منوی داروخانه
Your Cart

لوازم شیردهی

برند: نیچرز پلنتی | Natures Plenty مدل: Natures Plenty Multivitamin & Mineral Prenatal 60 Capsules
مولتی ویتامین و مینرال دوران بارداری و شیردهی نیچرز پلنتی محصولی مناسب جهت تامین مواد مغذی و مواد معدنی قبل ، حین و بعد از دوران بارداری و شیردهی می باشد . این کپسول نقش بسیار مهمی را برای حفظ سلامت مادر، جنین و مادران شیرده ایفا می کند.ویتامین های گروه B که در این مکمل به کار رفته به صورت..
کمک به تامین مواد معدنی و ویتامین ها در دوران بارداری و شیردهی
255,000 تومان
برند: یومامی | umomy مدل: Umomy Wide Neck Baby Bottle Anti-colic 60ml
بطری شیرخوری یومامی از پلی پروپیلن دهانه عریض بهداشتی (PP) تهیه شده است. با توجه به سایزها و حجم های عرضه شده هر یک از شیشه شیرها مناسب رده سنی خاصی برای نوزادان می باشد. بطری شیرخوری 60 میلی گرم مناسب نوزادان 0 تا 6 ماه است. سرشیشه سیلیکونی بطری یومامی بسیار نرم (شبیه به سینه مادر)، انعطاف پذیر، ده..
بطری شیرخوری پلی پروپیلن دهانه عریض 60 میلی گرم
128,500 تومان
برند: یومامی | umomy مدل: Umomy Wide Neck Baby Bottle 330ml
بطری شیرخوری یومامی از پلی پروپیلن دهانه عریض بهداشتی (PP) تهیه شده است. با توجه به سایزها و حجم های عرضه شده هر یک از شیشه شیرها مناسب رده سنی خاصی برای نوزادان می باشد. بطری شیرخوری 330 میلی گرم مناسب نوزادان 12 تا 18 ماه است. سرشیشه سیلیکونی بطری یومامی بسیار نرم (شبیه به سینه مادر)، انعطاف پذیر،..
بطری شیرخوری یومامی پلی پروپیلن دهانه عریض 330 میلی گرم
159,700 تومان
برند: یومامی | umomy مدل: Umomy Wide Neck Baby Bottle 260ml
بطری شیرخوری یومامی از پلی پروپیلن دهانه عریض بهداشتی (PP) تهیه شده است. با توجه به سایزها و حجم های عرضه شده هر یک از شیشه شیرها مناسب رده سنی خاصی برای نوزادان می باشد. بطری شیرخوری 60 میلی گرم مناسب نوزادان 0 تا 6 ماه است. سرشیشه سیلیکونی بطری یومامی بسیار نرم (شبیه به سینه مادر)، انعطاف پذیر، ده..
بطری شیرخوری یومامی پلی پروپیلن دهانه عریض 260 میلی گرم
148,300 تومان
برند: یومامی | umomy مدل: Umomy Wide Neck Baby Bottle 125ml
بطری شیرخوری یومامی از پلی پروپیلن با مستربچ رنگی و دهانه عریض سیلیکونی بهداشتی (PP) تهیه شده است. با توجه به سایزها و حجم های عرضه شده هر یک از شیشه شیرها مناسب رده سنی خاصی برای نوزادان می باشد. بطری شیرخوری 125 میلی گرم مناسب نوزادان 0 تا 6 ماه است. سرشیشه سیلیکونی بطری یومامی بسیار نرم (شبیه به ..
بطری شیرخوری یومامی پلی پروپیلن با مستربچ رنگی 125 میلی گرم
133,920 تومان
پد شیردهی زیکلاس مد
ناموجود
برند: زیکلاس مد | Zyklusmed مدل: Zyklusmed Breastfeeding
تراوش شیر اضافی در دوران شیردهی و مقابله با آن:تراوش شیر از سینه مادر در دوران شیردهی غیر قابل کنترل و غیر قابل پیش بینی است. این موضوع در بعضی از مادران فقط در چند هفته اول شیردهی و در بعضی بیشتر از این زمان طول میکشد و مقدار آن در افراد مختلف متفاوت است. این تفاوت ها در میزان ترشح نشانه آن است که ..
محافظ موثر از لباس در برابر نشت شیر
219,000 تومان
پد سینه تکی یکبار مصرف 20 عددی یونی لد uni led
ناموجود
برند: یونی لد | uni led مدل: Uni Led Breast Pad
پد سینه تکی یکبار مصرف 20 عددی یونی لد uni led پد سینه تکی یکبار مصرف 20 عددی یونی لد uni led مناسب مادرانی است که با ترشح شیر و پس دادن آن به لباسشان دچار مشکل هستند. ترشح سینه های مادر در زمان غیر شیردهی محیط مناسبی برای رشد باکتری ها فراهم می آورد و باعث عفونت پوستی می گردد. پد سینه یکبار مصرف یو..
دارای سه لایه و بسیار نازک قابل شکل گیری نسبت به فرم سینه و سایزهای متفاوت
41,200 تومان
شیردوش شارژی مدل RH-318
ناموجود
برند: وان یر | One Year مدل: One Year Automatic Breast Pump Rh338
شیردوش شارژی مدل RH-318 شیردوش شارژی مدل RH-318 دستگاهی فوق العاده کاربردی برای مادران شیرده می باشد. این دستگاه با مکش بالا بدون ایجاد دارای دوحالت ماساژور سینه(برای تحریک پذیری بیشتر) می باشد. همچنین قابلیت تنظیم مکش و ماساژ با 9 درجه قابل تنظیم را دارد و دارای قابلیت تحریک و مکی..
قدرت مکش (ساکشن) بالا و بدون درد ، دارای قابلیت تحریک و مکیدن همزمان
3,194,200 تومان
نمایش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)
لوازم شیردهی

همانطور که میدانید بهترین تغذیه برای کودک تغذیه با شیر مادر است.اما مادران نیز در این دوران باید از تغذیه مناسب و همچنین لوازم دوران شیردهی استفاده کنند.اولین باری که نوزادتان را در اتاق زایمان در آغوش می‌گیرید، زمان خوبی برای شروع شیردهی می‌باشد. در ابتدا بدنتان شیر مخصوصی به‌نام کلستروم تولید می‌کند که به حفاظت نوزاد در برابر عفونت‌ها کمک خواهد کرد. ۸ الی ۱۲ بار در هر ۲۴ ساعت الگوی شیردهی مناسبی است. باید هر بار که نوزادتان علائم گرسنگی را نشان می‌دهد، او را تغذیه کنید.

هنگامی‌که نوزاد تغذیه می‌کند، مکش وی مغز مادر را برای آزادسازی هورمون پرولاکتین بیش‌تری تحریک می‌کند. پرولاکتین نیز بدن را برای تولید شیر بیش‌تر تحریک می‌کند. این، دستورالعمل لازم را برای پستان‌ها برای ساخت شیر کافی برای تغذیه بعدی می‌دهد.پس از گذشت چند ساعت، سطح پرولاکتین شروع به کاهش می‌کند، اما با شیردهی دوبارۀ نوزاد بار دیگر افزایش می‌یابد. بنابراین، هرچه دفعات بیش‌تری نوزادتان را شیر دهید، سطح پرولاکتین در جریان خون بیش‌تر شده و تولید شیر نیز بیش‌تر می‌شود. همچنین، پرولاکتین علت توقف پریودتان می‌باشد، زیرا می‌تواند از تخمک‌گذاری جلوگیری کند.سوالات متداول

بله! در بسیاری از موارد ترشح شیر مادر به لباسش نشت می کند که می تواند مشکلات زیادی را برای مادر به وجود بیاورد. استفاده از پد شیردهی بهترین راهکار برای کنترل این مسئله است. 

خیر! پد شیردهی از مواد ضد حساسیت درست شده است و هرگز باعث بروز حساسیت نمی شود. 

تقریبا تمامی مادران پس از زایمان با مشکل نشست شیر به لباس مواجه می شوند که استفاده از پد شیردهی بهترین راهکار برای کنترل آن است.