخوان وجود دارد. این برند با تولید محصولات مناسب برای یائسگی تلاش کرده است تا گامی موثر در جهت حفظ سلامتی زنان در این دوران بردارد. این برند در تولید محصولاتش از مواد اولیه با کیفیت استفاده می کند و همین امر اثر بخشی این محصولات را افزایش داده است. متخصصانی که در این برند مشغول به فعالیت هستند بر این عقیده هستند که این محصولات می توانند احساس خوش سلامتی را در افرادی که به وضعیت جسمانی خود اهمیت می دهند تداعی کنند.

محصولات برند جنیئن فارمد

یکی از مواردی که سبب شده است محصولات این برند مورد توجه قرار بگیرند کیفیت بالای این محصولات است. متخصصان در این برند آزمایشات زیادی را در روند تولید مکملها بر آنها اعمال می کنند و تلاش می کنند با اینکار اثر بخشی این مکملها را افزایش دهند. همچنین، این برند در تولید محصولاتش از استانداردهای بین المللی پیروی می کند تا بتواند آنها را در سطح بین المللی عرضه کند. کسانی که سلامتی برایشان اهمیت دارد باید از محصولات برند جنیئن فارمد استفاده کنند.

انواع محصولات برند جنیئن فارمد را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.

کپسول ژن استروجی 100 جنیئن فارمد | 60 عدد | موثر در کاهش عوارض دوران یائسگی
ناموجود
برند: جنیئن فارمد | Geneian Pharmed مدل: Geneian Pharmed Gen Estro G100
ویژگی های کپسول ژن استروجی 100موثر در کنترل عوارض یائسگی نظیر :گرگرفتگی ، تعریق شبانه ، بی خوابی ، بی قراری ، نوسان خلقی ، سرگیجه ، خستگی مفرط ، دردهای مفصلی و خشکی واژننکات مربوط به یائسگی که باید بدانیدیائسگی یک فرآیند بیولوژیک طبیعی در زندگی زنان است که معمولاً از سنین ۴۵ تا ۵۵ سالگی آغاز می‌شود...
111,400 تومان
نمایش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)