Menu
Your Cart

پارادوکس | Paradox

برند پارادوکس برندی معتبر و انگلیسی در زمینه تولید مکملهای سلامتی است. این برند از آغاز فعالیت تاکنون تلاش کرده است تا با تولید محصولات با کیفیت به افزایش سطح سلامتی در سراسر دنیا کمک کند. به همین با اتخاذ رویکردی بین المللی محصولاتش را به تمامی دنیا عرضه کرده است و امروزه محصولات این برند طرفداران زیادی در سراسر دنیا دارند. این برند به پیروی از استانداردهای بین المللیم تعهد است و در تلاش است تا با شرکت در مطالعات بالینی اثربخشی و کیفیت محصولات خود را بالا ببرد. متخصصانی که در این برند مشغول به فعالیت هستند روند تولید مکملها را زیر نظر دارند و همواره با اعمال آزمایش های سخت و دشوار کیفیت مکملها را مورد بررسی قرار می دهند!

محصولات پارادوکس به حفظ سلامتی کمک می کنند!

این برند بر این باور است که سلامتی اولین و مهمترین موضوعی است که باید مورد توجه انسانها قرار گیرد. زیرا انسانها تنها با ارتقا سلامتی خود می توانند به تفکرات جدید و انتزاعی دست یابند. بشریت هنگامی می تواند وارد مرحله جدیدی از زندگی شود که تمامی نیازهای سلامتی خود را برطرف کرده باشد و برند پارداوکس، به عنوان برندی پیشرو در تولید مکمل های سلامتی، تلاش کرده است در این مسیر همراه انسان ها باشد. محصولات این برند، به ویژه مکملهای امگا 3، در سطح جهانی طرفداران زیادی دارند.

انواع محصولات پارادوکس را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.

کپسول امگا 3، امگا 6 و امگا 9 پارادوکس | 30 عدد | سلامت قلب و عروق و تامین امگا بدن کپسول امگا 3، امگا 6 و امگا 9 پارادوکس | 30 عدد | سلامت قلب و عروق و تامین امگا بدن
ناموجود
برند: پارادوکس | Paradox مدل: Paradox Omega 3 - 6 - 9
کپسول امگا 3، امگا 6 و امگا 9 پارادوکسکپسول امگا 3، امگا 6 و امگا 9 پارادوکس مکملی منحصر به فرد برای تامین نیاز بدن به امگا است. امگا نقش ویژه ای در سلامتی دارد و به حفظ سلامت سیستم عصبی کمک می کند. از دیگر ویژگی های این کپسول می توان به حفظ سلامت قلب و عروق اشاره کرد.اثرات اسید چرب امگا 3 بر سلامتی..
65,400 تومان
نمایش 1 تا 1 از 1 (1 صفحه)