منوی داروخانه
Your Cart

جینسانا | Ginsana

کپسول جینسانا   100 عددی
ناموجود
برند: جینسانا | Ginsana مدل: Ginsana
گیاهی است از خانواده عَشقه Araliaceae که نام علمی آن Panax ginseng می باشداندازه محصول : 100 کپسولکشور سازنده: سوئیسکد بهداشتی:613935834153831..
بهبود قوای جنسی و انرژی بخش
110,000 تومان
قرص کالوریس FBCX جینسانا
ناموجود
برند: جینسانا | Ginsana مدل: Ginsana Calorease FBCX
قرص کالوریس FBCX جینساناقرص کالوریس FBCX جینسانا محصولی مناسب برای کمک به دفع چربی تا 500 کالری در روز است. این قرص به افراد کمک می کند تا وزن خود را مدیریت کنند و به تناسب اندام برسند. از دیگر ویژگی های قرص کالوریس می توان به کاهش کلسترول خون و کاهش انسولین خون اشاره کرد. این امر سبب می شود تا خطر ..
کمک به دفع چربی، کلسترول خون و کاهش وزن
160,000 تومان
قرص جینکوسان جینسانا 30 عدد
ناموجود
برند: جینسانا | Ginsana مدل: Ginsana Gincosan
قرص جینکوسان جینساناقرص جینکوسان جینسانا برای افزایش تمرکز، بهبود عملکرد حافظه و هوشیاری کاربرد دارد. این مکمل حاوی عصاره برگهای درخت جینکوبیلوبا و جینسینگ است.نقش قرص جینکوسان جینسانا بر سلامتیمکمل جینکوسان جینسانا حاوی مواد موثره برگهای درخت جینکوبیلوبا و جینسینگ  است. گرفتن عصاره از برگهای د..
درمان کاهش ظرفیت ذهنی، عدم تمرکز و ضعف حافظه
36,000 تومان
نمایش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)

برند جینسانا برندی معتبر و سوئیسی در زمینه تولید انواع مکملهای دارویی است. این برند از آغاز فعالیت تاکنون تلاش کرده است تا بر تولید محصولاتی نوآورانه تمرکز داشته باشد. به همین دلیل تحقیقات علمی جایگاه ویژه ای در تولید مکملهای این برند دارند، همچنین، بخش کنترل کیفی تولید این مکملها به استانداردهای بین المللی توجه دارد و تمامی محصولات این برند بر اساس استانداردهای بین المللی تولید می گردند. اثربخشی این محصولات در بهبود و درمان بیماریهای سبب شده است که بسیاری از افراد در سراسر دنیا به دنبال محصولات این برند باشند. همچنین، بسیاری از پزشکان محصولات تولیدی این برند را برای سلامتی بسیار مفید می دانند و همواره به مراجعان خود تاکید می ورزند که برای ارتقا سلامتی از این مکملها استفاده کنند.

ویژگی محصولات برند جینسانا

این برند در تولید محصولاتش تلاش کرده است تا نیاز روز بازار دارویی را شناسایی کند و مکملهایش را برای پاسخگویی به این نیازها روانه بازار سازد. یکی از مشکلاتی که در قرن اخیر به آن پرداخته می شود، مشکلات جنسی است. در گذشته، ساختار فرهنگی جوامع به صورتی بود که تلاش می کردند مشکلات مرتبط جنسی را پنهان سازند، اما امروزه نگاه علمی به ما می گوید که رابطه جنسی رابطه ای بسیار ارزشمند است و افراد باید تلاش کنند تا با رفع مشکلات کیفیت روابط جنسی خود را افزایش دهند. این برند تلاش می کند تا با تولید مکملهای مناسب نقش مهمی در رفع مشکلات جنسی داشته باشد.

همچنین، این برند در تولید مکملهای دارویی دیگر نیز فعالیت دارد. تفکر اصلی جینسانا این است که باید رویکرد خود را به درمان بیماریها تغییر دهیم و تلاش کنیم تا محصولاتی را تولید کنیم که به حفظ سلامت جسمانی فرد کمک کنند و از بروز دوباره آن مشکل جلوگیری کنند. اثربخشی محصولات این برند بسیار بالاست و بسیاری از افراد در سراسر دنیا سلامت خود مدیون محصولات این برند هستند.

انواع محصولات برند جینسانا را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.