منو
سبد خرید شما

پد شیردهی زیکلاس مد

محافظ موثر از لباس در برابر نشت شیر
پد شیردهی زیکلاس مد
ناموجود

 ویژگی های پد شیردهی زیکلاس مد

 • محافظ موثر از لباس در برابر نشت شیر
 • دولایه ، با قدرت جذب فوق العاده مناسب برای استفاده در طول روز و شب
 • نازک ، سبک ، بسیار نرم به منظور کاهش اصطکاک پد و نوک سینه
 • دارای منافذ قابل تنفس برای جلوگیری از حساسیت های پوستی
 • مجهز به چسب نگهدارنده برای تعبیه مناسب پد در لباس

 • موجودی: ناموجود
 • برند: زیکلاس مد | Zyklusmed
 • امتیاز های جایزه: 500
 • مدل: Zyklusmed Breastfeeding
 • SKU: 43560
 • UPC: 922413
اطلاع از موجودی
اين فرم را پر کنيد تا به محض موجود شدن، مطلع شويد:
219,000 تومان
قیمت با امتیاز جایزه: 24600
توضیحات

تراوش شیر اضافی در دوران شیردهی و مقابله با آن:

تراوش شیر از سینه مادر در دوران شیردهی غیر قابل کنترل و غیر قابل پیش بینی است. این موضوع در بعضی از مادران فقط در چند هفته اول شیردهی و در بعضی بیشتر از این زمان طول میکشد و مقدار آن در افراد مختلف متفاوت است. این تفاوت ها در میزان ترشح نشانه آن است که شیردهی به خوبی پیش می رود. همچنین وجود این مسئله برای رهایی از حس پف کردگی سینه ها و پر بودن آنها لازم است.یک راه حل ارزان و مناسب برای جلوگیری از تراوش شیر اضافی، پوشیدن لباس به همراه پد شیردهی یکبار مصرف می باشد. پدهای یکبار مصرف برچسب دار به هرنوع لباس زیر می چسبند. استفاده از این پدها در زیر لباس در شبانه روز باعث ایجاد آرامش و اعتماد به نفس می گردد. وجود چندین لایه در این محصول باعث حفاظت بیشتر لباس های شما شده و آستر آن از پوست لطیف شما با جذب رطوبت و شیر اضافی حفاظت می کند.  این محصول با محافظت موثر از لباس در برابر نشت شیر مناسب مادرانی است که به پاکیزگی و حفظ سلامت خود و کودکشان بسیار اهمیت داده و در پی آرامش و اعتماد به نفس بیشتر می باشند.

 توصيه پزشكان در دوران شيردهي

1- هيچ‌وقت نوک پستان را با زور از دهان نوزاد نکشيد بلکه با تحريک گونه‌هاي نوزاد و فشار آرام روي فک پايين، او را از ادامه مکيدن منصرف کنيد و پستان را به آرامي خارج کنيد.
2- اگر موقع شيردادن احساس درد شديد در نوک پستان داريد، لازم است نوزاد را جدا کنيد و تغيير حالت دهيد.
3- در ابتداي شيردهي از پستاني شير دهيد که کمتر ناراحت است و سپس از پستان مشکل‌دار.
4- مقداري شير يا کرم‌هاي مخصوص نوک پستان که حاوي لانولين و آب است به محل بماليد. شير شما موجب ترميم ترک و زخم‌ها مي‌شود و باکتري‌‌هاي موجود را از بين مي‌برد. پس از شير دادن يک قطره از شير خود را روي نوک پستان بماليد و اجازه دهيد خشک شود.
5- نوک پستان‌ها را روزانه با آب گرم بشوييد و از مصرف صابون اجتناب کنيد. اگر زخم نوک پستان خيلي عميق است لازم است از کرم‌هاي محافظت‌کننده استفاده کرده و به طور موقت از آن پستان شير ندهيد وليکن مطمئن باشيد که پستان را به خوبي تخليه مي‌کنيد. در عرض چند روز، زخم و ناراحتي نوک پستان‌ها از بين خواهد رفت و اگر از بين نرفت، بايد حتما به وسيله پزشک خود، ويزيت شويد.
6- اگر مقدار شير بيش از نياز نوزاد است، مي‌توانيد از پمپ‌هاي مخصوص (شيردوش) نيز کمک بگيريد.
7- از کمپرس سرد در فواصل شيردهي استفاده کنيد و اگر نوک مجراي شيري مسدود است با استراحت، کمپرس گرم، حمام گرم، ماساژ مجراي مسدود و شيردهي از همان پستان کمک کنيد که مجرا دوباره باز شود. کمپرس سرد پس از شيردهي کمک‌کننده است.
8- با هر وعده‌ شيردهي وضعيت کودک را تغيير دهيد (خوابيده به پهلو، در آغوش گرفتن يا قرار دادن بالش زير پستان) دفعات شيردهي را زياد و مدت آن را کوتاه کنيد.
9- در صورتي که درد زياد است 30 دقيقه پيش از شير دادن از يک مسکن استفاده کنيد.
10- اگر دچار خون‌ريزي از نوک پستان زخم شده شديد، به پزشک خود اطلاع دهيد تا لوسيون‌هاي مناسب را به شما معرفي کند. با اين کار رطوبت کافي به نوک پستان رسيده و از خشکي آن جلوگيري مي‌شود.
11- استفاده از پدهای سینه باعث جلوگیری از نشت شیر بعد از شیردهی و تمیز ماندن لباس مادر می شود.

داروخانه آنلاین خواندن مقاله زیر را به شما پیشنهاد می دهد:


نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید