منو
سبد خرید شما

فشارسنج بازویی دیجیتال زیکلاس مد مدل 08A

دارای ۳ حالت اندازه گیری: بزرگسالان، کودکان و نوزادان
فشارسنج بازویی دیجیتال زیکلاس مد مدل 08A
فشارسنج بازویی دیجیتال زیکلاس مد مدل 08A
فشارسنج بازویی دیجیتال زیکلاس مد مدل 08A
فشارسنج بازویی دیجیتال زیکلاس مد مدل 08A
ناموجود
فشارسنج بازویی دیجیتال زیکلاس مد مدل 08A
فشارسنج بازویی دیجیتال زیکلاس مد مدل 08A
فشارسنج بازویی دیجیتال زیکلاس مد مدل 08A
فشارسنج بازویی دیجیتال زیکلاس مد مدل 08A

 

 ویژگی های فشارسنج بازویی دیجیتال زیکلاس مد

 

 • دارای ۳ حالت اندازه گیری: بزرگسالان، کودکان و نوزادان.
 • به دو زبان فارسی و انگلیسی.
 • قابلیت اندازه گیری فشار خون تا ۲۸۰ میلی متر جیوه با دقت بسیار بالا بصورت تمام اتوماتیک.
 • ثبت خودکار نتایج اندازه گیری ۳ کاربر (بیش از صد بار برای هر کاربر).
 • نمایش واضح اطلاعات شامل "فهرست داده ها"، "نمودار منحنی"، "فونت بزرگ"، اطلاعات NIBP در یک نگاه.
 • بازوبند سایز ۲۲ تا ۴۲ سانتی متر با عملکرد خودکار.
 • عملکرد اندازه گیری SpO۲ (میزان اکسیژن اشباع در خون).
 • مجهز به سیستم هشدار فشار خون قابل تنظیم برای فشارخون بالاتر یا پایین تر از محدوده ی نرمال.
 • هشدارضعف باطری
 • هشدار خطا به هنگام بروز خطا در روند اندازه گیری.
 • حفظ نتایج ذخیره شده قبلی در مواقع تعویض باطری.
 • در دو واحد اندازه گیری :  mmHg / kPa.
 • ذخیره نتایج اندازه گیری به همراه ساعت و روز.
 • صفحه نمایشگر LCD رنگی با کیفیت بالا.
 • قابلیت اتصال به PC برای مشاهده و تجزیه و تحلیل نتایج اندازه گیری و نمودار، چاپ گزارش ...
 • عملکرد خاموشی خودکار.
 • به همراه آداپتور و کیف محافظ.
 • استاندارد : CE و ISO.
 • دو سال گارانتی

 

اطلاع از موجودی
اين فرم را پر کنيد تا به محض موجود شدن، مطلع شويد:
352,000 تومان
قیمت با امتیاز جایزه: 352000
توضیحات

فشارسنج بازویی زیکلاس مد 08A قابل استفاده توسط سه کاربر در حالت های نوزاد، کودک و بزرگسال و قابلیت ثبت اطلاعات تا 100 تست برای هر کاربر را دارد. این محصول علاوه بر محاسبه ی فشارخون برروی صفحه نمایش خود قابلیت نمایش ضربان قلب نیز وجود دارد. همانطور که بسیاری از افراد مبتلا به این بیماری می دانند فشارسنج های بازویی نسبت به فشارسنج های مچی دارای دقت بالاتر و درصد خطای کمتری هستند. در این افراد که مبتلا به بیماری فشار خون هستند مراقبت و کنترل در درجه اول اهمیت بیشتری دارد و بهترین انتخاب می تواند برای آنان استفاده از فشارسنج 08A باشد. 08A با دارا بودن قابلیت اتصال به پالس اکسیمتر و قابلیت دو زبانه شدن آن به فارسی و انگلیسی طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است.

2 مزیت بزرگ فشارسنج دیجیتالی:

- قابلیت ذخیره و نگهداری اطلاعات قبلی: اکثر فشار سنج های دیجیتالی قابلیت ذخیره و نگهداری اندازه گیری های قبلی را دارند. در برخی از مدلها می توان این اطلاعات را به کامپیوتر نیز منتقل کرد. در برخی از مدلهای در مواردی که فشار خون شما از حد نرمال بالا یا پایین تر باشد پیغام هشدار نمایش داده می شود.
- راحتی استفاده از فشار سنج: افراد به تنهایی و بدون نیاز به دانش خاصی می توانند از فشارسنج دیجیتالی استفاده نمایند.

نکات مهم قبل از خرید دستگاه فشارسنج:

انتخاب بین فشارسنج دیجیتال، عقربه ای و یا جیوه ای تقریبا دغدغه ای است که اغلب مصرف کنندگان با آن روبرو هستند.اصولا به دقت فشارسنج دیجیتال شک میکنند، از سنگین بودن فشارسنج جیوه ای نالانند و طرز کار با فشارسنج عقربه ای اشخاص را عاصی کرده.
1- میزان حافظه فشار سنج دیجیتال: میزان حافظه نگهداری اطلاعات بسیار مهم است. اکثر موارد بهتر است فشار سنج شما توانایی نگهداری حداقل یک ماه اطلاعات اندازه گیری شده را داشته باشد
2- ضمانت نامه فشار سنج: در هنگام خرید فشار سنج دیجیتالی به ضمانت نامه آنها نیز توجه کنید و اینکه آیا خدمات پس از فروش دارند یا خیر. کلیه فشارسنج های بانی اسپرت دارای ضمانت نامه های معتبر و گارانتی شرکتی و خدمات پس از فروش می باشند.
3- فشارسنج دیجیتال مچی یا بازویی ؟ استفاده از فشارسنج مچی راحت تر از فشارسنج بازویی است ولی توجه داشته باشید که فشار اندازه گیری شده از روی بازو دقیق تر از مچ است.
4- آیا فشارسنج دیجیتالی دقت لازم را ندارد ؟! باید گفت این ادعا که گاهی توسط متخصصین حوزه پزشکی هم گفته می شود، کاملا رد شده است. فشارسنجهایی که توسط شرکتهای معروف تولید میشوند اغلب دارای تاییدیه از سازمانهای معتبر پزشکی جهان هستند و دقت آنها تضمین شده است. در برخی از انواع این فشارسنجهایی امکاناتی از جمله تشخیص آریتم قلبی (نامنظمی عملکرد قلب) و میزان ضربان قلب نیز وجود دارد که در دیگر فشارسنج ها این امکانات وجود ندارد.
5- میزان باطری فشار سنج دیجیتال:  میزان موجود بودن باطری و دوام آن نیز بسیار مهم است و اینکه آیا باطری های این دستگاه را پس از اتمام دوره عمرشان می توان تهیه کرد یا خیر. نداشتن باطری باعث می شود که هنگام استفاده فشارسنج را به برق وصل نمایید.
6- کاف دستگاه فشار سنج:  به اندازه کاف فشار سنج توجه داشته باشد. اندازه کاف نادرست باعث نشان دادن فشار نادرست توسط دستگاه می شود. اینکه فشار سنج مچی است یا بازویی، در انتخاب اندازه کاف تاثیر دارد. بعضی از کاف های فشار سنج برای استفاده هر نوع اندازه بازو یا مچ دستی طراحی می شوند. قبل از خرید اندازه بازو یا مچ خود را اندازه گیری نمایید تا در در خرید بتوانید اندازه مناسب را انتخاب نمایید.
7- فشارسنج ساخت کدام کشور بهتر است ؟ کشورهای زیادی سازنده فشارسنج می باشند، ولی بیشتر از تاکید بر روی کشور سازنده، به کیفیت دستگاه فشارسنج و گارانتی و خدمات آن توجه نمایید. عموما فشارسنج ها ساخت کشور چین و تحت لیسانس کشورهای دیگر نظیر آلمان، فرانسه، اتریش و ...می باشند.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید