منو
سبد خرید شما

کیت رنگ مو شماره 9R نیچرتینت 60 میلی

قرمز آتشی
کیت رنگ مو شماره 9R نیچرتینت 60 میلی
کیت رنگ مو شماره 9R نیچرتینت 60 میلی
کیت رنگ مو شماره 9R نیچرتینت 60 میلی
کیت رنگ مو شماره 9R نیچرتینت 60 میلی
ناموجود
کیت رنگ مو شماره 9R نیچرتینت 60 میلی
کیت رنگ مو شماره 9R نیچرتینت 60 میلی
کیت رنگ مو شماره 9R نیچرتینت 60 میلی
کیت رنگ مو شماره 9R نیچرتینت 60 میلی

ویژگی های کیت رنگ مو شماره 9R نیچرتینت:

- دارای فرمولی با پایه گیاهی و سازگار با محیط زیست
- بدون آمونیاک و پارابن
- شامپو حاوی ترکیبات بذر کتان، عصاره رزماری و اکالیپتوس و عاری از پارابن، سولفات و عطرهای طبیعی
- نرم کننده حاوی ترکیبات پروتئینهای گندم، عصاره لیمو، آفتاب گردان و بذر کتان
- ماندگاری و دوام بالای رنگ و حفظ براقی و استحکام مو


نحوه مصرف کیت رنگ مو شماره 9R نیچرتینت :

 

 قدم اول:

دستکش یکبار مصرف  را به دست کنید.
محتوای بطری رنگ  را درون بطری حاوی آماده ساز  بریزید.
در بطری آماده ساز را بسته و به مدت ۲ دقیقه بطری را تکان دهید تا تمامی محتوای آن کاملاً یک دست و مخلوط گردد ،نوک مخروط بطری حاوی آماده ساز را حتماٌ بعد از هم زدن بطری باز کنید.
تمامی محتوای بطری آماده شده را باید در یک نوبت استفاده نمایید. از نگهداری قسمتی از رنگ آماده برای فاصله زمانی دیگر جداٌ خود داری کنید.
در صورتیکه مقدار رنگ کمتری را برای رنگ نیاز دارید از ابتدا ، مقدار کمتری از رنگ و آماده ساز را در ظرفی پلاستیکی مخلوط کنید.( هیچگاه از ظرف فلزی استفاده ننمایید)
این رنگ برای تغییر رنگ موی مژه و ابرو بکار برده نمی شود.

قدم دوم:

دستکش یکبار مصرف را از دستتان در نیاورید. شانه هایتان را با یک حوله قدیمی پوشانده و یا یک تی شرت بی اهمیت بر تن کنید.
ابتدا رنک مو را روی ریشه موی خشک و شسته نشده خالی کرده و با استفاده از ماساژ و یا شانه رنگ را به سمت انتهای مو بکشید.با باقیمانده رنگ انتهای موها را به رنگ آغشته کنید.
اگر قبلاٌ از این طیف رنگ استفاده نکرده اید، ۳۰ دقیقه برای رنگ گرفتن مو فرصت دهید و در مواردی که موی خاکستریتان به سختی رنگ می گیرد زمان را تا ۴۰ دقیقه می توانید در نظر بگیرید.
اگر قبلاٌ این طیف رنگ را استفاده کرده اید، ابتدا ریشه مویتان را رنگ کرده و ۲۰ دقیقه فرصت داده و سپس بقیه موها را رنگ کرده و بعد از آن ۱۰ تا ۲۰ دقیقه دیگر صبر کنید.
باقیمانده رنگ آماده شده را دور بریزید.

قدم سوم:

به آرامی زیر دوش آبگرم موی خود را آنقدر ماساژ دهید تا آب خارج شده از مو کاملاٌ پاک و شفاف گردد.
بسته شامپوی ناتورتینت را باز کرده و با محتوای آن موی خود راشسته و پس از پاک شدن کف شاهد برق و درخشندگی مویتان خواهید بود.
قسمتی از نرم کننده نوتریدیپ را روی ریشه مرطوب مو ریخته و به سمت انتها ماساژ داده و یا شانه کنید. دو دقیقه فرصت دهید.
مو یتان را با آبگرم بشویید. مو را خشک کرده و حالت دهید
بهتر است قسمتی از نرم کننده مو را نگاه داشته و دو هفته بعد مجدداٌ استفاده نمایید 

  • دور از دسترس کودکان ، دور از تابش مستقیم نور آفتاب و در جای خشک و خنک نگهداری شود.

تست آلرژی: به این منظور، ابتدا توسط یک گوش پاک کن مقدار کافی از رنگ خالص قبل از مخلوط شدن با اکسیدان را به اندازه یک سانتی متر به پشت گوش خود بمالید، ۴۸ ساعت صبر کنید و در این مدت از شستن این ناحیه پرهیز کنید. اگر ظرف این ۴۸ ساعت واکنش غیر طبیعی نظیر خارش، قرمز شدن پوست و یا تورم مشاهده کردید از رنگ مو استفاده نکنید.
- در صورت تماس با چشم ها آنها را با آب تمیز شستشو دهید.
- جهت رنگ کردن ابرو و مژه استفاده نکنید.
- برای آماده سازی رنگ از ظروف فلزی استفاده نکنید.
- از نگهداری قسمتی از رنگ آماده برای فاصله زمانی دیگر جدا خودداری کنید.

اطلاع از موجودی
اين فرم را پر کنيد تا به محض موجود شدن، مطلع شويد:
63,300 تومان
توضیحات

کیت رنگ مو شماره 9R نیچرتینت:

کیت رنگ مو حاوی بطری رنگ – بطری آماده کننده – شامپو – بالم سلامت مو – دستکش و راهنمای استفاده می باشد. کیت رنگ مو فاقد مواد زیان آور شامل رزورسینول – آمونیاک – پارابن- سیلیکون – روغنهای معدنی- عطر مصنوعی – فلزات سنگین می باشد. رنگ مو ، شامپو و بالم دارای روغن و عصاره های گیاهی مانند آفتاب گردان – برزک – لیمو – سویا می باشد. بطری آماده کننده رنگ دارای در پیچی بوده که پس از مخلوط شدن رنگ و آماده کننده امکان رنگ کردن مو بدون نیاز به کاسه و برس را فراهم می نماید. میزان پراکسیداز آماده کننده ۹% است.آزمایشگاه های Phergal ، که مقر آن در مادرید، اسپانیا است، یکی از تولید کنندگان پیشرو محصولات سلامت و زیبایی اروپا استPhergal . فعالیت خود را از سال ۱۹۸۴ با هدف توسعه محصولاتی که کیفیت مناسب داشته و می تواند کیفیت زندگی افراد را بهبود ببخشد آغاز کرد. فلسفه ساده این شرکت، تولید محصولاتی است که به بدن انسان آسیب نرسانده و با محیط زیست سازگار باشد.Phergal   با استفاده از فن آوری های پیشرفته آزمایشگاهی و ترکیب مواد طبیعی گیاه ، رنگ موی  ناتورتینت  را تولید کرده و به عنوان اولین رنگ موی دائمی عاری از آمونیاک به بازار معرفی کرد. این رنگ موی طبیعی به تغذیه و محافظت مو کمک کرده و درخشش و نشاط مو را باز می گرداند.ناتورتینت  به سرعت به محصولی محبوب در سراسر جهان تبدیل شده و توانست اعتماد مشتریان را در بیش از ۳۰ کشور به دست آورد. ناتورتینت با استفاده از استانداردهای سخت گیرانه GMP تولید می شود که ضامن کیفیت در روش های ساخت و همچنین مواد تشکیل دهنده است. همچنین تولید این رنگ مو مطابق با آخرین مقررات زیست محیطی اتحادیه اروپا می باشد. این رنگ مو هیچگاه بر روی حیوانات آزمایش نشده است و تمامی بسته بندی های آن سازگار با محیط زیست و قابل بازیافت است.  Phergal به بهبود مستمر رنگ مو و مراقبت از مو متعهد است و به همین دلیل در سال ۲۰۰۴ اقدام به ایجاد مرکز فنی بین المللی فرگال نمود که یک آزمایشگاه تحقیق، توسعه برای تولید و آزمایش محصولات مراقبت از مو است. علاوه بر این، Phergal ، با همکاری موسسه EVIC فرانسه، موسسه Clearé ، اولین سازمان اختصاصی فن آوری پیشرفته مراقبت از مو را تاسیس کرده است

برخی از اصطلاحات به کار برده شده روی رنگ مو:

tone: نشانگر گرم یا سرد بودن رنگ است. رنگ های گرم (هایلایت کننده ها) قرمز، نارنجی و زرد هستند. رنگهای سرد خاکستری، آبی، سبز و بنفش هستند.
level (سطح): درجه روشن کننده تیرگی یا روشنی یک رنگ را نشان می دهد . هر رنگی می تواند از رنگ روشن تر یا تیره تر ساخته شود. بنابراین تغییر درجه می تواند با اضافه کردن یک رنگ تیره و یا روشن انجام شود. رنگ های مو، هم طبیعی و هم مصنوعی، بین درجه ۱تا ۱۰ طبقه بندی می شوند. ۱ نشان دهنده رنگ سیاه و ۱۰ نشان دهنده روشن ترین بلوند می باشد.
رنگدانه مو : رنگدانه مو ملانین نامیده می شود و مسئول حفظ رنگ موی شماست. دو نوع ملانین در موی شما یافت می شود. emplaning ، معمول ترین نوع می باشد و سایه های قهوه ای تا مشکی به مو می دهد. phaeomelanin که تونهای بلوند و زرد و حنایی و قرمزرنگ را به مو میدهد. نبود رنگدانه تولید رنگ سفید (خاکستری) می کند.
درجات رنگ مو :۱- سیاه، ۲- قهوه ای خیلی تیره، ۳- قهوه ای تیره، ۴- قهوه ای، ۵- قهوه ای متوسط، ۶- قهوه ای روشن، ۷- بلوند تیره، ۸- بلوند متوسط ، ۹- بلوند روشن، ۱۰- بلوند پلاتینی روشن.
البته ۱۱و ۱۲ هم در بعضی کاتالوگها وجود دارد که این رنگها در ترکیب با این رنگهای اصلی برای روشن کنندگی فوق العاده زیاد کاربرد دارد. شماره های بعد از ممیز نشانگر ترکیب رنگ اصلی با رنگهای فرعی هستند. مثلا ۱/۲و۱/۱و۱/۳ برای دانستن بیشتر این مطالب نیاز به آموزش کاتالوگ خواندن دارید و در صورت نیاز شما ما به شما آموزش حرفه ای آن را خواهیم داد.
توجه داشته باشید که هنگام انتخاب رنگ مو پایه ی موی خود فرد نیز بسیار مهم است . رنگهایی که بر روی کاتالوگها می بینید همه بر روی موهای دکلره شده امتحان شده است حتی مشکی پر کلاغی . بنابراین یک فرد آسیایی با پایه ی رنگ تیره هرگز توقع نداشته باشد که رنگ انتخابی بر روی موهایش دقیقا همان رفله را ایجاد کند. اگر دقیقا همان رنگ و رفله را می خواهید موهای شما نیاز به دکلره یا رنگ مو آن هم در چند مرحله است . موهای اروپایی ها به علت اینکه پایه ی روشن دارند تقریبا از پایه ی پنج به بالا رنگ مو همان رفله را ایجاد می کند. اگر دقت کرده باشید در خانم هایی که موهای سفید بیشتری دارند رفله ی رنگ انتخابی بسیار نزدیک به رنگ کاتالوگ مو است نسبت به خانمی که رنگ موی مشکی یا قهوه ای سیر دارد.

محتویات کیت رنگ مو شماره 9R نیچرتینت:

حاوی بطری رنگ – بطری آماده کننده – شامپو – بالم سلامت مو – دستکش و راهنمای استفاده

 

 

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید