منوی داروخانه
Your Cart

وایت اسمایل | White Smile

خمیر دندان سفید کننده وایت اسمایل 75 میلی خمیر دندان سفید کننده وایت اسمایل 75 میلی
ناموجود
برند: وایت اسمایل | White Smile مدل: White Smile Whitening Toothpaste
خمیر دندان سفید کننده وایت اسمایل: خمیردندان وایت اسمایل ، یک خمیردندان سفیدکننده برای عموم می باشد، یک نکته بسیار مهم در مورد خمیردندان سفیدکننده این است که خمیر دندان ساینده نباشد ، زیرا عمل سایش به دندانها آسیب می رساند. خمیردندان سفیدکننده وایت اسمایل یک فرمول بسیار ویژه دارد و بهترین انتخاب برا..
ضدعفونی کننده و جرم گیر دندان با طعم نعنا
18,000 تومان
خمیر دندان سفید کننده وایت اسمایل 75 میلی خمیر دندان سفید کننده وایت اسمایل 75 میلی
ناموجود
برند: وایت اسمایل | White Smile مدل: White Smile Whitening Toothpaste
خمیر دندان سفید کننده وایت اسمایل : خمیردندان وایت اسمایل ، یک خمیردندان سفیدکننده برای عموم می باشد، یک نکته بسیار مهم در مورد خمیردندان سفیدکننده این است که خمیر دندان ساینده نباشد ، زیرا عمل سایش به دندانها آسیب می رساند. خمیردندان سفیدکننده وایت اسمایل یک فرمول بسیار ویژه دارد و بهترین انتخاب بر..
ضد عفونی کننده و جرم گیری و معدنی نمودن دندان ها با طعم پرتقال
18,000 تومان
نمایش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

برند وایت اسمایل برندی معتبر و آلمانی در زمینه تولید محصولات بهداشت دهان و دندان است. بهداشت دهان و دندان یکی از مواردی است که در 100 سال اخیر مورد توجه قرار گرفته است. زیرا کارشناسان سلامتی پس از مطالعات متعدد به این نتیجه رسیدند که بسیاری از بیماریهایی که به آن مبتلا می شویم در نتیجه وجود عفونت در دهان و دندان رخ می دهد و اگر به سلامت دهان و دندان توجه کنیم می توانیم از بروز بسیاری از بیماریها جلوگیری کنیم. به همین دلیل این برند تلاش کرد تا با تولید محصولات مناسب به حفظ سلامت دهان و دندان کمک کند. محصولات این برند از بهترین مواد اولیه تولید می شوند و در تولید این محصولات به استانداردهای بین المللی توجه می گردد. همین موضوع سبب شده است که این برند در سطح بین المللی بدرخشد.

محصولات برند وایت اسمایل

این برند از آغاز فعالیت رویکردی بین المللی داشته است و تلاش کرده است تا با ارسال محصولاتش به سراسر دنیا لبخند زیبا را به انسانها هدیه کند. محصولات این برند دارای ویژگی ضد جرم هستند و در عین حال به مینای دندان آسیب وارد نمی کنند. این محصولات از تجمع باکتری ها در درون دندان جلوگیری می کنند و همین امر سبب می شود که با استفاده از محصولات برند وایت اسمایل خطر پوسیدگی دندان به میزان زیادی کاهش پیدا کند.

انواع محصولات برند وایت اسمایل را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.