منو
سبد خرید شما

داروسازی زهراوی | Zahravi

نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)

شرکت داروسازی زهراوی برندی معتبر و ایرانی در زمینه تولید انواع محصولات دارویی است. این شرکت در سال 1365 تاسیس گردید و از آن زمان تا به امروز برای ارتقا سلامت عموم جامعه تلاش کرده است.در این شرکت از تکنولوژی‌های روز دنیا استفاده می‌شود تا محصولات دارویی مطابق با استانداردهای بین‌المللی تولید گردند. اکنون این شرکت در فهرست پنج شرکت مهم و پیشگام در تولید محصولات دارویی برای پیوند اعضا، دیالیز و آماده سازی سرنگ برای تزریق کوپامر در بیماران مبتلا به ام.اس قرار دارد.این شرکت محصولاتش را در قالب قرص، کپسول، آمپول و سرنگ آماده تزریق به بازار دارویی داخلی و خارجی عرضه کرده است.

چشم‌اندازهای شرکت زهراوی

متخصصان و کارشناسان تولیدی در این برند ارزشیابی محصولات را رکن اصلی سنجش کیفیت محصولات دارویی می‌دانند. در این شرکت تلاش می‌شود تا محصولات دارویی زهراوی مطابق با استانداردهای GMP و قواعد WHO تولید شوند.این شرکت در سال 1384 داروی سل سپت را تحت لیسانس شرکت  سوئیسی F.Hoffman La ROCHE تولید کرد. این دارو از رد پیوند در بیماران پیوندی جلوگیری می‌کند. همچنین، این شرکت محصولات روآکوتان را تحت لیسانس این برند تولید می‌کند.این شرکت موفقیت خود را مدیون خلاقیت و تلاش شبانه روزی مدیران و کارکنان خود می‌داند و اکنون توانسته است به بازارهای صادراتی دارو راه پیدا کند.از دیگر موفقیتهای برند زهراوی می‌توان به تولید محصولات بر اساس گواهینامه استاندارد ISO 9001  و ISO 14001و OHSAS 18001 اشاره کرد.این شرکت یکی از تولید کنندگان بزرگ داروهای کپسول نرم در ایران و خاورمیانه است و در حال حاضر بزرگترین تولید کننده داروهای ژلی در منطقه به شمار می‌رود.

انواع محصولات دارویی زهراوی را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و طی بیست و چهار ساعت در تهران و هفتاد و دو ساعت در سایر شهرستانها محصول را درب منزل تحویل بگیرید.مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع محصولات دارویی به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.