Menu
Your Cart

سایتک نوتریشن | Scitec Nutrition

برند سایتک

سایتک نوتریشن برندی محبوب در حوزه مکملهای بدنسازی است که عموما از سوی ورزشکاران برای حفظ و بهبود عمکلرد بدن مورد استفاده قرار می گیرد ( این برند تعداد محدودی مکمل دارویی و غذایی نیز تولید کرده است)کمپانی سایتک نوتریشن یکی از تولیدکنندگان پیشرو در این صنعت است و بیش از 30000 متر مکعب را به انبار و ذخیره محصولاتش اختصاص داده است.در بیست سال اخیر این برند رشد زیادی داشته است و به یکی از محبوبترین برندها در حوزه تولید مکملهای بدنسازی در کل اروپا تبدیل شده است.برند ساتیک نوتریشن داری بیش از 700 محصول و 135 طعم دهنده است. بیش از 600 کارمند در این کمپانی کار می کنند و مسیر دستیابی به اهداف بزرگ این برند را هموارتر ساخته اند.سالانه بیش از 120 میلیون از محصولات سایتک نوتریشن به فروش می رسند. مبنای کار این برند نگاهی مدرن به تولید مکملها و استفاده از موادی با کیفیت و ارایه گارانتی برای محصولاتش است.

مکملهای غذایی سایتک نوتریشن!

وزارت بهداشت آمریکا برای مکملهای غذایی تعریف جامعی را ارایه داده است. بر طبق این تعریف، این مکملها به رژیم غذایی افزوده می شوند تا نیازهای بدن را تامین کنند. ویتامینها، آمینو اسیدها و گیاهان دارویی از موادی هستند که در مکملهای غذایی مورد استفاده قرار می گیرند.این مکملها تزریقی نیستند و تنها به صورت خوارکی مورد استفاده قرار می گیرند و باید دارای برچسب مکمل غذایی باشند.سازمان غذا و دارو در آمریکا ضمن تایید این موارد، موارد دیگری را برای مکملهای غذایی ذکر می کند. این مکملها نباید هیچ گونه ناخالصی داشته باشند و مواد به کار رفته در آنها باید کامل و شفاف بر روی مکمل ذکر شده باشند تا مصرف کننده بتواند با اطمینان خاطر خرید کند.مکملهای غذایی برند سایتک نوتریشن با پیروی از تمامی این قوانین تولید می شوند.
محصولات این برند به شرح زیر هستند:

 • کره بادام زمینی – پروتئین دار
 • صبحانه پروتئین دار
 • قهوه پروتئین دار
 • محصولات انرژی زا در صبح
 • انواع شیک
 • پودینگ پروتئین دار
 • پنکیک پروتئین دار
 • خامه سبک پروتئین دار

مکمل پروتئین سایتک نوتریشن

مکمل پروتئین مکملی است که به افزایش حجم عضلات، ترمیم بافتهای بدن، ساخت آنزیمها و هورمونها در بدن کمک می کند و با افزایش مدت زمان سیری وزن بدن را پایین می آورد.به همین دلیل این مکمل یکی از محبوبترین مکملها در بین ورزشکاران و افراد معمولی به حساب می رود. این محصولات تاثیرات مثبت زیادی بر روی سلامتی دارند.مکمل پروتئین کلسترول و فشار خون را کاهش می دهد؛ در نتیجه خطر ابتلا به بیماری های قلبی پایین می آید. این مکمل فعالیت سلولی را افزایش می شود و همین امر به عضله سازی کمک می کند.سایتک نوتریشن مکملهای پروتئین خود را با بهترین کیفیت به بازار عرضه می کمد و فروش بالای این محصولات در سراسر دنیا تضمینی برای کیفیت مواد به کار رفته در این مکملها است.

مکملهای پروتئین دار سایتک نوتریشن به شرح زیر هستند:

 • مکمل بدنسازی وی ایزوله
 • میلک کامپلکس سایتک نوتریشن
 • مکمل پروتئین دار وی
 • مکمل پروتئین دار وی برای حرفه ای ها ( این محصول طبقه بندی های مختلفی دارد)
 • مکمل پروتئین دار آنابولیک وی
 • مکمل پروتئین رژیمی
 • مکمل پروتئین بدون چربی و قند
 • پروتئین گیاهی سویا
 • انواع شکلات بار پروتئین دار

شیک پروتئین سایتک نوتریشن

شیک پروتئین مکملی است که با افزودن پودر پروتئین به آب درست می شود. برخی افراد بر این عقیده هستند که این شیک ها مزه خاصی ندارند و همین امر سبب می شود افراد و یا ورزشکاران تمایلی به خوردن آنها نداشته باشند.افزودن پودر پروتئین به آب میوه محبوب و یا افزودن پودر آجیلهای مورد علاقه به این ترکیب نوشیدن شیک را به تجربه ی دلپذیر تبدیل می کند.شیک پروتئین با افزایش هورمونهای کاهنده اشتها مانند PYY and CCK سبب می شود مدت بیشتری حس سیری داشته باشید. همچنین این محصول متابولیسم بدن را افزایش می دهند و از بروز بیماری تحلیل عضلانی جلوگیری به عمل می آورند.شیک پروتئین مناسب کسانی است که هر روز باید از این ریز مغذی استفاده کنند.برند سایتک نوتریشن انواع متنوعی از شیک پروتئین ها را تولید می کند و تنوع محصولاتش پاسخگوی همه نوع نیاز و سلیقه ای هستند.

مکملهای سایتک نوتریشن قبل از آغاز ورزش!

ورزشکاران و تمامی افرادی که ورزش را به صورت حرفه ای دنبال می کنند باید از رژیم غذایی مناسبی پیروی کنند تا بتوانند نتیجه دلخواه را در طول تمرینات ورزشی بدست بیاورند.بسیاری از مربیان پیشنهاد می دهند که ورزشکاران از مکملهای بدنسازی و ورزشی قبل از ورزش نیز استفاده کنند . این مکملها قوای بدنی ورزشکاران را افزایش می دهند و به آنها کمک می کنند کیفیت تمرینات ورزشی خود را بالا ببرند.مطالعات مختلف نشان داده اند که ورزشکاران در کنار افزایش قوای بدنی باید بر روی تمرکز ذهنی خود نیز کار کنند. این کار به آنها کمک می کنند از تمرینات خود بهترین نتیجه را بگیرند.برند سایتک نوتریشن مجموعه متنوعی از محصولات ورزشی را برای افزایش قوای جسمی و ذهنی ارایه می دهد. با خرید این برند دیگر نگران عملکرد خود در ورزش نباشید. تنها این محصولات را استفاده کنید و با اعتماد به نفس بالا وارد زمین ورزش شوید!

مکمل کراتین سایتک نوتریشن!

مکمل کراتین یکی از محبوب ترین و پرمصرف ترین مکملهای ورزشی در رشته بدنسازی است. مصرف کراتین سبب افزایش سطح هورمون تستستورون در بدن می شود.کراتین ترکیبی است که به طور طبیعی در بدن وجود دارد. بخش اعظم کراتین در ماهیچه هاست و 5% آن در مغز، کبد و کلیه ذخیره می شود. این ماده در بدن به کراتین فسفات تبدیل می شود و در تولید ترکیبی به نام آدنوزین تری فسفات نقش چشم گیری دارد. در واقع، آدنوزین تری فسفات انرژی مورد نیاز عضلات را تامین می کند.به همین دلیل مکمل کراتین اغلب برای افزایش عملکرد عضلات در طول ورزشهای مقاومتی مورد استفاده قرار می گیرد. مطالعات نشان می دهند که کراتین برای اغلب افراد ( چه ورزشکار و چه غیر ورزشکار) مفید است.کراتین به عضلات انرژی می بخشد و باعث تغییراتی در کارآیی سلولی می شود، این مکمل برای رشد کوتاه مدت و بلندمدت عضلات موثر است، به همین دلیل مصرف کراتین برای افراد مسن و بی تحرک نیز توصیه می شود. غذاهایی با پروتین بالا مانند گوشت قرمز (گوسفندان، خوک) و ماهی حاوی کراتین هستند.سایتک نوتریشن مکمل کراتین خود را با نام های کراتین استار، کراتین کپس، کراتین بمب و نام های دیگر به بازار عرضه می کند و هر یک از این محصولات دارای ویژگی خاصی هستند.تمامی محصولات برند سایتک نوتریشن دارای کاتولوگی هستند که همراه با مکمل در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرند و دستور العمل مصرف و ویژگی های آن به خوبی در کاتولوگ توضیح داده شده است.بهتر است قبل از استفاده از این محصولات کاتولوگ را به دقت مطالعه کنید. همچنین می توانید از مربی خود برای انتخاب مکمل مناسب مشورت بگیرید.

مکمل آمینو اسید سایتک نوتریشن

آمینو اسیدها بلوکهای تشکیل دهنده پروتئین هستند و مهمترین وجه تمایز آنها با کربوهیدراتها و چربی ها وجود نیتروژن در ترکیبشان است.می توان ادعا کرد که عملکرد سیستم های اصلی بدن تا حد زیادی به وجود آمینو اسیدهای ضروری بدن بستگی دارد. به طور کلی 9 آمینو اسید  وجود دارند که نقش مهمی را در بدن ایفا می کنند و کارهای متفاوتی را انجام می دهند.ورشکاران و بدنسازان باید استفاده از مکمل بدنسازی آمینواسید را در برنامه رژیمی خود بگنجانند. زیرا این مکمل، مکملی حیاتی برای افزایش حجم عضلات است. همچنین این مکمل استقامت بدن را بالا می برد و خستگی را می کاهد.

برند سایتک نوتریشن انواع متنوعی از مکملهای آمینو اسید را عرضه می کند که هر کدام ویژگی منحصر به فردی دارند. برخی ز محصولات برند سایتک نوتریشن بدین شرحند:

 • مکمل آمینو اسید 100،
 • مکمل آمینو اسید 6400،
 • مکمل آمینو اسید 5600،
 • مکمل آمینو اسید مایع،
 • مکمل آمینو اسید گلوتامین اکسپرس

این مکملها بر اساس نیازهای ورزشکاران طراحی شده اند و هر شخصی باید متناسب با نیازهایش یکی از این محصولات را نتخاب کند.

مکمل گلوتامین برند سایتک نوتریشن

گلوتامین یک آمینواسید غیرضروری است و بیشتر در پلاسما، عضلات و اسکلت بدن انسان وجود دارد. غلظت این آمینواسید در بدن یک فرد سالم 3 تا 4 برابر آمینواسیدهای دیگر است. گلوتامین 60 درصد آمینواسید درون سلولی را تشکیل می دهد.تحقیقات متعددی در رابطه با این آمینو اسید صورت گرفته اند. این تحقیقات نشان می دهند که گلوتامین برای عضلات بسیار مفید است و آنها را از تجزیه شدن حفظ می کند.گلوتامین در متابولیسم پروتین نقش بسیار مهمی دارد و حجم عضلات را افزایش می دهد. این آمینواسید به شکل مکمل بدنسازی گلوتامین نیز تهیه می شود و نقش مهمی را در رشد عضلات بازی می کند.این آمینواسید اثر زیادی بر ترشح هورمون رشد در بدن دارد و همین امر سبب افزایش قدرت عضلات و چربی سوزی می شود. به همین دلیل بسیاری از بدنسازان برای افزایش کارآیی خود در طول ورزش از این مکمل بدنسازی استفاده می کنند.

محصولات مکمل گلوتامین برند سایتک نوتریشن به شرح زیر هستند:

 • مکمل بی.سی.ای.ای – گلوتامین اکسپرس
 • جی- بمب 2.0
 • ال-گلوتامین
 • مگا-گلوتامین

مکمل کاهش وزن سایتک نوتریشن

مکملهای کاهش وزن محصولاتی هستند که با افزایش متابولیسم بدن به آب شدن چربی ها در بدن کمک می کنند و همین امر سبب می شود وزن پایین بیاید. اما قبل از استفاده از این مکملها به این نکات توجه داشته باشید!کاهش وزن بدون توجه به سلامتی سبب بروز مشکلات زیادی در بدن می شود. کاهش انرژی، ریزش مو، مشکلات پوستی، مشکلات استخوانی، تضعیف سیستم ایمنی و خستگی شدید از جمله عوارضی هستند که در اثر عدم توجه به سلامتی در کاهش وزن رخ می دهند.بنابراین برای جلوگیری از چنین اختلالاتی بهتر است قبل از استفاده از مکملهای کاهش وزن به پزشک مراجعه کنید و سطوح مواد معدنی و ویتامینهای خون خود را اندازه گیری کنید.مکملهای کاهش وزن برند سایتک نوتریشن سبب می شوند قند و کلسترول خون کاهش پیدا کند و همین امر اثرات زیادی بر سلامتی دارد و از بروز بیماری های قلبی جلوگیری به عمل می آورد.علاوه بر این، این مکملها هورمونهای ترشح شده توسط غده تیروید را مدیریت می کنند. تمامی این موارد کمک می کنند تا کاهش وزن در بدن اصولی باشد و دیگر به سلامتی آسیبی وارد نشود.

مکمل ال کارنیتین سایتک نوتریشن

ال کارنیتین نوعی آمینو اسید است که اثرات زیادی بر سلامتی دارد. ای.ال.سی (ALC) نوعی ال-کارنتین است که ویژگی های منحصر به فردی دارد. در طول ورزشهای سنگین بخش عمده ای از ال کارنتین توسط آنزیمی مخصوص به به ی.ال.سی تغییر پیدا می کند. این آمینو اسید به کاهش وزن کمک زیادی می کند. همچنین از بروز بیماری های قلبی و دیابت نوع دو جلوگیری به عمل می آورد.ال کارنیتین به عملکرد مغز را بهبود می بخشد و با افزایش سطح انرژی در بدن عملکرد جسمانی را نیز افزایش می دهد.  برند سایتک نوتریشن مکملهای ال کارنیتین متنوعی را به بازار عرضه می کند که به شرح زیر هستند:

 • مکمل کارنتین کامپلکس
 • مکمل کارنتین ایکس
 • مکمل کارنتین 3000
 • هایپر کارنتین
 • مکمل کارنتین مایع ( که انواع متفاوتی دارد)

مکمل کراشر سایتک نوتریشن

مکمل های کراشر پاسخگوی نیازهای ورزشی کسانی هستند که تمریناتی با شدت بالا مانند ورزش های رزمی و ورزش های سنگین انجام می دهند. این مکمل بدنسازی به دقت فرمول بندی شده است. «مکمل هد کراشر» به طور ویژه مخصوص ورزشکارانی است که ورزشهای رزمی انجام می دهند.  این مکمل بدنسازی دارای اثرات زیر بر سلامتی است:

 • تقویت علمکرد عمومی بدن
 • تعادل هورمونها
 • تامین انرژی کافی در طول ورزش

سایتک نوتریشن مکمل بدنسازی فوق العاده ای برای ورزش است.

مکمل های ویتامین دار و مواد معدنی

ویتامین ها و مواد معدنی بلوکهای سازنده بدن هستند و کمبود هر یک از آنها اختلالات زیادی را در بدن به وجود می آورد. به طور مثال کمبود ویتامین سی در بدن سبب می شود بدن در معرض ابتلا به عفونت قرار گیرد. کمبود ویتامین ای سیستم ایمنی بدن را تضعیف می کند و به سلامت چشم آسیب وارد می کند.کمبود ویتامین دی سبب می شود کلسیم به خوبی در بدن جذب نشود و همین امر بر سلامت استخوانها و دندانها اثر می گذارد. ویتامین ایی یک آنتی اکسیدان قوی است و کمبود آن در بدن سبب می شود رادیکالهای آزاد به سلامت قلب و مغز آسیب وارد کنند.علاوه بر این کمبود کلسیم، آهن، منیزیم و مواد معدنی دیگر هر کدام آسیب های جبران ناپذیری را به بدن وارد می کنند. به طور مثال کمبود کلسیم در بدن زنان باردار خطر سقط جنین و یا زایمان زود رس را افزایش می دهد.تمامی این موارد نشان می دهند که تامین ویتامین و مواد معدنی مورد نیاز بدن از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و باید در صدر امور سلامتی قرار گیرد.برند سایتک نوتریشن انواع متنوعی از مکمل های ویتامین دار و مواد معدنی را به بازار عرضه می کند. تمامی این مکملهای از بهترین مواد تشکیل شده اند و هیچ ماده ممنوعه ای در ساخت آنها به کار نرفته است.بنابراین با اطمینان خاطر می توانید مکمل مورد نیاز خود را از برند سایتک نوتریشن تهیه کنید.

قرص گلوکوزامین کندروتین سایتک نوتریشن

گلوکوزامین مایع طبیعی اطراف مفاصل است که به حرکت مفاصل کمک می کند و از ساییدگی استخوانها جلوگیری به عمل می آورد.از بین رفتن این مایع سبب بروز مشکلات زیادی در مفاصل می شود. قرص گلوکوزامین کندروتین سایتک نوتریشن از درد مفاصل  جلوگیری به عمل می آورد و برای بیماری آرتروز بسیار مفید است.این برند انواع مکمل گلوکوزامین کندروتین را به صورت قرص و شربت به بازار عرضه می کند که هر یک ویژگی خاصی دارند.

محصولات ویژه برند سایتک نوتریشن

برند سایتک نوتریشن مفتخر است که علاوه بر مکملهای بدنسازی و ورزشی محصولات ویژه ای را نیز برای ارتقا سلامتی به بازار عرضه می کند. برخی از این مکملها به شرح زیر هستند:

 • مکمل دانه انگور ( این مکمل یک آنتی اکسیدان قوی است و رادیکالهای آزاد را از بین می برد)
 • مکمل زرد چوبه
 • مکملهای تقویتی مناسب برای سیستم گوارشی
 • مکمل حفظ سلامت پروستات

این مکملها هر یک ویژگی های خاصی دارند و از بروز بیماری های مختلف جلوگیری به عمل می آورند.ماشین های مدرن برای تولید مکملهای برند سایتک نوتریشن

امکانات تکنولوژیک سایتک نوتریشن برای تولید مکملهای با کیفیت شامل موارد زیر هستند:

 • ماشین های ترکیب کننده پودر؛
 • دستگاه فیلر خوشبو کننده ؛
 • دستگاه تولید قرص؛
 • دستگاههای پر کردن و مرتب سازی کپسول ؛
 • دستگاههای بسته بندی کپسول؛
 • دستگاههای پر کننده چند قرصی.

تاییدیه مکملهای برند سایتک نوتریشن

تمامی محصولات تولید شده توسط این برند داری سیستم منحصر به فرد ردیابی محصول- بر مبنای کدهای حکاکی شده هستند. هر مکمل بدنسازی ( و هر مکمل دیگری) داری «بارکد منحصر به فرد» و «شماره دسته» است. این امر به شما کمک می کند تا مکمل بدنسازی را ردیابی کنید، و ببینید این مکمل کجا، کی و به چه کسی در چه کشوری فروخته شده است.

انبارهای ذخیره محصولات و مکمل بدنسازی

انبارهای وسیعی برای ذخیره مواد خام و مکمل بدنسازی وجود دارند. از آنجا که ذخایر کافی از مواد معدنی و کالاهای موجود هستند، ما قادر هستیم روزانه هر سفارشی را به هر فروشگاهی در اروپا ارسال کنیم، ما می توانیم مواد خام را در کوتاه ترین زمان بسته بندی کرده و ارسال کنیم. سایتک نوتریشن یکی از معدود کمپانی هایی است که غلظت پروتینی را که روزانه تولید می شود، مورد آزمامیش قرار می دهد. این نتایج بر روی وب سایت قابل مشاهده هستند.

گواهی نامه های معتبر جهانی برند سایتک نوتریشن

این کمپانی دارای گواهینامه های متعددی برای تولید مکمل بدنسازی است. این گواهی نامه ها به شرح زیر هستند:

 •  EUROCERT ISO 22000:2005
 •  سیستم مدیریت غذای سالم،
 •  ISO 9001 استاندارد مدیریت کیفیت،
 •  HACCP برای سلامت غذا
 •  GMP.

ما مفتخریم که ب مکمل بدنسازی برند سایتک نوتریشن ، از سوی «سدریک مک مایلن» قهرمان مسابقه Golden State Pro،  «ادی» دارنده مدال نقره مسابقات Bracamontes NPC Nationals، و چند ورزشکار جوان دیگر معرفی شده است. مکمل بدنسازی سایتک نوتریشن از سلامتی، عملکرد ورزشی و طول عمر شما محافظت خواهد کرد.

کیفیت مکمل بدنسازی برند سایتک نوتریشن

کیفیت بالا و فرمول بندی منحصر به فرد از دستاوردهای بزرگ برند سایتک نوتریشن هستند. این کمپانی توانسته است انواع مکمل پروتئینی گیاهی، فیبر و آنزیم را با استفاده از ترکیبات گیاهی تولید کند و در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد.از ویژگی این مکمل ها طعم و مزه فوق العاده آنهاست!آیا به دنبال نتایج حرفه ای در ورزش هستید؟ مکمل های حرفه ای ما را انتخاب کنید، این مکمل بدنسازی به حفظ تناسب اندام کمک می کنند و عملکرد بدن را ارتقا می دهند.

شرکت کیمیا مکمل

شرکت کیمیا مکمل شرکت وارد کننده محصولات برند سایتک نوتریشن در ایران است و محصولاتی که توسط این شرکت توزیع می شوند همگی دارای تاییدیه بهداشت و سازمان غذا و دارو هستند.نام کیمیا مکمل تاییدی بر اصل بودن مکمل بدنسازی است و شما با اطمینان خاطر می توانید مکمل مورد نظر را تهیه کنید. داروخانه آنلاین نماینده شرکت کیمیا مکمل است که محصولات برند سایتک نوتریشن را به خریداران عرضه می کند.داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تمامی افراد مکملهای سایتک نوتریشن را از هر نقطه ای در ایران سفارش دهند و درب منزل تحویل بگیرند.

کپسول سی ال ای سایتک نوتریشن | 60 کپسول | افزایش سوخت و ساز و کاهش جذب چربی کپسول سی ال ای سایتک نوتریشن | 60 کپسول | افزایش سوخت و ساز و کاهش جذب چربی
ناموجود
برند: سایتک نوتریشن | Scitec Nutrition مدل: Scitec Nutrition CLA
CLA چیست؟اسید لینولئیک ترکیبی یا سی ال ای یکی از قابل بحث ترین مکمل های موجود در بازار است که در ابتدا به عنوان عاملی ضد سرطان معرفی شده بود اما هم اکنون به دلیل ویژگی کنترل وزن در افراد مختلف با نتایجی متفاوت مورد توجه و بررسی قرار گرفته است. سی ال ای اسید چربی غیر اشباع است که در محصولات ..
435,000 تومان
کپسول جی اچ سرج سایتک نوتریشن | 90 عدد | بازسازی و ریکاوری سریع تر عضلات کپسول جی اچ سرج سایتک نوتریشن | 90 عدد | بازسازی و ریکاوری سریع تر عضلات
ناموجود
برند: سایتک نوتریشن | Scitec Nutrition مدل: Scitec Nutrition GH Surge 90 Caps
کپسول جی اچ سرج سایتک نوتریشنمکمل جی اچ سرج سایتک ( GH SURGE ) ترکیبی فوق العاده از سه ماده محبوب آرژنین ، اورنیتین ، لیزین می باشد . در حال حاضر بهترین ترکیب برای افزایش هورمون رشد انسانی ( سوماتوتروپین ) مکمل GH SURGE سایتک می باشد . این مکمل سایتک ترکیبی ایدهآل از بهترین اسید های آمینه موثر در اف..
410,000 تومان
کپسول ترمو ایکس سایتک | 100 عدد | چربی سوز قوی همراه با کافئین
ناموجود
برند: سایتک نوتریشن | Scitec Nutrition مدل: Scitec Nutrition Thermo X
کپسول ترمو ایکس سایتککپسول ترمو ایکس سایتک  مکملی مناسب برای چربی سوزی است. چربی سوزی یکی از مواردی است که مورد توجه تمامی افراد از جمله ورزشکاران قرار دارد و به کاهش وزن کمک می کند. در این کپسول از عصاره گارسینیا کامبوجیا استفاده شده است، ال تیروزین، ال کارنیتین ال تارتارات و کافئین استفاده شد..
530,000 تومان
کپسول بتا آلانین سایتک | 150 عدد | بهبود عملکرد عضلات و کاهش خستگی عضلات کپسول بتا آلانین سایتک | 150 عدد | بهبود عملکرد عضلات و کاهش خستگی عضلات
ناموجود
برند: سایتک نوتریشن | Scitec Nutrition مدل: Scitec Nutrition Beta Alanine 150 Caps
بتا آلانین چیست؟بتا آلانین آمینو اسیدی است که در تمامی عضلات اسکلتی وجود دارد. زمانی که بتا آلانین با هیستیدین (آمینو اسیدی که در فرایند سنتز پروتئین نقش دارد) ترکیب می شود، تبدیل به کارنوزین دی پپتید می گردد. بتا آلانین نوعی از آمینو اسید است که در سنتز پروتئین (عضله سازی) در بدن نقشی ندارد..
515,000 تومان
کپسول ایزولیت آمینو سایتک | 500 عددی | آمینو اسید ایزوله برای رشد و حمایت از توده عضلانی کپسول ایزولیت آمینو سایتک | 500 عددی | آمینو اسید ایزوله برای رشد و حمایت از توده عضلانی
-20 % ناموجود
برند: سایتک نوتریشن | Scitec Nutrition مدل: Scitec Nutrition Isolate Amino
کپسول ایزولیت آمینو سایتک نوتریشنفرمولاسیون پیشرفته ایزوله آمینو سایتک با دارا بودن آمینو آسید های شاخه ای ایزوله شده BCAA و 9 آمینو اسید ضروری که بدن انسان قادر به ساخت آنها نیست ؛ تمامی نیاز های عضلانی بدن شما را تامین می نماید و سنتز پروتئین در عضلات را به حداکثر میرساند . این محصول با دارا بودن ..
704,000 تومان 880,000 تومان
کپسول ایزولیت آمینو سایتک | 250 عددی | آمینو اسید ایزوله برای رشد و حمایت از توده عضلانی کپسول ایزولیت آمینو سایتک | 250 عددی | آمینو اسید ایزوله برای رشد و حمایت از توده عضلانی
-20 % ناموجود
برند: سایتک نوتریشن | Scitec Nutrition مدل: Scitec Nutrition Isolate Amino 250 Caps
کپسول ایزولیت آمینو سایتک نوتریشنفرمولاسیون پیشرفته ایزوله آمینو سایتک با دارا بودن آمینو آسید های شاخه ای ایزوله شده BCAA و 9 آمینو اسید ضروری که بدن انسان قادر به ساخت آنها نیست ؛ تمامی نیاز های عضلانی بدن شما را تامین می نماید و سنتز پروتئین در عضلات را به حداکثر میرساند . این محصول با دارا بودن ..
388,800 تومان 486,000 تومان
کپسول اولترا آمینو سایتک نوتریشن | 200 عدد | کمک به ریکاوری عضلات کپسول اولترا آمینو سایتک نوتریشن | 200 عدد | کمک به ریکاوری عضلات
-10 % ناموجود
برند: سایتک نوتریشن | Scitec Nutrition مدل: SCITEC NUTRITION Ultra Amino 200 Caps
فواید آمینو اسید شاخه ای در بدنسازیهمواره مکمل آمینو اسید از دیرباز تا به امروز مورد توجه ورزشکاران به خصوص بدنسازان بوده است. از آنجایی که آمینو اسیدها نقش اصلی را در سنتز پروتئین دارند، پس مکمل آمینو اسید موجب افزایش سطح عضله سازی در بدن به میزان چشم گیری خواهد شد. ریکاوری عضلات بدن از جمله مهمتری..
355,500 تومان 395,000 تومان
پودر پمپ پاور تری آر دی سایتک نوتریشن | 350 گرم | افزایش انرژی همراه با کراتین، آرژنین و کارنیتین پودر پمپ پاور تری آر دی سایتک نوتریشن | 350 گرم | افزایش انرژی همراه با کراتین، آرژنین و کارنیتین
ناموجود
برند: سایتک نوتریشن | Scitec Nutrition مدل: Scitec Nutrition Pow3rd 2- 350g
مکمل های قبل از تمرین (پمپ ها)مكمل هایی كه به عنوان مكمل های قبل از تمرین و یا در اصطلاح،مكمل های پمپ نامیده می شوند،مجموعه ای از مواد محرك و آمینو اسید هایی هستند كه بعد از مصرف در بدن موجب انرژی و بهبود روحیه مثبت در فرد مصرف كننده میشوند.وقتی این مواد با هم تركیب شده و در یك مكمل خلاصه می..
720,000 تومان
پودر پروتئین وی 100% پروفشنال سایتک | افزایش رشد توده عضلات
ناموجود
برند: سایتک نوتریشن | Scitec Nutrition مدل: Scitec Nutrition Whey Protein Professional
پودر پروتئین وی 100% پروفشنال سایتکپروتئین وی پروفشنال سایتک یک پروتئین با کیفیت تهیه شده و از پروتئین وی کنسانتره و وی ایزوله است. مصرف این محصول موجب رشد و پایداری حجم ماهیچه و همچنین مقاومت استخوان‌ها می‌گردد.پروتئین های موجود در موادغذاییپروتئین شیر: در هنگام فرآوری شیر جهت تهیه ماست یا پنیر، در..
1,445,000 تومان
پودر پروتئین وی 100% سایتک نوتریشن | افزایش حجم عضلات
ناموجود
برند: سایتک نوتریشن | Scitec Nutrition مدل: Scitec Nutrition Whey Protein %100
پودر پروتئین وی 100% سایتک نوتریشنبه علت 100 درصد بودنش جذب بسیار بالا و خوبی برای افراد ورزشکار دارد. پروتئین وی 100% سایتک نوتریشن همچنین دارای آمینواسیدها ضروری بوده به ویژه شاخه دارها.پس در نتیجه برای ریکاوری و عضله سازی بسیار محصوله خوبی است.پروتئین وی 100 درصد سایتک نوتریشن فاق..
882,000 تومان
پودر پروتئین فور استار سایتک | حاوی 4 پروتئین: وی، کازئین، پروتئین شیر و تخم مرغ
ناموجود
برند: سایتک نوتریشن | Scitec Nutrition مدل: Scitec Nutrition Whey Fourstar Protein
پروتئین فور استار سایتک نوتریشنیکی از ویژگی های این محصول نسبت به محصولات دیگر این هست که 4 نوع پروتئین حیوانیرو در خود جا داده و دیگر احتیاجی به خریداری 4 محصول مختلف نیست.این محصول را شما میتوانید برای تمامی رژیم ها و برای تمامی زمان ها استفاده کنیدوبا مقدار پروتئین که دارد به سیستم هضو و گوارش کم..
850,000 تومان
پودر پروتئین 100% بیف کنسانتره سایتک | افزایش رشد توده عضلانی
ناموجود
برند: سایتک نوتریشن | Scitec Nutrition مدل: Scitec Nutrition 100% Beef Concentrate Protein
پروتئین بیف کنسانتره 100% سایتکپروتئین بیف همان پروتئین گوشت گاو هست که یکی از غنی ترین و مفیدترین نوع پروتئین هست و همچنین دارای آمینو اسید های ضروری و غیر ضروری هم هست که برای ورزشکاران بسیار مفید است و فرق این مکمل با خود گشت گاو این است که خود گوشت گاو میزان بالای ار کراتین هم دارد ولی  این..
1,395,000 تومان
پودر پرو هورمون سایتک | 300 گرم | کمک به ترشح نرمال تستوسترون در بدن پودر پرو هورمون سایتک | 300 گرم | کمک به ترشح نرمال تستوسترون در بدن
ناموجود
برند: سایتک نوتریشن | Scitec Nutrition مدل: Scitec Nutrition testosterone -300 g tgh
پودر پرو هورمون سایتکپودر پرو هورمون سایتک مکملی منحصر به فرد برای ترشح هورمون تستوسترون در بدن است. این مکمل حجم عضلات را افزایش می دهد و نقش موثری در کاهش چربی های اضافی بدن دارد. این مکمل مخصوص آقایان است.چگونه هورمون تستوسترون را افزایش دهیم؟تستوسترون هورمونی مهم در بدن است که نقش مهمی در رشد بد..
640,000 تومان
پودر جی بمب سایتک | 500 گرم | کاهش خستگی پودر جی بمب سایتک | 500 گرم | کاهش خستگی
ناموجود
برند: سایتک نوتریشن | Scitec Nutrition مدل: Scitec Nutrition G-BOMB 2.0 | 500g
پودر جی بمب سایتک پودر جی بمب سایتک مکملی منحصر به فرد برای ریکاوری عضلات و رفع خستگی بدن پس از فعالیت‌های روزانه و ورزشی است. این مکمل حاوی آمینو اسید ال-گلوتامین و فولیک اسید است.نقش آمینواسید ال-گلوتامین در عملکرد عضلات و ریکاوری ورزشکارانآمینواسید ال-گلوتامین فراوانترین آمینواسید موجود در ع..
790,000 تومان
پودر بی سی ای ای کمپلکس سایتک نوتریشن | 300 گرم | ریکاوری و تقویت متابولیسم پودر بی سی ای ای کمپلکس سایتک نوتریشن | 300 گرم | ریکاوری و تقویت متابولیسم
ناموجود
برند: سایتک نوتریشن | Scitec Nutrition مدل: Scitec Nutrition BCAA Complex 300g
پودر بی سی ای ای کمپلکس سایتک نوتریشن پودر بی سی ای ای کمپلکس سایتک نوتریشن مکملی منحصر به فرد برای بازتوانی عضلات پس از تمرینات ورزشی است و قدرت ماهیچه‌ها و بافت عضلانی را افزایش می‌دهد.تاریخ انقضای این محصول 11-2021 می باشد.نقش آمینواسید در افزایش سطوح انرژی در بدن و تقویت عضلات ورزشکارانآمینواسید..
630,000 تومان
پودر آمینو مجیک سایتک نوتریشن | 500 گرم | حاوی 11 نوع آمینو اسیدهای منتخب و BCAAهای ضروری پودر آمینو مجیک سایتک نوتریشن | 500 گرم | حاوی 11 نوع آمینو اسیدهای منتخب و BCAAهای ضروری
ناموجود
برند: سایتک نوتریشن | Scitec Nutrition مدل: Scitec Nutrition Amino Magic Powder 500 g
پودر آمینو مجیک سایتک نوتریشن پودر آمینو مجیک سایتک نوتریشن مکملی منحصر به فرد برای کوتاه شدن زمان ریکاوری و تقویت عضلات در ورزشکاران است.تاریخ انقضای این محصول 10-2021 می باشد.نقش آمینواسیدها در افزایش انرژی بدن و تقویت عضلات ورزشکارانآمینواسیدها واحدهای سازنده پروتئین‌ها هستند و پس از تجزیه به خوب..
795,000 تومان
پودر آمینو اکسپرس سایتک نوتریشن | 440 گرم | افزایش استقامت و به تعویق انداختن خستگی پودر آمینو اکسپرس سایتک نوتریشن | 440 گرم | افزایش استقامت و به تعویق انداختن خستگی
ناموجود
برند: سایتک نوتریشن | Scitec Nutrition مدل: Scitec Nutrition Ami-NO Xpress
پودر آمینو اکسپرس سایتک نوتریشن مکمل آمینو اکسپرس سایتک نوتریشن مکملی منحصر به فرد برای افزایش استقامت بدن، جلوگیری از خستگی و افزایش سطوح انرژی در بدن است. این مکمل از آمینواسیدهای ضروری و شاخه دار تهیه شده است.نقش پروتئین‌ها در ساخت عضلات و تامین انرژی بدنپروتئین‌ها در ساخت و احیای سلول‌های ..
870,000 تومان
قرص پرو هورمون دی ای ای پرو | سایتک | 100 عدد | کمک به ترشح نرمال تستوسترون و سنتز نرمال پروتئین قرص پرو هورمون دی ای ای پرو | سایتک | 100 عدد | کمک به ترشح نرمال تستوسترون و سنتز نرمال پروتئین
ناموجود
برند: سایتک نوتریشن | Scitec Nutrition مدل: Scitec Nutrition advanced DAA complex-100tab
قرص پرو هورمون دی ای ای پرو سایتکقرص پرو هورمون دی ای ای پرو سایتک موجب ترشح هورمون رشد و افزایش سطح هورمون تستسترون در بدن می‌شود. این مکمل حاوی دی-آسپارتیک اسید ، N٬N-دیمتل گلیسین، روی و اسید پانتوتنیک است.نقش دی آسپارتاتیک اسید بر ترشح هورمون رشددی آسپارتاتیک اسید نام ترکیبی است که در غده هی..
460,000 تومان
قرص دیلی ویتامین سایتک نوتریشن | 90 قرص | مولتی ویتامین کامل روزانه برای تمام افراد قرص دیلی ویتامین سایتک نوتریشن | 90 قرص | مولتی ویتامین کامل روزانه برای تمام افراد
ناموجود
برند: سایتک نوتریشن | Scitec Nutrition مدل: Scitec Nutrition Daily Vita-Min
قرص دیلی ویتامین سایتک نوتریشنقرص دیلی ویتامین سایتک محصول لهستان، یک فرمول پیشرفته مولتی ویتامین و مواد معدنی با 27 ماده فعال است! این ویتامین دارای دوز بالای ویتامین بی ، ویتامین سی و سطح بالای ویتامین دی ( تا 1000٪ NRV )، به علاوه مواد معدنی ضروری از جمله سلنیوم ، روی و کروم است.  ویتامین سی..
565,000 تومان
قرص بی سی ای ای 6400 سایتک | ترمیم بافت عضلات و بازسازی عضله قرص بی سی ای ای 6400 سایتک | ترمیم بافت عضلات و بازسازی عضله
ناموجود
برند: سایتک نوتریشن | Scitec Nutrition مدل: Scitec Nutrition BCAA 6400
بی سی ای ای سایتکتشکیل شده  اسید آمینه‌های شاخه دار می‌باشد که ما  قادر به تولید آن به صورت طبیعی نیستیم. بدن انسان به کمک رژیم غذایی مناسب می‌تواند مقدار کمی بی سی ای ای تولید کند که این مقدار برای  ورزشکاران مناسب نیست و نیاز‌بدن آنها را برطرف نمی‌کند و باید از  مکمل غذایی این ..
450,000 تومان
قرص آمینو 5600 سایتک | دارای 19 آمینو اسید برای افزایش رشد و ریکاوری عضلات قرص آمینو 5600 سایتک | دارای 19 آمینو اسید برای افزایش رشد و ریکاوری عضلات
ناموجود
برند: سایتک نوتریشن | Scitec Nutrition مدل: Scitec Nutrition AMINO ۵۶۰۰
قرص آمینو ۵۶۰۰ سایتکقرص آمینو ۵۶۰۰ سایتک حاوی ۱۹ اسید آمینه مورد نیاز بدن است . این محصول با دارا بودن آمینواسیدهای شاخه‌ای مانند گلوتامین، آلانین، آرژنین و آسپارتیک اسید در دوز های مناسب و موثر سنتز پروتئین عضلات را به حداکثر میرساند . این قرص فاقد کربوهیدرات، شکر و نمک هستند و از آمینواسید خالص تش..
1,290,000 تومان
کپسول ای ای کی جی سایتک نوتریشن | 100 عدد | افزایش استقامت و جریان خون در عضلات کپسول ای ای کی جی سایتک نوتریشن | 100 عدد | افزایش استقامت و جریان خون در عضلات
ناموجود
برند: سایتک نوتریشن | Scitec Nutrition مدل: Scitec Nutrition AAKG 100 Caps
AAKG سایتک نوتریشنای ای کی جی سایتک در شکل آرژنین آلفا کتوگلوتارات به خوبی قابل جذب می باشد و آرژنین مورد نیاز رژیم غذایی را تکمیل میکند. آرژنین شکلی از مواد غذایی است که سازنده بسیاری از مواد فعال بیولوژیکی مهم در بدن - مانند نیتریک اکساید (NO) - می باشد.کپسول ای ای کی جی AAKG مکملی است که ..
595,000 تومان
نمایش 1 تا 22 از 22 (1 صفحه)