منو
سبد خرید شما

سایتک نوتریشن | Scitec Nutrition

نمایش 1 تا 12 از 24 (2 صفحه)

برند سایتک

سایتک نوتریشن برندی محبوب در حوزه مکملهای بدنسازی است که عموما از سوی ورزشکاران برای حفظ و بهبود عمکلرد بدن مورد استفاده قرار می گیرد ( این برند تعداد محدودی مکمل دارویی و غذایی نیز تولید کرده است)کمپانی سایتک نوتریشن یکی از تولیدکنندگان پیشرو در این صنعت است و بیش از 30000 متر مکعب را به انبار و ذخیره محصولاتش اختصاص داده است.در بیست سال اخیر این برند رشد زیادی داشته است و به یکی از محبوبترین برندها در حوزه تولید مکملهای بدنسازی در کل اروپا تبدیل شده است.برند ساتیک نوتریشن داری بیش از 700 محصول و 135 طعم دهنده است. بیش از 600 کارمند در این کمپانی کار می کنند و مسیر دستیابی به اهداف بزرگ این برند را هموارتر ساخته اند.سالانه بیش از 120 میلیون از محصولات سایتک نوتریشن به فروش می رسند. مبنای کار این برند نگاهی مدرن به تولید مکملها و استفاده از موادی با کیفیت و ارایه گارانتی برای محصولاتش است.

مکملهای غذایی سایتک نوتریشن!

وزارت بهداشت آمریکا برای مکملهای غذایی تعریف جامعی را ارایه داده است. بر طبق این تعریف، این مکملها به رژیم غذایی افزوده می شوند تا نیازهای بدن را تامین کنند. ویتامینها، آمینو اسیدها و گیاهان دارویی از موادی هستند که در مکملهای غذایی مورد استفاده قرار می گیرند.این مکملها تزریقی نیستند و تنها به صورت خوارکی مورد استفاده قرار می گیرند و باید دارای برچسب مکمل غذایی باشند.سازمان غذا و دارو در آمریکا ضمن تایید این موارد، موارد دیگری را برای مکملهای غذایی ذکر می کند. این مکملها نباید هیچ گونه ناخالصی داشته باشند و مواد به کار رفته در آنها باید کامل و شفاف بر روی مکمل ذکر شده باشند تا مصرف کننده بتواند با اطمینان خاطر خرید کند.مکملهای غذایی برند سایتک نوتریشن با پیروی از تمامی این قوانین تولید می شوند.
محصولات این برند به شرح زیر هستند:

 • کره بادام زمینی – پروتئین دار
 • صبحانه پروتئین دار
 • قهوه پروتئین دار
 • محصولات انرژی زا در صبح
 • انواع شیک
 • پودینگ پروتئین دار
 • پنکیک پروتئین دار
 • خامه سبک پروتئین دار

مکمل پروتئین سایتک نوتریشن

مکمل پروتئین مکملی است که به افزایش حجم عضلات، ترمیم بافتهای بدن، ساخت آنزیمها و هورمونها در بدن کمک می کند و با افزایش مدت زمان سیری وزن بدن را پایین می آورد.به همین دلیل این مکمل یکی از محبوبترین مکملها در بین ورزشکاران و افراد معمولی به حساب می رود. این محصولات تاثیرات مثبت زیادی بر روی سلامتی دارند.مکمل پروتئین کلسترول و فشار خون را کاهش می دهد؛ در نتیجه خطر ابتلا به بیماری های قلبی پایین می آید. این مکمل فعالیت سلولی را افزایش می شود و همین امر به عضله سازی کمک می کند.سایتک نوتریشن مکملهای پروتئین خود را با بهترین کیفیت به بازار عرضه می کمد و فروش بالای این محصولات در سراسر دنیا تضمینی برای کیفیت مواد به کار رفته در این مکملها است.

مکملهای پروتئین دار سایتک نوتریشن به شرح زیر هستند:

 • مکمل بدنسازی وی ایزوله
 • میلک کامپلکس سایتک نوتریشن
 • مکمل پروتئین دار وی
 • مکمل پروتئین دار وی برای حرفه ای ها ( این محصول طبقه بندی های مختلفی دارد)
 • مکمل پروتئین دار آنابولیک وی
 • مکمل پروتئین رژیمی
 • مکمل پروتئین بدون چربی و قند
 • پروتئین گیاهی سویا
 • انواع شکلات بار پروتئین دار

شیک پروتئین سایتک نوتریشن

شیک پروتئین مکملی است که با افزودن پودر پروتئین به آب درست می شود. برخی افراد بر این عقیده هستند که این شیک ها مزه خاصی ندارند و همین امر سبب می شود افراد و یا ورزشکاران تمایلی به خوردن آنها نداشته باشند.افزودن پودر پروتئین به آب میوه محبوب و یا افزودن پودر آجیلهای مورد علاقه به این ترکیب نوشیدن شیک را به تجربه ی دلپذیر تبدیل می کند.شیک پروتئین با افزایش هورمونهای کاهنده اشتها مانند PYY and CCK سبب می شود مدت بیشتری حس سیری داشته باشید. همچنین این محصول متابولیسم بدن را افزایش می دهند و از بروز بیماری تحلیل عضلانی جلوگیری به عمل می آورند.شیک پروتئین مناسب کسانی است که هر روز باید از این ریز مغذی استفاده کنند.برند سایتک نوتریشن انواع متنوعی از شیک پروتئین ها را تولید می کند و تنوع محصولاتش پاسخگوی همه نوع نیاز و سلیقه ای هستند.

مکملهای سایتک نوتریشن قبل از آغاز ورزش!

ورزشکاران و تمامی افرادی که ورزش را به صورت حرفه ای دنبال می کنند باید از رژیم غذایی مناسبی پیروی کنند تا بتوانند نتیجه دلخواه را در طول تمرینات ورزشی بدست بیاورند.بسیاری از مربیان پیشنهاد می دهند که ورزشکاران از مکملهای بدنسازی و ورزشی قبل از ورزش نیز استفاده کنند . این مکملها قوای بدنی ورزشکاران را افزایش می دهند و به آنها کمک می کنند کیفیت تمرینات ورزشی خود را بالا ببرند.مطالعات مختلف نشان داده اند که ورزشکاران در کنار افزایش قوای بدنی باید بر روی تمرکز ذهنی خود نیز کار کنند. این کار به آنها کمک می کنند از تمرینات خود بهترین نتیجه را بگیرند.برند سایتک نوتریشن مجموعه متنوعی از محصولات ورزشی را برای افزایش قوای جسمی و ذهنی ارایه می دهد. با خرید این برند دیگر نگران عملکرد خود در ورزش نباشید. تنها این محصولات را استفاده کنید و با اعتماد به نفس بالا وارد زمین ورزش شوید!

مکمل کراتین سایتک نوتریشن!

مکمل کراتین یکی از محبوب ترین و پرمصرف ترین مکملهای ورزشی در رشته بدنسازی است. مصرف کراتین سبب افزایش سطح هورمون تستستورون در بدن می شود.کراتین ترکیبی است که به طور طبیعی در بدن وجود دارد. بخش اعظم کراتین در ماهیچه هاست و 5% آن در مغز، کبد و کلیه ذخیره می شود. این ماده در بدن به کراتین فسفات تبدیل می شود و در تولید ترکیبی به نام آدنوزین تری فسفات نقش چشم گیری دارد. در واقع، آدنوزین تری فسفات انرژی مورد نیاز عضلات را تامین می کند.به همین دلیل مکمل کراتین اغلب برای افزایش عملکرد عضلات در طول ورزشهای مقاومتی مورد استفاده قرار می گیرد. مطالعات نشان می دهند که کراتین برای اغلب افراد ( چه ورزشکار و چه غیر ورزشکار) مفید است.کراتین به عضلات انرژی می بخشد و باعث تغییراتی در کارآیی سلولی می شود، این مکمل برای رشد کوتاه مدت و بلندمدت عضلات موثر است، به همین دلیل مصرف کراتین برای افراد مسن و بی تحرک نیز توصیه می شود. غذاهایی با پروتین بالا مانند گوشت قرمز (گوسفندان، خوک) و ماهی حاوی کراتین هستند.سایتک نوتریشن مکمل کراتین خود را با نام های کراتین استار، کراتین کپس، کراتین بمب و نام های دیگر به بازار عرضه می کند و هر یک از این محصولات دارای ویژگی خاصی هستند.تمامی محصولات برند سایتک نوتریشن دارای کاتولوگی هستند که همراه با مکمل در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرند و دستور العمل مصرف و ویژگی های آن به خوبی در کاتولوگ توضیح داده شده است.بهتر است قبل از استفاده از این محصولات کاتولوگ را به دقت مطالعه کنید. همچنین می توانید از مربی خود برای انتخاب مکمل مناسب مشورت بگیرید.

مکمل آمینو اسید سایتک نوتریشن

آمینو اسیدها بلوکهای تشکیل دهنده پروتئین هستند و مهمترین وجه تمایز آنها با کربوهیدراتها و چربی ها وجود نیتروژن در ترکیبشان است.می توان ادعا کرد که عملکرد سیستم های اصلی بدن تا حد زیادی به وجود آمینو اسیدهای ضروری بدن بستگی دارد. به طور کلی 9 آمینو اسید  وجود دارند که نقش مهمی را در بدن ایفا می کنند و کارهای متفاوتی را انجام می دهند.ورشکاران و بدنسازان باید استفاده از مکمل بدنسازی آمینواسید را در برنامه رژیمی خود بگنجانند. زیرا این مکمل، مکملی حیاتی برای افزایش حجم عضلات است. همچنین این مکمل استقامت بدن را بالا می برد و خستگی را می کاهد.

برند سایتک نوتریشن انواع متنوعی از مکملهای آمینو اسید را عرضه می کند که هر کدام ویژگی منحصر به فردی دارند. برخی ز محصولات برند سایتک نوتریشن بدین شرحند:

 • مکمل آمینو اسید 100،
 • مکمل آمینو اسید 6400،
 • مکمل آمینو اسید 5600،
 • مکمل آمینو اسید مایع،
 • مکمل آمینو اسید گلوتامین اکسپرس

این مکملها بر اساس نیازهای ورزشکاران طراحی شده اند و هر شخصی باید متناسب با نیازهایش یکی از این محصولات را نتخاب کند.

مکمل گلوتامین برند سایتک نوتریشن

گلوتامین یک آمینواسید غیرضروری است و بیشتر در پلاسما، عضلات و اسکلت بدن انسان وجود دارد. غلظت این آمینواسید در بدن یک فرد سالم 3 تا 4 برابر آمینواسیدهای دیگر است. گلوتامین 60 درصد آمینواسید درون سلولی را تشکیل می دهد.تحقیقات متعددی در رابطه با این آمینو اسید صورت گرفته اند. این تحقیقات نشان می دهند که گلوتامین برای عضلات بسیار مفید است و آنها را از تجزیه شدن حفظ می کند.گلوتامین در متابولیسم پروتین نقش بسیار مهمی دارد و حجم عضلات را افزایش می دهد. این آمینواسید به شکل مکمل بدنسازی گلوتامین نیز تهیه می شود و نقش مهمی را در رشد عضلات بازی می کند.این آمینواسید اثر زیادی بر ترشح هورمون رشد در بدن دارد و همین امر سبب افزایش قدرت عضلات و چربی سوزی می شود. به همین دلیل بسیاری از بدنسازان برای افزایش کارآیی خود در طول ورزش از این مکمل بدنسازی استفاده می کنند.

محصولات مکمل گلوتامین برند سایتک نوتریشن به شرح زیر هستند:

 • مکمل بی.سی.ای.ای – گلوتامین اکسپرس
 • جی- بمب 2.0
 • ال-گلوتامین
 • مگا-گلوتامین

مکمل کاهش وزن سایتک نوتریشن

مکملهای کاهش وزن محصولاتی هستند که با افزایش متابولیسم بدن به آب شدن چربی ها در بدن کمک می کنند و همین امر سبب می شود وزن پایین بیاید. اما قبل از استفاده از این مکملها به این نکات توجه داشته باشید!کاهش وزن بدون توجه به سلامتی سبب بروز مشکلات زیادی در بدن می شود. کاهش انرژی، ریزش مو، مشکلات پوستی، مشکلات استخوانی، تضعیف سیستم ایمنی و خستگی شدید از جمله عوارضی هستند که در اثر عدم توجه به سلامتی در کاهش وزن رخ می دهند.بنابراین برای جلوگیری از چنین اختلالاتی بهتر است قبل از استفاده از مکملهای کاهش وزن به پزشک مراجعه کنید و سطوح مواد معدنی و ویتامینهای خون خود را اندازه گیری کنید.مکملهای کاهش وزن برند سایتک نوتریشن سبب می شوند قند و کلسترول خون کاهش پیدا کند و همین امر اثرات زیادی بر سلامتی دارد و از بروز بیماری های قلبی جلوگیری به عمل می آورد.علاوه بر این، این مکملها هورمونهای ترشح شده توسط غده تیروید را مدیریت می کنند. تمامی این موارد کمک می کنند تا کاهش وزن در بدن اصولی باشد و دیگر به سلامتی آسیبی وارد نشود.

مکمل ال کارنیتین سایتک نوتریشن

ال کارنیتین نوعی آمینو اسید است که اثرات زیادی بر سلامتی دارد. ای.ال.سی (ALC) نوعی ال-کارنتین است که ویژگی های منحصر به فردی دارد. در طول ورزشهای سنگین بخش عمده ای از ال کارنتین توسط آنزیمی مخصوص به به ی.ال.سی تغییر پیدا می کند. این آمینو اسید به کاهش وزن کمک زیادی می کند. همچنین از بروز بیماری های قلبی و دیابت نوع دو جلوگیری به عمل می آورد.ال کارنیتین به عملکرد مغز را بهبود می بخشد و با افزایش سطح انرژی در بدن عملکرد جسمانی را نیز افزایش می دهد.  برند سایتک نوتریشن مکملهای ال کارنیتین متنوعی را به بازار عرضه می کند که به شرح زیر هستند:

 • مکمل کارنتین کامپلکس
 • مکمل کارنتین ایکس
 • مکمل کارنتین 3000
 • هایپر کارنتین
 • مکمل کارنتین مایع ( که انواع متفاوتی دارد)

مکمل کراشر سایتک نوتریشن

مکمل های کراشر پاسخگوی نیازهای ورزشی کسانی هستند که تمریناتی با شدت بالا مانند ورزش های رزمی و ورزش های سنگین انجام می دهند. این مکمل بدنسازی به دقت فرمول بندی شده است. «مکمل هد کراشر» به طور ویژه مخصوص ورزشکارانی است که ورزشهای رزمی انجام می دهند.  این مکمل بدنسازی دارای اثرات زیر بر سلامتی است:

 • تقویت علمکرد عمومی بدن
 • تعادل هورمونها
 • تامین انرژی کافی در طول ورزش

سایتک نوتریشن مکمل بدنسازی فوق العاده ای برای ورزش است.

مکمل های ویتامین دار و مواد معدنی

ویتامین ها و مواد معدنی بلوکهای سازنده بدن هستند و کمبود هر یک از آنها اختلالات زیادی را در بدن به وجود می آورد. به طور مثال کمبود ویتامین سی در بدن سبب می شود بدن در معرض ابتلا به عفونت قرار گیرد. کمبود ویتامین ای سیستم ایمنی بدن را تضعیف می کند و به سلامت چشم آسیب وارد می کند.کمبود ویتامین دی سبب می شود کلسیم به خوبی در بدن جذب نشود و همین امر بر سلامت استخوانها و دندانها اثر می گذارد. ویتامین ایی یک آنتی اکسیدان قوی است و کمبود آن در بدن سبب می شود رادیکالهای آزاد به سلامت قلب و مغز آسیب وارد کنند.علاوه بر این کمبود کلسیم، آهن، منیزیم و مواد معدنی دیگر هر کدام آسیب های جبران ناپذیری را به بدن وارد می کنند. به طور مثال کمبود کلسیم در بدن زنان باردار خطر سقط جنین و یا زایمان زود رس را افزایش می دهد.تمامی این موارد نشان می دهند که تامین ویتامین و مواد معدنی مورد نیاز بدن از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و باید در صدر امور سلامتی قرار گیرد.برند سایتک نوتریشن انواع متنوعی از مکمل های ویتامین دار و مواد معدنی را به بازار عرضه می کند. تمامی این مکملهای از بهترین مواد تشکیل شده اند و هیچ ماده ممنوعه ای در ساخت آنها به کار نرفته است.بنابراین با اطمینان خاطر می توانید مکمل مورد نیاز خود را از برند سایتک نوتریشن تهیه کنید.

قرص گلوکوزامین کندروتین سایتک نوتریشن

گلوکوزامین مایع طبیعی اطراف مفاصل است که به حرکت مفاصل کمک می کند و از ساییدگی استخوانها جلوگیری به عمل می آورد.از بین رفتن این مایع سبب بروز مشکلات زیادی در مفاصل می شود. قرص گلوکوزامین کندروتین سایتک نوتریشن از درد مفاصل  جلوگیری به عمل می آورد و برای بیماری آرتروز بسیار مفید است.این برند انواع مکمل گلوکوزامین کندروتین را به صورت قرص و شربت به بازار عرضه می کند که هر یک ویژگی خاصی دارند.

محصولات ویژه برند سایتک نوتریشن

برند سایتک نوتریشن مفتخر است که علاوه بر مکملهای بدنسازی و ورزشی محصولات ویژه ای را نیز برای ارتقا سلامتی به بازار عرضه می کند. برخی از این مکملها به شرح زیر هستند:

 • مکمل دانه انگور ( این مکمل یک آنتی اکسیدان قوی است و رادیکالهای آزاد را از بین می برد)
 • مکمل زرد چوبه
 • مکملهای تقویتی مناسب برای سیستم گوارشی
 • مکمل حفظ سلامت پروستات

این مکملها هر یک ویژگی های خاصی دارند و از بروز بیماری های مختلف جلوگیری به عمل می آورند.ماشین های مدرن برای تولید مکملهای برند سایتک نوتریشن

امکانات تکنولوژیک سایتک نوتریشن برای تولید مکملهای با کیفیت شامل موارد زیر هستند:

 • ماشین های ترکیب کننده پودر؛
 • دستگاه فیلر خوشبو کننده ؛
 • دستگاه تولید قرص؛
 • دستگاههای پر کردن و مرتب سازی کپسول ؛
 • دستگاههای بسته بندی کپسول؛
 • دستگاههای پر کننده چند قرصی.

تاییدیه مکملهای برند سایتک نوتریشن

تمامی محصولات تولید شده توسط این برند داری سیستم منحصر به فرد ردیابی محصول- بر مبنای کدهای حکاکی شده هستند. هر مکمل بدنسازی ( و هر مکمل دیگری) داری «بارکد منحصر به فرد» و «شماره دسته» است. این امر به شما کمک می کند تا مکمل بدنسازی را ردیابی کنید، و ببینید این مکمل کجا، کی و به چه کسی در چه کشوری فروخته شده است.

انبارهای ذخیره محصولات و مکمل بدنسازی

انبارهای وسیعی برای ذخیره مواد خام و مکمل بدنسازی وجود دارند. از آنجا که ذخایر کافی از مواد معدنی و کالاهای موجود هستند، ما قادر هستیم روزانه هر سفارشی را به هر فروشگاهی در اروپا ارسال کنیم، ما می توانیم مواد خام را در کوتاه ترین زمان بسته بندی کرده و ارسال کنیم. سایتک نوتریشن یکی از معدود کمپانی هایی است که غلظت پروتینی را که روزانه تولید می شود، مورد آزمامیش قرار می دهد. این نتایج بر روی وب سایت قابل مشاهده هستند.

گواهی نامه های معتبر جهانی برند سایتک نوتریشن

این کمپانی دارای گواهینامه های متعددی برای تولید مکمل بدنسازی است. این گواهی نامه ها به شرح زیر هستند:

 •  EUROCERT ISO 22000:2005
 •  سیستم مدیریت غذای سالم،
 •  ISO 9001 استاندارد مدیریت کیفیت،
 •  HACCP برای سلامت غذا
 •  GMP.

ما مفتخریم که ب مکمل بدنسازی برند سایتک نوتریشن ، از سوی «سدریک مک مایلن» قهرمان مسابقه Golden State Pro،  «ادی» دارنده مدال نقره مسابقات Bracamontes NPC Nationals، و چند ورزشکار جوان دیگر معرفی شده است. مکمل بدنسازی سایتک نوتریشن از سلامتی، عملکرد ورزشی و طول عمر شما محافظت خواهد کرد.

کیفیت مکمل بدنسازی برند سایتک نوتریشن

کیفیت بالا و فرمول بندی منحصر به فرد از دستاوردهای بزرگ برند سایتک نوتریشن هستند. این کمپانی توانسته است انواع مکمل پروتئینی گیاهی، فیبر و آنزیم را با استفاده از ترکیبات گیاهی تولید کند و در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد.از ویژگی این مکمل ها طعم و مزه فوق العاده آنهاست!آیا به دنبال نتایج حرفه ای در ورزش هستید؟ مکمل های حرفه ای ما را انتخاب کنید، این مکمل بدنسازی به حفظ تناسب اندام کمک می کنند و عملکرد بدن را ارتقا می دهند.

شرکت کیمیا مکمل

شرکت کیمیا مکمل شرکت وارد کننده محصولات برند سایتک نوتریشن در ایران است و محصولاتی که توسط این شرکت توزیع می شوند همگی دارای تاییدیه بهداشت و سازمان غذا و دارو هستند.نام کیمیا مکمل تاییدی بر اصل بودن مکمل بدنسازی است و شما با اطمینان خاطر می توانید مکمل مورد نظر را تهیه کنید. داروخانه آنلاین نماینده شرکت کیمیا مکمل است که محصولات برند سایتک نوتریشن را به خریداران عرضه می کند.داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تمامی افراد مکملهای سایتک نوتریشن را از هر نقطه ای در ایران سفارش دهند و درب منزل تحویل بگیرند.