منو
سبد خرید شما

دیموند | Daymond

نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)

برند دیموند برندی معتبر و ایرانی در زمینه تولید انواع مکملها برای سلامتی است. این برند تلاش کرده است تا با تلفیق علم دارو سازی کهن و علم دارو سازی نوین محصولاتی با اثر بخشی بالا را به بازار دارویی کشور عرضه کند. این برند به نتایج بدست آمده از علم روز دنیا پایبند است و تلاش کرده است محصولاتی مناسب و با کیفیت را در اختیار کسانی قرار دهد که به سلامتی خود اهمیت می دهند. محصولات این برند در چند دسته قرص، کپسول، قطره و اسپری به بازار عرضه می شوند و همین امر سبب شده است این محصولات مورد توجه قرار گیرند. این برند در ساخت محصولاتش به استانداردهای بین المللی توجه ویژه ای دارد.

محصولات برند دیموند

یکی از دلایلی که سبب شده است محصولات این برند مورد توجه قرار بگیرند، عوارض جانبی پایین آنها در زمان مصرف است. محصولات برند دیموند به شرح زیر هستند:

  • قرص دایمولاکس و قرص بلیسر
  • کپسول نیچرفیت
  • قطره دیمونلکد
  • اسپری دایموسین

این برند تلاش می کند تا به خوبی پاسخگوی نیاز دارویی کشور را باشد و محصولاتی را به بازار عرضه کند که تمامی افراد پس از مصرف حس خوش سلامتی را احساس کنند. مصرف این محصولات بر جهان بینی شما به موضوع سلامتی تاثیر می گذارد و سبب می شود بیشتر قدر نعمت سلامتی خود را بدانید و از حس خوش سلامتی لذت ببرید.

انواع محصولات برند دیموند را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.