Menu
Your Cart

کیمیا فام | kimia faam

برند: کیمیا فام | kimia faam مدل: Nanosil I Disinfection Of The Skin
نانوسیل آینانوسیل آی محصولی مناسب برای ضد عفونی کردن محل تزریق، پانسمان ها، زخم ها، بریدگی ها و جراحات پوستی است. همچنین، این محصول زخم بستر و زخم دیابتی را ضد عفونی می کند و از بین می برد. نانوسیل بر طیف گسترده ای از باکتری ها اثر می گذارد و می تواند قارچ ها و تعداد زیادی از ویروس های پوشش دار و بد..
بهبود زخم بستر و زخم دیابتی ها
20,000 تومان 55,400 تومان
برند: کیمیا فام | kimia faam مدل: Kimia Faam Nanosil Hand Sanitizer D2 Plus
محلول ضدعفونی کننده دست نانوسیل دی2 پلاس کیمیا فاممحلول ضدعفونی کننده دست نانوسیل دی2 پلاس کیمیا فام محصولی مناسب برای از بین بردن آلودگی های پوستی است. این محلول می تواند ویروس های مقاوم از جمله ویروس کرونا را از بین ببرد و برای کاهش آلودگی های ناشی از سرما خوردگی مفید است. محلول کیمیا فام با انواع..
سازگاری با انواع پوست و بدون ایجاد حساسیت پوستی و بدون نیاز به آبکشی
65,300 تومان
برند: کیمیا فام | kimia faam مدل: Kimia Faam Nanosil Multipurpose D2 Plus
ضدعفونی کننده چند منظوره نانوسیل دی2 پلاس کیمیا فامضدعفونی کننده چند منظوره نانوسیل دی2 پلاس کیمیا فام محصولی مناسب برای از بین بردن باکتری ها، قارچ ها و ویروس هاست. این محلول ماندگاری طولانی مدتی دارد و استفاده از آن باعث بروز حساسیت های پوستی و یا تنفسی نمی شود. یکی از مواردی که سبب شده است محلول ..
عدم ایجاد حساسیت پوستی و بدون نیاز به آبکشی از بین برنده قارچ ها، باکتری ها و ویروس ها
10,000 تومان 38,300 تومان
برند: کیمیا فام | kimia faam مدل: Chemic F And V
کمیک F&Vکمیک F&V محصولی مناسب برای ضد عفونی کردن میوه ها و سبزیجات است. این محلول باعث می شود تا باکتری ها، قارچ ها و ویروس های پوشش دار و بدون پوشش از بین بروند و این موضوع سبب می شود ت افراد با خیال آسوده میوه ها و سبزیجات را مصرف کنند و تنها بر سلامتی خود تمرکز داشته باشند. مدت اثر این مح..
ضد عفونی کردن میوه ها و سبزیجات
10,000 تومان 28,400 تومان
ضد عفونی کننده کفش نانوسیل دی 2
ناموجود
برند: کیمیا فام | kimia faam مدل: Nanosil D2 shoe disinfectant
ضد عفونی کننده کفش نانوسیل دی 2ضد عفونی کننده کفش نانوسیل دی 2 محصولی مناسب برای از بین بردن آلودگی های باکتریایی، ویروسی و قارچی است. این محصول می تواند به میکروب زدایی کفش ها که در طول روز در محیط های آلوده زیادی برده می شوند کمک کند. یکی از مواردی که سبب شده است استفاده از محلول نانوسیل مد نظر قر..
موثر برای از بین بردن آلودگی ها و عدم نیاز به آبکشی
33,600 تومان
ضد عفونی کننده لوازم ورزشی نانوسیل دی 2
ناموجود
برند: کیمیا فام | kimia faam مدل: Disinfectant For Sports Equipment Nanosil D2
ضد عفونی کننده لوازم ورزشی نانوسیل دی 2ضد عفونی کننده لوازم ورزشی نانوسیل دی 2 محصولی مناسب برای از بین بردن آلودگی های باکتریایی، ویروسی و قارچی از روی سطوح و لوازم ورزشی است. شما می توانید این محلول را بر روی سطوح اسپری کنید و پس از آن نیاز به آبکشی ندارید. قدرت محلول نانوسیل بسیار بالاست و می توا..
گندزدا و میکروب کش و خوشبو کننده و عدم نیاز به آبکشی
33,600 تومان
ضد عفونی کننده لوازم سفر نانوسیل دی 2
ناموجود
برند: کیمیا فام | kimia faam مدل: Nanosil D2 Travel Accessories Disinfectant
ضد عفونی کننده لوازم سفر نانوسیل دی 2ضد عفونی کننده لوازم ورزشی نانوسیل دی 2 محصولی مناسب برای از بین بردن آلودگی های باکتریایی، ویروسی و قارچی سطوح و لوازم سفر است. این محلول به راحتی در کیف جا می گیرد و هرگز جای زیادی را اشغال نمی کند. پر اکسید هیدروژن از ترکیبات ضد عفونی کننده نانوسیل است که پس ا..
عدم نیاز به آبکشی عدم حساسیت پوستی، چشمی و تنفسی
33,600 تومان
ضد عفونی کننده سطوح نانوسیل دی 2
ناموجود
برند: کیمیا فام | kimia faam مدل: Surface Disinfectant Nanosil D2
ضد عفونی کننده سطوح نانوسیل دی 2ضد عفونی کننده سطوح نانوسیل دی 2 محصولی مناسب برای از بین بردن آلودگی های باکتریایی، ویروسی و قارچی سطوح است. این محلول یک میکروب کش قوی به شمار می رود و خوشبو کننده خانه و آشپزخانه است. یکی از مواردی که سبب شده است ضد عفونی کننده نانوسیل مد نظر قرار گیرد عدم نیاز به ..
موثر برای از بین بردن آلودگی و خوشبو کننده خانه و آشپزخانه
33,600 تومان
ضد عفونی کننده حوله و لباس نانوسیل دی 2
ناموجود
برند: کیمیا فام | kimia faam مدل: Nanosil D2 towel and cloth disinfectant
ضد عفونی کننده حوله و لباس نانوسیل دی 2ضد عفونی کننده حوله و لباس نانوسیل دی 2 محصولی مناسب برای از بین بردن آلودگی های باکتریایی، ویروسی و قارچی بر روی حوله، ملحفه و البسه است. این محلول بوی مطبوعی دارد و می تواند به رفع آلودگی ها در البسه کمک کند. یکی از مواردی که سبب شده است استفاده از محلول نانو..
خوشبو کننده حوله، ملحفه و البسه و از بین بردن آلودگی های باکتریایی، ویروسی و قارچی
33,600 تومان
ضد عفونی کننده اسباب بازی نانوسیل دی 2
ناموجود
برند: کیمیا فام | kimia faam مدل: Nanosil D2 Toy Disinfectant
ضد عفونی کننده اسباب بازی نانوسیل دی 2ضد عفونی کننده اسباب بازی نانوسیل دی 2 محصولی مناسب برای از بین بردن آلودگی های باکتریایی، ویروسی و قارچی اسباب بازی هاست. این محلول هیچ گونه حساسیت پوستی و یا تنفسی به وجود نمی آورد و رایحه بسیار خوبی دارد که می تواند برای کودکان لذت بخش باشد. محلول نانوسیل ضد ..
موثر برای از بین بردن آلودگی و عدم حساسیت پوستی، چشمی و تنفسی
33,600 تومان
دهانشویه نانوسیل ام 1 پلاس 250 میل دهانشویه نانوسیل ام 1 پلاس 250 میل
-17 % ناموجود
برند: کیمیا فام | kimia faam مدل: Kimia Faam Nanosil M1plus Mouthwash
دهانشویه نانوسیل ام 1 پلاسنانوسیل ام 1 پلاس محصولی مناسب برای غرغره و شستشوی دهان است. این محلول می تواند طیف وسیعی از میکروارگانیسم ها را که باعث آسیب به سلامتی و بوی بد دهان می شوند از بین ببرد. از این محلول می توان قبل از انجام عملیات دندانپزشکی و یا برای مصارف عمومی استفاده کرد. توصیه می شود این..
شستشوی دهان قبل از مراجعه به دندانپزشک
45,000 تومان 54,500 تومان
نمایش 1 تا 11 از 11 (1 صفحه)