منو
سبد خرید شما

تی آر کیو | TRQ

نمایش 1 تا 1 از 1 (1 صفحه)

برند تی آر کیو برندی معتبر و آمریکایی در زمینه تولید انواع مکملهای لازم برای سلامتی است. این مکمل از ابتدا رویکردی جهانی داشته است و تلاش کرده است با عرضه محصولاتش در سطح بین المللی به ارتقا سلامتی تمامی افراد کمک کند. این برند از استراتژی های نوآورانه در تولید مکملهایش استفاده می کند و همین امر سبب شده است که اثربخشی محصولات این برند افزایش پیدا کند. امروزه، مکملهای این برند در بیشتر از 40 کشور در دنیا عرضه می شوند و همین امر نشان دهنده موفقیت این برند در ارتقا سلامتی است. این برند به استانداردهای بین المللی پیابند است و عرضه محصولاتش در سطح بین المللی گواهی بر همین امر است.

ویتامین ها و مواد معدنی بلوکهای سازنده بدن!

برند تی آر کیو بر این باور است که ویتامین ها و مواد معدنی بلوکهای سازنده بدن هستند و کمبود آنها در بدن سبب بروز بیماریهای مختلفی می گردد. در نتیجه یکی از راههای حفظ سلامتی تامین نیاز بدن به ویتامین ها و مواد معدنی است. این برند تلاش می کند تا در تولید محصولاتش از علم روز دنیا استفاده کند و محصولاتی را به دنیا عرضه کند که افراد از خوردن آن شگفت زده شوند.

دریافت جایزه E

یکی از دستاوردهای بزرگ برند تی آر کیو دریافت جایزه ریاست جمهوری E است. این جایزه برای اقدامات بشردوستانه این برند و تولید محصولاتی اثربخش برای ارتقا سلامتی به موسسان این برند اهدا گردید.

انواع محصولات برند تی آر کیو را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.