منو
سبد خرید شما

جانسون | johnson

نمایش 1 تا 1 از 1 (1 صفحه)

برند جانسون برندی معتبر و آمریکایی در زمینه تولیدات محصولات بهداشت کودک است. این برند فعالیت خود را در سال 1893 آغاز کرد و در طی سالها فعالیت توانسته است به برندی معتبر و پیشرو در سطح بین المللی تولید شود. یکی از ویژگی های منحصر به فرد این محصولات این است که هیچ گونه آسیبی به پوست کودکان وارد نمی کنند و استفاده از این محصولات رطوبت و لطاف پوست را افزایش می دهد. محصولات این برند پس از طی کردن مراحل سخت کنترل کیفی تولید می شوند. تقاضای بالا برای خرید محصولات این برند نشان دهنده کیفیت بالای محصولات آن است.

تمرکز بر کودکان، هدف اصلی برند جانسون

دکتر فردیک کیلمر، اولین مدیر کمپانی جانسون، مطالعات خود را در سال 1894 به مقابله با آسیبهای پوستی کودکان معطوف ساخت. با توجه به این موضوع که بافت پوست کودکان بسیار حساس است، اگر از مواد مناسب برای شستشوی و مراقت از پوست کودکان استفاده نشود خطر آسیب به این ارگان حیاتی در بدن وجود دارد. این برند در طی این سالها توانسته است پاسخگوی نیاز متقاضیان باشد. در سال 2013 تحقیقات مجله آبستریک به این موضوع اشاره کرد که محصولات این برند با کیفیت بسیار بالا تولید می شوند و شست شوی کودکان با استفاده از شامپوهای این برند هیچ گونه آسیبی به سلامتی وارد نمی کند.

محصولات برند جانسون

این برند محصولاتش را در سه دسته بندی زیر به بازار عرضه می کند:

  • لوسیون
  • شامپو
  • شاور ژل
  • روغن ماساژ
  • پودر بچه

انواع محصولات برند جانسون را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.