منو
سبد خرید شما

عصای زیربغل

عصای زیر بغل زیکلاس مد
ناموجود
عصای زیر بغل زیکلاس مد
سایز بزرگ بسیار سبک و مقاوم از جنس آلمینیوم
91,000 تومان
نمایش 1 تا 1 از 1 (1 صفحه)
عصای زیربغل


عصای زیر بغل یکی از محصولات ویژه توانبخشی است و کسانی از این عصا استفاده می کنند که دارای مشکلاتی در راه رفتن هستند. به طور مثال کسانی که دچار سکته مغزی شده اند و یا از بیماری حاد ام اس رنج می برند، برای راه رفتن به وسایل کمکی نیاز دارند. این عصا به این افراد کمک می کند تا بدون نیاز به دیگران راه رفتن را تجربه کنند و این امر نقش بسیار مهمی در کنترل آزادی و استقلال آنها دارد. محصولاتی که در این سایت مشاهده می کنید از برندهای معتبر بازار هستند و شما می توانید با خیال آسوده محصولات مورد نیاز خود را سفارش دهید و از آنها استفاده نمایید.

معیارهای مهم در انتخاب عصای زیر بغل

بهتر است بدانید که شما در انتخاب این وسیله کمکی، همانند وسایل دیگری که باید به انتخاب آنها دقت داشته باشید، باید با معیارها و قوانین خاصی آشنایی داشته باشید تا بتوانید بهترین محصول را سفارش دهید. این موارد به شرح زیر هستند:

برای انتخاب بهترین عصا صاف و مستقیم بایستید و هر دو عصار را در دست بگیرید.

بالاترین قسمت عصا که در واقع پد یا بالشتک های عصا است نباید بیشتر از 2 تا 3 بند انگشت پایین تر از زیر بغل شما باشد. همچنین، این قسمت نباید در تماس مستقیم با زیر بغل شما قرار گیرد.

وقتی عصا را به دست می گیرید آرنج های شما باید در زاویه 15 تا 30 درجه قرار گیرد.

رعایت این نکات به شما کمک می کند تا بهترین محصول را خریداری کنید و بتوانید از ویژگی های خاص آن استفاده نمایید. به این نکته توجه داشته باشید که اگر این موارد را در خرید عصای زیر بغل نادیده بگیرید، نمی توانید از آن استفاده نمایید. به همین دلیل توصیه می شود قبل از خرید این عصا با افراد متخصص در این زمینه مشورت نمایید.

موارد احتیاطی در استفاده از عصای زیر بغل

اگر می خواهید از این وسیله به بهترین شکل استفاده نمایید، به این موارد توجه داشته باشید:

در زمانی که گیج هستید و تعادل ندارید از عصا استفاده ننمایید. زیرا خطر زمین خوردن افزایش پیدا می کند.

وقتی می خواهید از عصا استفاده کنید کفش مناسب بپوشید. کفش پاشنه دار و یا نا متناسب خطر زمین خوردن شما را افزایش می دهد.

بهتر است بدانید که شما برای استفاده مناسب از این وسیله باید به آن عادت کنید. به همین دلیل تا زمانی که یاد نگرفته اید از عصای زیر بغل استفاده کنید، بدون کمکی راه نروید.

از راه رفتن با این عصا در مکان های شلوغ پرهیز کنید، زیرا تنه خوردن شما در میان جمعیت می تواند تعادل شما را بر هم بریزد.

وقتی دارید با استفاده از این عصا راه می روید کوله پشتی و یا وسیله دیگری را در دست نگیرید. زیرا ممکن است تعادل شما بر هم بخورد و به زمین بیافتید.

اگر می خواهید با استفاده از این وسیله به حمام بروید بر روی زمین کفی بیاندازید تا لیز نخورید.

اگر پزشک به شما گفته است که در زمان راه رفتن با این عصا پای آسیب دیده خود را زمین نگذارید به این موضوع توجه کنید.

خرید عصای زیر بغل

اگر شرایط شما به گونه ای است که باید برای خرید عصای زیر بغل اقدام کنید، باید خرید خود را از مراکز معتبر انجام دهید. داروخانه آنلاین یکی از مراکز معتبری است که شما می توانید محصولات مورد نیاز خود را سفارش دهید. همچنین، در زمان خرید این محصولات می توانید از مشاوره های رایگان و تخصصی این مرکز بهره مند شوید. تمامی این موارد به شما کمک می کنند تا بهترین محصول را انتخاب کنید و روزهای خوشی را تجربه کنید.