منو
سبد خرید شما

فشارسنج بازویی دیجیتالی زیکلاس مد مدل 08C

راه اندازی و استفاده آسان و صفحه نمایش بزرگ سیاه و سفید
فشارسنج بازویی دیجیتالی زیکلاس مد مدل 08C
فشارسنج بازویی دیجیتالی زیکلاس مد مدل 08C
فشارسنج بازویی دیجیتالی زیکلاس مد مدل 08C
فشارسنج بازویی دیجیتالی زیکلاس مد مدل 08C
ناموجود
فشارسنج بازویی دیجیتالی زیکلاس مد مدل 08C
فشارسنج بازویی دیجیتالی زیکلاس مد مدل 08C
فشارسنج بازویی دیجیتالی زیکلاس مد مدل 08C
فشارسنج بازویی دیجیتالی زیکلاس مد مدل 08C

 

 ویژگی های فشارسنج بازویی دیجیتالی زیکلاس مد:

 

 • راه اندازی و استفاده آسان.
 • صفحه نمایش بزرگ سیاه و سفید.
 • قابلیت تنظیم ساعت، اندازه گیری فشار خون و بازنگری اطلاعات.
 • در دو واحد اندازه گیری :  mmHg / kPa.
 • قابلیت اندازه گیری فشار خون تا ۲۸۰ میلی متر جیوه با دقت بسیار بالا بصورت تمام اتوماتیک.
 • نمایش واضح اطلاعات شامل "فهرست داده ها"، "نمودار منحنی"، "فونت بزرگ"، اطلاعات NIBP در یک نگاه.
 • ثبت خودکار نتایج اندازه گیری ۳ کاربر (بیش از صد بار برای هر کاربر).
 • عملکرد اندازه گیری SpO۲ (میزان اکسیژن اشباع در خون).
 • بازوبند سایز ۲۲ تا ۴۲ سانتی متر با عملکرد خودکار.
 • هشدار خطا به هنگام بروز خطا در روند اندازه گیری.
 • حفظ نتایج ذخیره شده قبلی در مواقع تعویض باطری.
 • هشدارضعف باطری .
 • قابلیت اتصال به PC برای مشاهده و تجزیه و تحلیل نتایج اندازه گیری و نمودار، چاپ گزارش ...
 • عملکرد خاموشی خودکار.
 • دارای آداپتور و کیف محافظ.
 • استاندارد : CE و ISO.
 • دو سال گارانتی

 

اطلاع از موجودی
اين فرم را پر کنيد تا به محض موجود شدن، مطلع شويد:
200,000 تومان
قیمت با امتیاز جایزه: 200000
توضیحات

فشارسنج بازویی دیجیتالی زیکلاس مد مدل 08C

یکی از خصوصیات بارز این دستگاه کاف فنری 42 سانتی متری آن است که زمانی که روی بازو قرار داده می شود شکل بازو را به خود گرفته و بدون نیاز به تنظیم کردن کافیست چسب بازوبند را بچسبانید و تنها با فشاردادن کلید استارت از میزان فشار خون سیستولیک و دیاستلیک خود به همراه تعداد ضربان قلب در دقیقه اطلاع حاصل کنید.در میان مجموعه گرد آوری شده دستگاه فشارسنج بازویی دیجیتال زیکلاس مد مدل  ۰8c یک فشارسنج کامل ودقیق می باشد که با توجه به امکاناتی که شرکت سازنده برای آن قرار داده از قیمت مناسبی بر خوردار است .در این راستا ما به عنوان مشاوری دوستدار سلامتی تک تک افراد جامعه از جمله شما مشتری گرامی مجموعه ای کامل از انواع فشار سنج ها را گردآوری کرده ایم تا شما بتوانید به راحتی و بنا به نیازتان هر کدام از آنها را انتخاب کرده شاید توانسته باشیم در کنترل این قاتل خاموش که جان بسیاری از هموطنان عزیز ما را تهدید می کند گام کوچکی بر داشته باشیم.
اگر شما هم مانند بسیاری از افراد دچار فشار خون بالا شده اید ویا اینکه به دلایلی همچون وراثت ویا داشتن اضافه وزن ویا رژیم غذایی نا سالم خود را در معرض این بیماری می بینید یه شما توصیه می کنیم با انتخاب یک دستگاه اندازه گیری فشار حون دقیق وخرید آن از میزان فشارخون خود آگاهی یابید  وبا رعایت اصول کنترل فشار خون وکاهش وزن این بیماری خطرناک ولی قابل مهار را مدیریت کنید.

 2مزیت مهم فشارسنج دیجیتالی

 - قابلیت ذخیره و نگهداری اطلاعات قبلی: اکثر فشار سنج های دیجیتالی قابلیت ذخیره و نگهداری اندازه گیری های قبلی را دارند. در برخی از مدلها می توان این اطلاعات را به کامپیوتر نیز منتقل کرد. در برخی از مدلهای در مواردی که فشار خون شما از حد نرمال بالا یا پایین تر باشد پیغام هشدار نمایش داده می شود.
- راحتی استفاده از فشار سنج: افراد به تنهایی و بدون نیاز به دانش خاصی می توانند از فشارسنج دیجیتالی استفاده نمایند.

نکات مهم قبل از خرید دستگاه فشارسنج

 انتخاب بین فشارسنج دیجیتال، عقربه ای و یا جیوه ای تقریبا دغدغه ای است که اغلب مصرف کنندگان با آن روبرو هستند.اصولا به دقت فشارسنج دیجیتال شک میکنند، از سنگین بودن فشارسنج جیوه ای نالانند و طرز کار با فشارسنج عقربه ای اشخاص را عاصی کرده.
1- میزان حافظه فشار سنج دیجیتال: میزان حافظه نگهداری اطلاعات بسیار مهم است. اکثر موارد بهتر است فشار سنج شما توانایی نگهداری حداقل یک ماه اطلاعات اندازه گیری شده را داشته باشد.
2- ضمانت نامه فشار سنج: در هنگام خرید فشار سنج دیجیتالی به ضمانت نامه آنها نیز توجه کنید و اینکه آیا خدمات پس از فروش دارند یا خیر. کلیه فشارسنج های بانی اسپرت دارای ضمانت نامه های معتبر و گارانتی شرکتی و خدمات پس از فروش می باشند.
3- فشارسنج دیجیتال مچی یا بازویی ؟ استفاده از فشارسنج مچی راحت تر از فشارسنج بازویی است ولی توجه داشته باشید که فشار اندازه گیری شده از روی بازو دقیق تر از مچ است.
4- آیا فشارسنج دیجیتالی دقت لازم را ندارد ؟! باید گفت این ادعا که گاهی توسط متخصصین حوزه پزشکی هم گفته می شود، کاملا رد شده است. فشارسنجهایی که توسط شرکتهای معروف تولید میشوند اغلب دارای تاییدیه از سازمانهای معتبر پزشکی جهان هستند و دقت آنها تضمین شده است. در برخی از انواع این فشارسنجهایی امکاناتی از جمله تشخیص آریتم قلبی (نامنظمی عملکرد قلب) و میزان ضربان قلب نیز وجود دارد که در دیگر فشارسنج ها این امکانات وجود ندارد.
5- میزان باطری فشار سنج دیجیتال:  میزان موجود بودن باطری و دوام آن نیز بسیار مهم است و اینکه آیا باطری های این دستگاه را پس از اتمام دوره عمرشان می توان تهیه کرد یا خیر. نداشتن باطری باعث می شود که هنگام استفاده فشارسنج را به برق وصل نمایید.
6- کاف دستگاه فشار سنج:  به اندازه کاف فشار سنج توجه داشته باشد. اندازه کاف نادرست باعث نشان دادن فشار نادرست توسط دستگاه می شود. اینکه فشار سنج مچی است یا بازویی، در انتخاب اندازه کاف تاثیر دارد. بعضی از کاف های فشار سنج برای استفاده هر نوع اندازه بازو یا مچ دستی طراحی می شوند. قبل از خرید اندازه بازو یا مچ خود را اندازه گیری نمایید تا در در خرید بتوانید اندازه مناسب را انتخاب نمایید.
7- فشارسنج ساخت کدام کشور بهتر است ؟ کشورهای زیادی سازنده فشارسنج می باشند، ولی بیشتر از تاکید بر روی کشور سازنده، به کیفیت دستگاه فشارسنج و گارانتی و خدمات آن توجه نمایید. عموما فشارسنج ها ساخت کشور چین و تحت لیسانس کشورهای دیگر نظیر آلمان، فرانسه، اتریش و ...می باشند.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید