منوی داروخانه
سبد خرید شما

ترازوی عقربه ای زیکلاس مد

ظرفیت: ۱۶۰ کیلوگرم (۳۵۰ پوند) و دقت اندازه گیری: ۱ کیلوگرم (۲ پوند)
ترازوی عقربه ای زیکلاس مد
ناموجود

ترازوی عقربه ای زیکلاس مد مدل  ZYKMS02 ، ترازویی مستحکم و ایمن جهت اندازه‌گیری وزن می‌باشد.  ترازوی زیکلاس مد ظاهری زیبا و شیک داشته و دقت بالایی دارد. ویژگی مهم این ترازوی عقربه‌ای سهولت در کاربرد آن است. به‌این صورت که جهت وزن‌کشی کافی‌ است ترازو را بر روی سطح صاف قرار داده که با قرارگیری بر روی سطح ترازو وزن صحیح نشان داده می‌شود. این محصول برای کسانی که علاوه بر کنترل وزن و حفظ سلامتی‌‌شان به ترازویی مستحکم و ایمن که دقت بالایی نیز داشته باشد اهمیت می‌دهند مناسب است.

تفاوت ترازوی دیجیتال و عقربه ای:

خرید ترازوی نفرکش عقربه ای یا ترازو دیجیتال برای منازل هر دو مناسب می باشند ، ترازوی عقربه ای به نسبت ترازوی دیجیتال خانگی فروش بالاتری دارد زیرا در مدل ترازو دیجیتالی انتخاب رنگ ها و تنوع مدل ترازو بسیار زیاد بوده و نمایشگر ها به حالت دیجیتال می باشد در مدل ترازوی نفرکش عقربه ای نمایشگر ترازو به صورت عقربه های ساعت بوده که از سالیان دور این ترازو در حالت تولید و عرضه است و گروه خاصی با سلیقه های متفاوت از این مدل دستگاه و تولید آن پشتیبانی می نمایند ، با به کار آمدن ترازو های دیجیتال ، خرید و فروش ترازو عقربه ای کاهش یافت .

محل استفاده

ترازوهای عقربه ای غالبا برای محیط های مرطوب مانند استخر ها و حمام استفاده می شود ، ترازوهای عقربه ای نسبت به رطوبت حساسیت کمتری دارند در صورتی که ترازوهای دیجیتال نسبت به رطوبت دارای حساسیت هستند و برای استفاده در مکان های مرطوب مناسب نیست ، رطوبت در دقت و همچنین طول عمر ترازو دیجیتال اثر می گذارد ، ترازو های دیجیتال برای محل های عاری از رطوبت مناسب است این در حالی است که ترازوی ضد رطوبت و ضد آب زیر پایی موجود نباشد .

ظرفیت سنجش

توجه به حداکثر وزنی که یک ترازوی نفرکش می تواند بسنجد از مواردی است که باید به آن توجه کرد ، شما باید نسبت به وزنتان ترازوی دیجیتالی را انتخاب کنید که بتواند وزن شما را بدون هیچ مشکلی بسنجد ، اغلب ترازو های نفرکش خانگی در حداکثر ظرفیت 200 کیلوگرم ساخته می شوند .

خطای سنجش

اگر بخواهیم وزنمان با خطای کمتری سنجیده شود و متوجه افزایش و یا کاهش جزئی وزن خود نیز بشویم ، باید در هنگام خرید ترازو به میزان خطای سنجش ترازو هم توجه کنیم ، ترازوهای عقربه ای غالبا دارای خطای سنجش 1 کیلوگرم هستند در نتیجه نمی توان تغییرات کمتر از یک کیلو گرم را با این ترازو سنجید ، ترازوهای دیجیتال خطای سنجش کمتری دارد و در بعضی از مدل ها خطای سنجش ترازو در حد 50 گرم است ، پایین بودن میزان خطای ترازوهای دیجیتال به شما این امکان را می دهد تا بتوانید تغییرات وزن خود را بهتر و دقیق تر بسنجید و وزن واقعی دقیق تری را به دست بیاورید .

ظاهر و طراحی شکلی

ترازو عقربه ای غالبا دارای طراحی و ظاهری معمولی است و دارای ظاهری چندان زیبا و جذاب نیستند و عمدتا برای استفاده در محل هایی است که نیاز چندانی به زیبایی ظاهری ندارند ، ترازو دیجیتال غالبا دارای طرح و ظاهری جالب و جذاب هستند ، ترازوی دیجیتال معمولا از تنوع طراحی و جنس زیادی برخوردارند و قدرت انتخاب خریدار را برای انتخاب ظاهر ترازوی دلخواه افزایش می دهند .مقاومت و جنس ساخت از مواردی که باید در خرید ترازو به آن توجه کرد مقاومت آن و نوع جنسی است که برای ساخت آن استفاده شده است ، ترازوهای عقربه ای غالبا از جنس پلاستیک فشرده هستند و مقاومت خوبی نسبت به ضربه دارند ، تنوع جنس ساخت در ترازوی عقربه ای بسیار کم است ، ترازو دیجیتالی معمولا از جنس های فلز و شیشه تولید می شوند و در عین داشتن ظاهری ظریف و زیبا دارای مقاومت بیشتری هستند ، تنوع جنس در ترازوی دیجیتال قابل توجه است .

اطلاع از موجودی
اين فرم را پر کنيد تا به محض موجود شدن، مطلع شويد:
1,224,000 تومان
قیمت با امتیاز جایزه: 201000
  • موجودی: ناموجود
  • مدل: Zyklusmed ZYKMS02
  • کد انبار: 941192

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید