Menu
Your Cart

استرات فارما | Strat Pharma

استرات فارما برندی معتبر وسوئیسی در زمینه تولید محصولات دارویی است. این برند در سال 2005 در بازل سوئیس تاسیس گردید و اکنون به برندی معتبر در زمینه پزشکی و دارویی تبدیل شده است. این برند بر ارتقا سلامتی در سراسر دنیا تمرکز دارد و تلاش کرده است تا نیازهای درمانی و دارویی را به خوبی شناسایی کند و بر پاسخگویی بر این نیازها تمرکز داشته باشد. محصولات این برند بر تکیه بر دانش روز دنیا و با پیروی از استانداردهای بین المللی تولید می شوند. توانایی این محصولات در ارتقا سلامتی و بهبود بیماریها در سراسر دنیا گواهی بر کیفیت بالای محصولات این برند هستند.

محصولات برند استرات فارما

این برند بر تولید انواع محصولات دارویی با تمرکز بر بهبود عارضه تمرکز دارد. به طور مثال ژل پوستی این برند برای رفع جای اسکار و زخم کاربرد دارد و به ترمیم و بازسازی پوستی کمک می کند. این محصولات از محدود محصولاتی در سراسر دنیا هستند که نقش درمانی بسیار پررنگی دارند و به همین دلیل تقاضا برای این محصولات بسیار بالاست. زیرا هدف اصلی این برند بهبود و رفع اختلالات و بیماریهاست.

چشم انداز برند استرات فارما

این برند همواره تلاش کرده است که مرزها را بشکند و برای رفع بیماری بر مرزهای کشور خاصی تمرکز نداشته باشد. در رویکرد این برند تمامی انسانها حق برخورداری از زندگی سالم دارند و استرات فارما این هدف را در عرضه بین المللی محصولاتش نشان داده است. این برند احترام به محیط زیست و تولید محصولاتی را که دوستدار محیط زیست هستند یکی از ویژگی های انسان قرن بیست و یکم می داند و همواره تلاش کرده است این اصول را در روند کاری خود در نظر داشته باشد. کیفیت یکی دیگر از مواردی است که این برند بر آن تمرکز دارد و در تمامی این سالها در تلاش بوده است کیفیت محصولاتش را در بالاترین سطح ممکن نگاه دارد.

انواع محصولات برند استرات فارما را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.

ژل استراتامد استرات فارما | مناسب برای نرم کردن و صاف کردن زخم های برآمده ژل استراتامد استرات فارما | مناسب برای نرم کردن و صاف کردن زخم های برآمده
ناموجود
برند: استرات فارما | Strat Pharma مدل: Stratamed Gel Stratpharma
ژل استراتامد  استرات فارماژل استراتامد استرات فارما محصولی مناسب برای درمان اسکار است و از آن می توان برای بهبود زخم های باز و آسیب های پوستی استفاده کرد. این ژل می تواند به نرم کردن و صاف کردن زخم های برآمده کمک کند. استفاده از ژل استراتامد برای رفع خارش و قرمزی زخم مفید است و اجازه نمی دهد زخ..
1,020,000 تومان
ژل استراتادرم استرات فارما | ژل درمان زخم های جدید و قدیم و رفع قرمزی پوست ژل استراتادرم استرات فارما | ژل درمان زخم های جدید و قدیم و رفع قرمزی پوست
ناموجود
برند: استرات فارما | Strat Pharma مدل: Strat Pharma Strataderm Gel
ژل استراتادرم استرات فارما را از داروخانه آنلاین بخواهیدداروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاور های داروخانه آنلاین در خدمت ش..
775,000 تومان
نمایش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)