Menu
Your Cart

پیشنهادات ویژه

برند: تارا | Tara مدل: Ganjineh Salamat Tara Vitamin C D3 Zinc 30 Chewable Tablets
قرص جویدنی ویتامین C به همراه D3 و زینک تاراقرص جویدنی ویتامین C به همراه D3 و زینک تارا محصولی تخصصی جهت تقویت سیستم ایمنی بدن می باشد. زینک موجود در این محصول جهت رشد و تکیر نوعی از لنفوسیت های T که جز گلبول های سفید سیستم ایمنی بدن می باشند لازم است. از طرفی ویتامین د3 نیز باعث تقویت سیستم ایمنی ..
49,000 تومان 58,900 تومان
برند: دینه | Dineh مدل: Dineh Green Tea Din 50 Herbal Tabs
قرص گرین تیدین دینهقرص گرین تیدین دینه محصولی مناسب برای کاهش وزن است. این قرص پایه گیاهی دارد و در آن از مواد موثره ای نظیر برگ و عصاره چای سبز، دانه زیره سبز  و دانه شوید استفاده شده است. قرص گرین می تواند به عملکرد مناسب سیستم قلب و عروق کمک کند، به همین دلیل استفاده از آن در کنار کاهش وزن ب..
27,000 تومان 30,000 تومان
برند: اهران تجارت | Ahran Tejarat مدل: Ahran Tejarat Globifer Plus tablets 30 pieces
قرص گلوبیفر پلاس اهران تجارت 30 عددیقرص گلوبیفر پلاس اهران تجارت محصولی مناسب برای کمک به بهبود کم خونی ناشی از فقر آهن است. این قرص حاوی مواد موثره ای نظیر آهن، فولیک اسید و هموگلوبین است و همین امر آن را به محصول ارزشمندی تبدیل کرده است. این قرص سریعا علائم ناشی از کم خونی مانند خستگی مزمن، سرگیجه..
95,000 تومان 108,000 تومان
برند: پنبه ریز | Panberes مدل: Panberes Sanitary Napkin Lattice 10pcs
نوار بهداشتی بالدار خیلی نازک مشبک بزرگ پنبه ریز روزانهنوار بهداشتی بالدار خیلی نازک مشبک پنبه ریز روزانه، برای استفاده در روز طراحی شده است.  این محصول در سایز بزرگ تهیه شده است و قدرت جذب خیلی بالا و سریعی دارد. در تولید نوار بهداشتی روزانه پنبه ریز از مرغوبترین مواد استفاده شده است. رویه این..
22,100 تومان 24,500 تومان
برند: پنبه ریز | Panberes مدل: Panberiz Diamond Sanitary Pad 10pcs
نوار بهداشتی بالدار پنبه ریز مدل دایموند سایز خیلی خیلی بزرگنوار بهداشتی بالدار پنبه ریز مدل دایموند بسته 10 عددی در سایز خیلی خیلی بزرگ تهیه شده است. این نوار بهداشتی خیلی نازک است و استفاده از آن حس راحتی به فرد می دهد. رویه این محصول از جنس پنبه ای می باشد و به همین دلیل بسیار نرم و لطیف است..
37,000 تومان 40,000 تومان
برند: مولپد|molpod مدل: Molped Large Maxisoft
نوار بهداشتی بزرگ مولپد مدل maxi soft پنبه ای ضخیمنوار بهداشتی بزرگ مولپد مدل maxi soft پنبه ای ضخیم در بسته بندی 8 عددی تولید شده است. نوار بهداشتی مولپد رویه پنبه ای بسیار لطیفی دارد و از هرگونه حساسیت و خارش در ناحیه تناسلی جلوگیری می کند. این محصول بافت جاذب بسیار قوی دارد و با وجود باله های پهن..
16,000 تومان 18,000 تومان
نوار بهداشتی شبانه ضخیم پنبه ریز سایز خیلی خیلی بزرگ | با جذب خیلی خیلی زیاد
جدید -12 %
برند: پنبه ریز | Panberes مدل: Panberes XXLarge Daily Sanitary Napkin With Wings 10pcs
نوار بهداشتی شبانه ضخیم پنبه ریز سایز خیلی خیلی بزرگنوار بهداشتی شبانه ضخیم پنبه ریز سایز خیلی خیلی بزرگ از سری محصولات مناسب شب است. از این محصول علاوه بر شب می توان در طول روز برای اطمینان خاطر بیشتر استفاده کرد. نوار بهداشتی شبانه پنبه ریز دارای لایه رویی مشبک ایتالیایی است. این لایه از بهترین مو..
25,080 تومان 28,500 تومان
برند: پنبه ریز | Panberes مدل: Panberes Extreme Lattice Large Daily Sanitary Pad 10Pcs
نوار بهداشتی ضخیم بالدار مشبک روزانه  خيلی خيلی بزرگ پنبه ریزنوار بهداشتی ضخیم بالدار مشبک روزانه پنبه ریز، کاملا مطابق با نیازهای دوره پریود تهیه شده است. این نوار بهداشتی رویه مشبک ایتالیایی دارد که با جذب بالای خون از برگشت مایعات به رویه نوار جلوگیری می کند و باعث می شود رویه نوار کاملا خشک..
24,300 تومان 27,000 تومان
برند: مولپد|molpod مدل: Molped Large Maxi Dry Pads 8Pcs
نوار بهداشتی ضخیم خشک و راحت مولپد بزرگنوار بهداشتی ضخیم خشک و راحت مولپد بزرگ 8 عددی کمک می کند تا دوران قاعدگی را هر چه راحت تر پیش رو بگذارید. این نوار بهداشی ضخیم است و با داشتن بال های پهن می تواند به خوبی از نشت خونریزی جلوگیری کند. رویه این نوار بهداشتی مشبک و نرم است و با داشتن حفره هایی به ..
20,700 تومان 23,000 تومان
نوار بهداشتی ضخیم پنبه ‌ای مولپد سایز بزرگ | 8 عددی | بدون ایجاد حساسیت یا خارش
-10 % ناموجود
برند: مولپد|molpod مدل: Molped Maxi Soft Large Pad 8pcs
نوار بهداشتی ضخیم پنبه ‌ای مولپد سایز بزرگ 8 عددینوار بهداشتی ضخیم پنبه ‌ای مولپد سایز بزرگ 8 عددی را می توانید به راحتی در دوران قاعدگی استفاده کنید. این مدل نوار بهداشتی مولپد به شکل ضخیم و بزرگ تولید شده است تا به خوبی از پس دادن خونریزی در دوران پریود جلوگیری کند. بافت رویی این محصول پنبه ای و ب..
18,180 تومان 20,200 تومان
برند: مولپد|molpod مدل: Molped Medium Ultra With Aloevera Daily Use 10 Pads
نوار بهداشتی متوسط با عصاره آلوئه ورا مولپدنوار بهداشتی متوسط با عصاره آلوئه ورا مولپد دارای رویه با جذب بسیار بالا می باشد که مانع از نشت خون به لباس فرد می شود. این نوار بعداشتی دارای منفاذ بسیار ریز است که که موجب نرمی لطافت آن می شود. این محصول با داشتن عصاره آلوئه ورا موجب رفع بوی نامطبوع می شو..
24,300 تومان 27,000 تومان
برند: مولپد|molpod مدل: Molped Ultra With Aloevera Night
نوار بهداشتی مشبک حاوی عصاره آلوئه ورا مناسب شب مولپد اولترانوار بهداشتی مشبک مولپد اولترا حاوی عصاره آلوئه ورا مناسب شب تولید شده است. این نوار بهداشتی دارای سایز خیلی بزرگ است و می تواند آرامش را در طول شب به همراه آورد. نوار بهداشتی مولپد از نوعی الیاف مصنوعی، مقداری پنبه و مواد جذب کننده ته..
25,020 تومان 27,800 تومان