منو
سبد خرید شما

آی کر | I Care

نمایش 1 تا 1 از 1 (1 صفحه)

برند آی کر برندی معتبر و سوئیسی در زمینه تولید مکمل های سلامتی است. این برند ( همانطور که از نام آن مشخص است) با این فلسفه پیش می رود که توجه به سلامتی از مهمترین اموری است که تمامی انسانها باید به آن توجه داشته باشند و در این راستا استفاده از مکملهای سلامتی اهمیت بسیار زیادی دارد. این برند توانسته است با تولید مکملهای مولتی ویتامین به ارتقا سلامتی در بسیاری از کشورهای دنیا کمک کند. کارشناسان سلامتی بر این عقیده هستند که ریشه بسیاری از بیماریها و مشکلات انسان کمبود مواد مغذی در بدن است. به همین دلیل استفاده از این مکملها نقش مهمی در حفظ و ارتقا سلامتی دارد.

ویژگی های برند آی کر

یکی از اموری که محصولات برند آی کر را در صدر لیست جهانی در مکملهای سلامتی قرار می دهد، کیفیت بالای محصولات این برند است. این محصولات از مواد اولیه با کیفیت تهیه می شوند و متخصصانی که در این برند مشغول به فعالیت هستند قبل از استفاده از این مواد آزمایشات مهمی را بر روی آنها انجام می دهند. این متخصصان دائما در حال مطالعه هستند تا فرمولاسیون محصولات را تکمیل کنند و این امر نقش بسیار مهمی در افزایش کیفیت محصولات این برند دارد. کارشناسان بر این عقیده هستند محصولات این برند از معدود محصولاتی هستند که به محض مصرف اثرات خود را بر سلامتی نشان می دهند.

انواع محصولات برند آی کر را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.