منو
سبد خرید شما

لایف آن | Life On

برند لایف آن برندی معتبر و ایرانی در زمینه انواع تولید مکملهای سلامتی است. این برند در سال 1394 فعالیت خود را آغاز کرد و از آن زمان به بعد توانست گامی موثر در جهت خودکفایی کشور بردارد. محصولات این برند از مواد اولیه با کیفیت تولید می شوند و بخش کنترل کیفی این برند نظارت های سختی را بر روند تولید محصولات دارد. محصولات این برند با تکیه بر علم روز دنیا و پیروی از استانداردهای بین المللی تولید می شوند و همین امر سبب شده است که این محصولات به جایگاه قابل قبولی در جامعه دست پیدا کنند.

اهداف برند لایف آن

این برند فعالیت خود را در اوج تحریم ها و شرایط ناگوار اقتصادی آغاز کرد و تلاش کرد به ارتقا سلامتی جامعه کمک کند. این برند بر این عقیده بود که هیچ چیز نباید سلامتی افراد یک جامعه را تحت تاثیر قرار دهد و این مهمترین اصلی است که باید به آن توجه داشته باشیم. مطالعات در سطح بین المللی نشان می دهند سلامتی مهمترین چیزی است که یک جامعه را در مسیر پیشرفت و خودکفایی قرار می دهد، در واقع بر طبق هرم مزلو، اگر نیازهای اولیه انسان ها تامین نگردد، آنها هرگز نمی توانند به خودشکوفایی دست پیدا کنند. به همین دلیل برند لایف آن تلاش کرد تا بر تحریم ها فائق آید و مسیر سلامتی را برای تمامی افراد هموار سازد.

انواع محصولات برند لایف آن را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.