منوی داروخانه
Your Cart

پروتکسین | Protexin

کپسول پروتکت پروتکسین هلث کر 60 عددی کپسول پروتکت پروتکسین هلث کر 60 عددی
ناموجود
برند: پروتکسین | Protexin مدل: Protexin Protect
کپسول پروتکت پروتکسینکپسول پروتکت پروتکسین با فرمولاسیون منحصر به فرد به بازسازی فلور دستگاه گوارش پس از: تغییرات آب و هوایی و رژیم غذایی، عوارض ناشی از درمان آنتی بیوتیکی، استرس، اختلالات ایمنی، مسافرت، افزایش سن و ... کمک می کند. همچنین این مکمل بر بهبود کار سیستم گوارشی و برانگیختن سیستم ایمن..
کاهش و بهبود اختلالات و بیماری های گوارشی
56,000 تومان
کپسول بالانس پلاس پروتکسین هلث کر 60 عددی
ناموجود
برند: پروتکسین | Protexin مدل: Protexin Balance Plus
کپسول بالانس پلاس پروتکسین هلث کرکپسول بالانس پلاس پروتکسین هلث کر حاوی  هفت گونه پروبایوتیک برای برقراری تعادل فلور طبیعی دستگاه گوارش همراه با ویتامین های A, وC و E است كه به حفظ سیستم ایمنی بدن یاری می رساند. اهمیت عملکرد صحیح دستگاه گوارشبا توجه به اعمال دستگاه گوارش ، هيچ کس نمي تواند اه..
کاهش اختلالات گوارشی، برای افراد 50 سال به بالا
51,000 تومان
کپسول بالانس پروتکسین هلث کر 60 عدد کپسول بالانس پروتکسین هلث کر 60 عدد
ناموجود
برند: پروتکسین | Protexin مدل: Protexin Balance
کپسول پروتکسین بالانس هلث کردر ایران، فرآورده های پروبیوتیکی پروتکسین Protexin نخستسن پروبیوتیک ها هستند که نزد وزارت بهداشت به ثبت رسیده اند.گسترش روز افزون استفاده از پروبیوتیک ها به عنوان مکمل غذایی، به سبب سودمندی هایی  که روی تندرستی انسان، با پیشگیری از آشفتگی های گوارشی و تقویت سیستم ایم..
کاهش اختلالات گوارشی و بیماری های گوارشی
48,000 تومان
ساشه رستور پروتکسین 16 عددی ساشه رستور پروتکسین 16 عددی
ناموجود
برند: پروتکسین | Protexin مدل: Protexin Restore Sachet
ساشه رستور پروتکسینساشه رستور پروتکسین مکملی برای تنظیم دستگاه گوارش نوزادان و کودکان و کمک به بازسازی فلور دستگاه گوارش پس از: تغییرات آب و هوایی و رژیم غذایی، عوارض ناشی از درمان آنتی بیوتیکی، استرس، اختلالات ایمنی، مسافرت، افزایش سن فرموله شده است. همچنین این محصول  حاوی 7 گونه پروبیوتی..
تنظیم دستگاه گوارش نوزادان و کودکان و بهبود نفخ، دل پیچه و کولیک در نوزادان
56,000 تومان
نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)

برند پروتکسین برندی معتبر و انگلیسی در زمینه تولید انواع مکملهای سلامتی است. همانطور که می دانید کشور انگلستان پیشینه ای قوی در زمینه تحقیقات مرتبط با سلامتی دارد و دانشگاه آکسفورد به عنوان دانشگاهی قوی و قدیمی در جهان همواره در این مطالعات در سطح جهانی پیشرو بوده است. در نتیجه دیگر جای تعجب نیست که شاهد رشد برندهای معتبر در این کشور باشیم. این برند به عنوان برندی پیشرو در زمینه سلامتی توانسته است با عرضه محصولاتی با کیفیت گام هایی موثر در جهت ارتقا سلامتی در سطح بین المللی بردارد. اثرگذاری محصولات این برند به حدی بالاست که بسیاری از خریداران محصولات این برند را گزینه اول و آخر خود در خرید مکمل غذایی در نظر می گیرند و تنها به این برند اعتماد دارند.

محصولات برند پروتکسین

یکی از دلایلی که سبب شده است محصولات این برند مورد توجه قرار بگیرند، توجه چشمگیر این برند بر مطالعات علمی است. همچنین، این برند در بسیاری از مطالعات علمی سرمایه گذاری کرده است و همواره در تلاش بوده است تا با تولید محصولاتی ویژه احساس خوشی در مصرف کنندگان به وجود بیاورد. خریداران محصولات برند پروتکسین بر این عقیده هستند که پس از مصرف محصولات این برند سلامتی را از عمق وجود احساس می کنند و همین امر سبب شده است این محصولات بیش از پیش در سطح بین المللی مورد توجه قرار گیرند.

انواع محصولات برند پروتکسین را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.