منو
سبد خرید شما

ویمی نوا | Viminova

نمایش 1 تا 1 از 1 (1 صفحه)

برند ویمی نوا برندی معتبر و دانمارکی در زمینه تولید انواع مکمل برای سلامتی است. این برند فعالیت خود را در سال 1950 آغاز کرد و از آن زمان به بعد توانست تحولات شگرفی در زمینه سلامتی به وجود بیاورد. محصولات این برند از مواد اولیه با کیفیت تولید می شوند و همین امر سبب شده است که این محصولات در کل دنیا مورد توجه قرار گیرند. از موارد دیگری که سبب شده اند نام این برند همیشه در اوج بدرخشد، تعهد آن به پیروی از استانداردهای بین المللی است. فرآیند تولید محصولات این برند زیر نظر متخصصان بین المللی صورت می گیرد و آنها آزمایشات سختی را برای سنجش کارآیی مکملها به کار می برند.

رویکرد برند ویمی نوا

رویکرد این برند تعهد به سلامتی است! بهتر است بدانید که این برند با نام های دیگری از جمله پرگناتال و هلث کر وارد بازار شده است و این برند توانست با تولید قطره کودک در سال 2013 تحولاتی شگرف در تولید مکملهای به وجود بیاورد. امروزه محصولات این برند در بسیاری از کشورهای دنیا عرضه می شوند و همین امر سبب شده است که این برند به برندی جهانی و معتبر تولید شود. موسسان این برند بر این عقیده هستند برند ویمی نوا تداعی کننده سلامتی است و همین موضوع باعث می شود هر شخصی نام این برند را ببیند ناخودآگاه برای خرید محصولاتش وسوسه شود.

انواع محصولات برند ویمی نوا را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.