منو
سبد خرید شما

کیتاریج | kita rich

نمایش 1 تا 12 از 19 (2 صفحه)

برند کیتاریج برندی معتبر و ایرانی در زمینه تولید انواع خشکبار و میان وعده است. این برند تحت مالکیت شرکت توسعه بازار راسن قرار دارد. همانطور که می دانید از دیرباز خشکبار به عنوان یکی از بهترین میان وعده ها برای سلامتی به شمار می رفت. این مواد حاوی انواع ویتامین ها و مواد معدنی هستند و به رفع مشکلات سلامتی کمک می کنند. همچنین، خشکباری که توسط برند کیتاریج تولید می شوند سطوح انرژی را در بدن بالا می برند و مصرف آنها به کسانی توصیه می شود که فعالیتهای شدید بدنی و ذهنی انجام می دهند.

این محصولات جایگزین غذای اصلی نیستند!

با اینکه این محصولات نقش بسیار زیادی بر سلامتی دارند، اما برند کیتاریج همواره در این مورد هشدار می دهد که این محصولات نباید جایگزین غذای اصلی شوند. در واقع، متخصصان این برند به این موضوع تاکید می کنند که اگر این محصولات به عنوان میان وعده مورد استفاده قرار گیرند نقش بسیار زیادی در ارتقا سلامتی دارند ولی اگر جایگزین غذای اصلی شوند اثرات خود را از دست می دهند.

ویژگی های محصولات برند کیتاریج

مواد اولیه ای که در ساخت این محصولات به کار می روند کیفیت بسیار بالایی دارند و همین امر سبب شده است این محصولات مورد توجه قرار بگیرند. بسته بندی این محصولات کوچک است و به راحتی در کیف و یا جیب شلوار جا می گیرند. به همین دلیل شما می توانید به سادگی از این محصولات استفاده کنید و از فواید آنها بر سلامتی بهره مند شوید.

داروخانه آنلاین، داروخانه ای در منزل شما!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.