منوی داروخانه
سبد خرید شما

ساشه رستور پروتکسین 16 عددی

تنظیم دستگاه گوارش نوزادان و کودکان و بهبود نفخ، دل پیچه و کولیک در نوزادان
ساشه رستور پروتکسین 16 عددی
ساشه رستور پروتکسین 16 عددی
ساشه رستور پروتکسین 16 عددی
ناموجود
ساشه رستور پروتکسین 16 عددی
ساشه رستور پروتکسین 16 عددی
ساشه رستور پروتکسین 16 عددی

ساشه رستور پروتکسین

ساشه رستور پروتکسین مکملی برای تنظیم دستگاه گوارش نوزادان و کودکان و کمک به بازسازی فلور دستگاه گوارش پس از: تغییرات آب و هوایی و رژیم غذایی، عوارض ناشی از درمان آنتی بیوتیکی، استرس، اختلالات ایمنی، مسافرت، افزایش سن فرموله شده است. همچنین این محصول  حاوی 7 گونه پروبیوتیک برای برقراری تعادل فلور طبیعی دستگاه گوارش می باشد.

پروبیوتیک چیست؟

پروبیوتیک‌ها، باکتری‌های مفیدی هستند که در دستگاه گوارش انسان وجود دارند و موجب تقویت عملکرد دستگاه گوارش و پیشگیری از اختلالات گوارشی می‌شوند. این بیماری آنقدر برای نوزاد و والدین رنج آور استکه باید سریعا درمان شود. عدم تکامل دستگاه گوارش در نوزادان و نفخ از دلایل بروز کولیک است.نوزاد در هنگام شیر خوردن، هوا را بلعیده و موجب بروز نفخ می‌شود.
امروزه مصرف پروبیوتیک‌ها برای درمان اختلالات گوارشی در میان رده‌های سنی مختلف جایگاه ویژه‌ای یافته است.فرآورده پروبیوتیکی پروتکسین، نخستین محصول پروبیوتیکی است که در وزارت بهداشت ایران به ثبت رسیده است. جمعیت میکروبی دستگاه گوارش بر اثر عواملی مانند رژیم غذایی نامناسب، بیماری‌های زمینه‌ای مانند دیابت و اختلالات گوارشی، مصرف آنتی بیوتیک‌ها، استرس و مشکلات روحی دستخوش دگرگونی و عدم تعادل می‌شود.
در نوزادان، عارضه‎‌ شایعی با نام کولیک در هفته‌های اول تولد بروز می‌کند که موجب گریه‌های شبانه در آنها می‌شود. کولیک غالبا تا 6 ماهگی ادامه می‌یابد. بنا به تعریف، گریه بیش از سه ساعت در روز و سه یا چهار بار در هفته به طور مداوم، به منزله ابتلا به کولیک تلقی می شود. کولیک نوزادان، شاید مهمترین مشکل والدین در هفته های اول تولد فرزندشان باشد که با بی‌خوابی و گریه شدید نوزادان همراه است.

داروخانه آنلاین مطالعه مطلب زیر را به شما پیشنهاد می دهد:
  اطلاع از موجودی
  اين فرم را پر کنيد تا به محض موجود شدن، مطلع شويد:
  56,000 تومان
  • موجودی: ناموجود
  • مدل: Protexin Restore Sachet
  • بارکد محصول: 5027314504951

  نظر بدهید

  لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید