منو
سبد خرید شما

قرص ال آرژنین لایف پلن 60 عدد

کمک به عضله سازی و تاخیر در بروز خستگی ، تقویت سیستم ایمنی بدن
عکس قرص ال آرژنین لایف پلن
عکس قرص ال آرژنین لایف پلن
ناموجود
عکس قرص ال آرژنین لایف پلن
عکس قرص ال آرژنین لایف پلن
 • به عنوان یک مکمل روزانه یک عدد قرص مکیده یا جویده شود.
 • کمک به عضله سازی
 • تأخیر در بروز خستگی
 • تقویت سیستم ایمنی بدن
 • تحریک ترشح هورمون رشد
 • افزایش پمپاژ و خونرسانی
 • بهبود ریکاوری پس از تمرین

ال-آرژنین آمینواسید، 500 میلی گرم

 • روزانه دو کپسول مصرف شود.
 • ترجیحاً بین وعده های غذایی با میزان مناسب آب
 • مصرف بیش از مقدار توصیه شده مجاز نیست.
 • در دوران بارداری ، شیردهی و یا در صورت مصرف هرگونه دارو یامکمل دیگر، قبل از مصرف این فرآورده با پزشک متخصص خود مشورت نمایید.
 • مصرف این فرآورده برای افراد زیر 18 سال ممنوع است
 • در صورت بروز هرگونه حساسیت یا عوارض جانبی مصرف این مکمل را متوقف نموده و به پزشک مراجعه نمایید.
جهت اطلاع از موجودی این محصول با شماره 02172023 تماس حاصل فرمایید.
77,000 تومان
توضیحات

قرص آرژنین لایف پلن حاوی 500 میلی گرم محصولی مناسب جهت کمک به عضله سازی و تاخیر در بروز خستگی، تقویت سیستم ایمنی بدن است. هر قرص از این مکمل حاوی 500 میلی گرم ال آرژنین بوده و همین امر ارزشمندی و اثربخشی این محصول را دوچندان کرده است.

ال آرژنین یک آمینو اسید نیمه ضروری بوده و همچنین از واحد های سازنده پروتئین می باشد . آرژنین عملکرد های فیزیولوژیکی زیادی در بدن داشته و یکی از عناصر ساخت گاز نیتریک اکسید می باشد . آرژنین آمینو اسیدی است که بدن قادر به تولید آن نیست بنابراین برای جذب آن باید غذاهایی که سرشار از آرژنین است مصرف نماییم .

ال آرژنین برای ساخت پروتئین ها ضروری بوده و به افزایش گردش خون کمک می کند. این آمینو اسید نیمه ضروری با افزایش گردش خون به بافت های بدن باعث افزایش سطح انرژی شده و از بروز نعوظ در آقایان جلوگیری می کند. آمینو اسید ال-آرژنین است و موجب افزایش خونرسانی به بافتها و ترشح هورمون رشد در بدن می شود. ال-آرژنین در افزایش قدرت بدنی و حجم عضلات و ریکاوری بهتر نیز موثر است.

آمینواسید ال-آرژنین، موجب تحریک تولید هورمون رشد در بدن می شود و برای ریکاوری عضلات ورزشکاران پس از تمرینات سخت مناسب است. این آمینو اسید به اتساع عروق و افزایش پمپاژ خون به عضلات کمک کرده و قدرت و توان ورزشکاران را در فعالیت های هوازی افزایش می دهد.

آرژنین پیش ساز نیتریک اکساید است. نیتریک اکساید ماده ای است که عروق خون را باز کرده و جریان خون به بافتها، عضلات و ماهیچه ها را افزایش می دهد. همچنین این آمینو اسید رادیکالهای آزاد را از خون را پاکسازی می کند، سیگنال  سلول های عضلانی را بهبود می بخشد و موجب رها سازی هورمون رشد، حمایت از کلسترول خوب و تنظیم متابولیسم چربی و سطح نمک در بدن می شود. با کاهش ذخایر چربی زیر پوست و افزایش رشد عضلات، ال آرژنین فیتنس و قدرت بدن را افزایش می دهد. مصرف این مکمل برای بدنسازان بسیار ضروری است.

قرص آرژنین لایف پلن حاوی 500 میلی گرم به گونه ای طراحی شده که به افزایش جریان خون و افزایش جذب پروتئین کمک کرده و همین امر برای عضله سازی بسیار مفید است. همچنین این مکمل باعث تقویت سیستم ایمنی بدن می شود. شما در سایت داروخانه آنلاین میتوانید محصولات مشابه را مشاهده کنید.
 

چه کسانی مجاز به مصرف قرص آرژنین لایف پلن نیستند؟

مکمل های ال-آرژنین به دلایل مختلف توسط بسیاری از جمعیت ها، از جمله ورزشکاران و کسانی که شرایط پزشکی خاصی مانند فشار خون بالا دارند، مصرف می شود. آنها همچنین در محیط بالینی برای درمان افراد بدحال یا کسانی که زخم دارند استفاده می شود. افراد زیر ممکن است مجاز به مصرف ال آرژنین نباشند:

افراد با فشار خون بالا یا نرمال ولی مختل شده (با سابقه بیماری عروق کرونری و یا بیماری‌های قلبی-عروقی): ال آرژنین ممکن است بر فشار خون تأثیر مثبت یا منفی داشته باشد، بنابراین افرادی که مشکلات قلبی-عروقی دارند و یا فشار خون بالایی دارند باید قبل از استفاده از ال آرژنین با پزشک خود مشورت کنند.

افراد با سابقه آلرژی به ال آرژنین یا سایر مواد: افرادی که به ال آرژنین یا مواد دیگری که در محصولات حاوی ال آرژنین وجود دارد حساسیت دارند، باید از مصرف آن خودداری کنند.

افرادی که داروهای خاصی مصرف می‌کنند: ال آرژنین ممکن است با برخی از داروها تداخل داشته باشد، از جمله داروهایی که برای کنترل فشار خون یا بیماری‌های قلبی-عروقی استفاده می‌شوند. بنابراین افرادی که داروهای خاصی مصرف می‌کنند باید قبل از استفاده از ال آرژنین با پزشک خود مشورت کنند.

زنان باردار یا دوران شیردهی: تأثیرات ال آرژنین در دوران بارداری و شیردهی هنوز به طور کامل مشخص نشده است، بنابراین زنان باردار یا دوران شیردهی باید قبل از استفاده از ال آرژنین با پزشک خود مشورت کنند.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید