منو
سبد خرید شما

لاکتونا | Lactona

نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)

برند لاکتونا برندی معتبر و آمریکایی در زمینه تولید محصولات بهداشت دهان و دندان است. این برند فعالیت خود را در سال 1399 آغاز کرد و سپس توانست طی همکاری با دانشگاه های داندانپزشکی گامی موثر در جهت حفظ سلامت دهان و دندان بردارد. محصولات این برند از مواد اولیه با کیفیت تولید می شوند و همین امر اثربخشی این محصولات را افزایش داده است. این برند از آغاز رویکردی بین المللی داشته است و بر این عقیده بوده است که مشکلات دهان و دندان ریشه بسیاری از بیماریها هستند. محصولات این برند با پیروی از علم روز دنیا و توجه به استانداردهای بین المللی تولید می شوند و همین موضوع سبب شده است که این برند جایگاه ویژه ای در سطح بین المللی داشته باشد.

لبخند زیبا هدیه برند لاکتونا

یکی از محصولات منحصر به فرد این برند مسواک چند لایه لکتونا است که در حدود دو دهه پیش به بازار بین المللی معرفی شود. این برند در ابتدا تنها بر تولید مسواک تمرکز داشت و بر این عقیده بود که با استفاده از مسواک به صورت مداوم می توان مشکلات مرتبط با دهان و دندان را به میزان زیادی کاهش داد. بعد از آنکه محصولات این برند در سراسر دنیا طرفداران زیادی پیدا کرد، این برند محصولات دیگری را در زمینه محصولات مراقبت از بهداشت دهان و دندان به بازار عرضه کرد. این محصولات دنیا سبب شدند بسیاری از افراد بتوانند به لبخندی زیبا دست پیدا کنند.

انواع محصولات برند لاکتونا را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.