منو
سبد خرید شما

ابن ماسویه | ebnemasouyeh

هیچ محصولی در لیست وجود ندارد.

شرکت داروی سازی ابن ماسویه برندی معتبر و ایرانی در زمینه تولید انواع مکملهای سلامتی است. این برند در تولید محصولاتش از گیاهان دارویی استفاده می نماید و همین امر اثربخشی این محصولات را افزایش داده است. شرکت داروسازی ابن ماسویه بیش از بیست سال است که در این زمینه فعالیت دارد و در این مدت توانسته است محصولات دارویی با اثربخشی بالا را در اختیار کسانی قرار دهد که به سلامتی خود اهمیت می دهند. کارشناسانی که در این زمینه فعالیت دارند همواره بر روند تولید محصولات نظارت دارند و با انجام آزمایش های مختلف کیفیت آنها را می سنجد. محصولات این برند پس از پشت سر گذاشتن آزمایشات فراوان به تولید انبوه می رسند.

محصولات شرکت داروسازی ابن ماسویه


مرحوم دکتر ابولقاسم سلطانی فارغ التحصیل رشته داروسازی از دانشگاه تهران بنیان گذار این شرکت دارویی است. ایشان بیش از 60 سال از عمر گرانبهای خود را صرف مطالعه گیاهان دارویی و اثربخشی آنها بر سلامتی کرد و در پایان توانست با تولید محصولات مناسب به درمان بسیاری از بیماریها کمک نماید. محصولات شرکت داروسازی ابن ماسویه به شرح زیر هستند:

تولید نشاسته ذرت دارویی و پرژلاتینه
تولید انواع عصاره های گیاهی به صورت مایع و خشک
تولید قرصهای گیاهی ( منتازین برای درمان اختلالات گوارشی، ماسومت برای درمان علائم سرماخوردگی و زکام و رازین برای درمان اختلالات قاعدگی)

محصولات این شرکت امروزه به محصولاتی پرطرفدار تبدیل شده اند.

داروخانه آنلاین، داروخانه ای در منزل شما!


داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.