منو
سبد خرید شما

شفا دارو آریا | Shafa Darou Arya

هیچ محصولی در لیست وجود ندارد.

برند شفا دارو برندی معتبر و ایرانی در زمینه تولید انواع مکملهای دارویی و سلامتی است. این برند فعالیت خود را در سال 1383 آغاز کرد و پس از آن تلاش کرد تا با تولید مکملهای دارویی مناسب به ارتقا سلامتی در سطح کشور کمک کند. این برند نقش بسیار مهمی در خودکفایی کشور دارد و تا به حال توانسته است پاسخگوی نیازهای دارویی کشور باشد. محصولات این برند تحت دشوارترین آزمایشات کنترل کیفی تولید می شوند و همین امر اثربخشی این محصولات را افزایش داده است. این برند در تولید محصولاتش به علم روز دنیا توجه دارد و با پیروی از استانداردهای بین المللی گواهینامه های زیادی را دریافت کرده است.

شرکت های زیر مجموعه شفا دارو

این شرکت در روند تولید محصولات تلاش کرده است تا با شرکت های بزرگ دارو سازی همکاری داشته باشد. این شرکت ها به شرح زیر هستند:

  • شرکت داروسازی جابر ابن حیان
  • شرکت داروسازی اسوه
  • شرکت داروسازی کیمید دارو
  • شرکت راموفارمین
  • شرکت داروسازی رازی

شفا دارو همواره بر این امر متعهد بوده است که ارتقا سلامتی در سطح جامعه می تواند زمینه را برای خودشکوفایی انسان ها فراهم سازد. همچنین، مطالعات در کشورهای بزرگ و پیشرفته دنیا نشان می دهند کشورهایی که زیرساخت های سلامتی استوار و محکمی دارند، در تمامی زمینه ها می توانند به موفقیت برسند. این شرکت تلاش کرده است تا با تولید محصولات دارویی مناسب و بهبود بیماریها ایران را نیز در مسیر موفقیت قرار دهد.

انواع محصولات برند شفا دارو را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.