منوی داروخانه
Your Cart

قرص ال آرژنین لایف پلن 60 عدد

قرص ال آرژنین لایف پلن  60 عدد
قرص ال آرژنین لایف پلن  60 عدد
ناموجود
قرص ال آرژنین لایف پلن  60 عدد
قرص ال آرژنین لایف پلن  60 عدد
قرص ال آرژنین لایف پلن 60 عدد

قرص آرژنین لایف پلن

قرص آرژنین لایف پلن حاوی 500 میلی گرم آمینو اسید ال-آرژنی است و موجب افزایش خونرسانی به بافتها و ترشح هورمون رشد در بدن می شود. ال-آرژنین در افزایش قدرت بدنی و حجم عضلات و ریکاوری بهتر نیز موثر است.

مزایای ال آرژنین بر سلامتی

آمینواسید ال-آرژنین، موجب تحریک تولید هورمون رشد در بدن می شود و برای ریکاوری عضلات ورزشکاران پس از تمرینات سخت مناسب است. این آمینو اید به اتساع عروق و افزایش پمپاژ خون به عضلات کمک می کند و قدرت و توان ورزشکاران را در فعالیتهای هوازی افزایش می دهد. آرژنین پیش ساز نیتریک اکساید است. نیتریک اکساید ماده ای است که عروق خون را باز می کند و جریان خون به بافتها، عضلات و ماهیچه ها را افزایش می دهد. همچنین این آمینو اسید رادیکالهای آزاد را از خون را پاکسازی می کند، سیگنال  سلول های عضلانی را بهبود می بخشد و موجب رها سازی هورمون رشد، حمایت از کلسترول خوب و تنظیم متابولیسم چربی و سطح نمک در بدن می شود. با کاهش ذخایر چربی زیر پوست و افزایش رشد عضلات، ال آرژنین فیتنس و قدرت بدن را افزایش می دهد. مصرف این مکمل برای بدنسازان بسیار ضروری است.

قرص آرژنین لایف پلن را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و طی بیست و چهار ساعت در تهران و هفتاد و دو ساعت در سایر شهرستانها محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.

اگر فعلا قصد خرید این مکمل را ندارید می‌توانید مقاله زیر را بخوانید:

اکسید نیتریک چیست و چه اثراتی بر بدن دارد؟


اطلاع از موجودی
اين فرم را پر کنيد تا به محض موجود شدن، مطلع شويد:
77,000 تومان
قیمت با امتیاز جایزه: 77000
  • موجودی: ناموجود
  • مدل: LIFE PLAN L Arginine
  • بارکد محصول: 5019205008396
  • کد انبار: 3576

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید