منو
سبد خرید شما

تک ژن فارما | Takgene Pharma

نمایش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)

برند تک ژن فارما برندی معتبر و ایرانی در زمینه تولید انواع مکملهای غذایی و دارویی است. این برند شرکتی دانش بنیان است که کار خود را در سال 1383 آغاز کرد و اکنون به برندی معتبر در سطح ملی و منطقه تبدیل شده است. این شرکت از مواد اولیه با کیفیت در تولید محصولاتش استفاده می کند و همین امر اثربخشی این مکملها را به میزان چشم گیری افزایش داده است. شرکت تک ژن زیست مجهز به آزمایشگاههای تخصصی است و از استانداردهای بین المللی در تولید محصولاتش استفاده می کند. این برند در تلاش است تا به زودی به سطح قابل قبول بین المللی برسد و محصولاتش را در اختیار تمامی کسانی قرار دهد که سلامت خود اهمیت می دهند.

محصولات برند تک ژن فارما

این شرکت با بهره گیری از متخصصان زبده در زمینه تولید مکملهای غذایی و تولیدی توانسته است ظرفیت تولید خود را به 7000 تن در سال برساند. محصولات این برند به شرح زیرند:

  • انواع پروبیوتیک های دام، طیو و آبزیان
  • انواع پروبیوتیک های انسانی
  • استارترهای لبنی
  • فرآورده های بیولوژیک مانند توکسین بایندر، آنزیم و متابولیتهای میکروبی دیگر

برند تک ژن فارما تلاش خود را به تولید میکروارگانیسم های کاربردی در صنایع غذایی معطوف ساخته است و همین امر سبب شده است که محصولات این برند مورد توجه تمامی افراد قرار بگیرند و نقش موثری در ارتقا سلامتی افراد داشته باشد.

انواع محصولات برند تک ژن فارما را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.