منوی داروخانه
Your Cart

پدیاکید | Pediakid

شربت پدیاکید آهن و ویتامین B اینلدا شربت پدیاکید آهن و ویتامین B اینلدا
ناموجود
برند: پدیاکید | Pediakid مدل: Pediakid Fer And Vitamines B
شربت پدیا کید آهن و ویتامین B اینلداشربت پدیا کید آهن و ویتامین B اینلدا محصولی مناسب برای تامین آهن و ویتامین های گروه ب مورد نیاز بدن کودکان است. آهن یکی از ویتامین های ضروری برای کودکان به شمار می رود و نقش موثری در تکامل فرآیندهای شناختی در کودکان دارد. همچنین، ویتامین های گروه ب از ویتامین های ..
تقویت متابولیسم انرژی و کاهش خستگی و فاقد طعم و بوی تامطبوع
117,000 تومان
شربت مولتی ویتامین 22 ویتامین پدیاکید اینلدا شربت مولتی ویتامین 22 ویتامین پدیاکید اینلدا
ناموجود
برند: پدیاکید | Pediakid مدل: Pediakid 22 Vitamines
شربت مولتی ویتامین 22 ویتامین پدیاکید اینلداشربت مولتی ویتامین 22 ویتامین پدیاکید اینلدا مکملی منحصر به فرد برای تامین ویتامینها و مواد معدنی مورد نیاز بدن کودکان است. این مکمل برای بزرگسالان نیز مفید است.اگر فعلا قصد خرید این مکمل را ندارید می توانید مقاله زیر را بخوانید:بهترین مکملهای مولتی ویتامی..
مولتی ویتامین کامل برای کودکان و تقویت سیستم ایمنی بدن
117,000 تومان
نمایش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

برند پدیاکید برندی معتبر و فرانسوی در زمینه تولید مکملهای سلامتی برای کودکان است. این برند فعالیت خود را با این دیدگاه آغاز کرد که سلامتی کودکان موضوع مهمی است که تمامی سازمان های سلامتی باید به آن توجه داشته باشند. زیرا اگر سلامتی کودکان تامین شود، می توان در مورد این موضوع اطمینان حاصل کرد که آنها در بزرگسالی نیز بدنی سالم و عاری از بیماری خواهند داشت. بنیانگذاران این برند بر این عقیده هستند که با تغذیه مناسب در کودکی می توان بزرگسالی خوبی را رقم زد و این امر اهمیت زیادی دارد. محصولات این برند از مواد اولیه با کیفیت تولید می شوند و متخصصان بر روند تولید مکملها نظارت سختی دارند و همین موضوع بر اثربخشی این محصولات اثر گذاشته است.

ویژگی محصولات برند پدیاکید

یکی از مواردی که در تولید محصولات این برند مورد توجه قرار دارد تمرکز بر نتایج بدست آمده از مطالعات معتبر است. پیگیری و توجه به این نتایج سبب می شوند که کیفیت محصولات این برند افزایش پیدا کند و همین امر این محصولات را به محصولاتی معتبر در سطح جهانی تبدیل کرده است. بسیاری از خانواده ها بر این عقیده هستند که با مصرف محصولات برند پدیاکید دیگر نگران سلامتی فرزندانشان نیستند زیرا می دانند که این برند در مراحل تولید مکملها نگران سلامتی کودکان آنها بوده است! و این چیزی است که این برند به آن مفتخر است.

انواع محصولات برند پدیاکید را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.