منو
سبد خرید شما

بیوفیتا | Biophyta

نمایش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

برند بیوفیتا برندی معتبر و ایرانی است که در زمینه تولید مکملهای سلامتی و دارویی فعالیت دارد. این برند تحت مالکیت شرکت اکسیر گل سرخ قرار دارد که شرکتی دانش بنیان است. این برند از مواد اولیه گیاهی در تولید مکملهایش استفاده می کند و همین امر سبب شده است افراد زیادی به سوی استفاده از این محصولات متمایل شوند. یکی از مواردی که برند بیوفیتا را به برندی مهم در جامعه ایرانی تبدیل کرده است، پیروی از استانداردهای بین المللی است. این محصولات اثربخشی بسیار زیادی دارند و استفاده از آنها به کسانی توصیه می شود که به سلامت جسمانی خود اهمیت می دهند.

کیفیت، مهمترین ویژگی برند بیوفیتا

کیفیت محصولات این برند به حدی بالاست که بسیاری از خریداران به این موضوع اشاره می کنند، پس از مصرف مکملهای این برند حس بسیار خوبی دارند و به زودی متوجه می شوند که در روند بهبودی قرار گرفته اند. متخصصانی که در این برند فعالیت دارند، آزمایشات کنترل کیفی زیادی را بر روی محصولات انجام می دهند و پس از آن اجازه می دهند تا این محصولات به تولید انبوه برسند. برند بیوفیتا تا به حال توانسته است استانداردهای معتبر زیر را دریافت کند:
•    گواهینامه مدیریت ایمنی مواد غذایی ISO22000 از شرکت SGS سوئیس
•    گواهینامه مدیریت کیفیت ISO9001 از شرکت SGS سوئیس
•    گواهینامه GMP دارویی از معاونت غذا و داروی وزارت بهداشت
•    نشان حلال احمر
•     بیش از 14 فقره پروانه طب سنتی و IRC دارویی ایران

داروخانه آنلاین، داروخانه ای در منزل شما!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.