منو
سبد خرید شما

ترازو عقربه ای زیکلاس مد مدل ZYKMS03

بدنه فلزی، مجهز به قاب پلاستیکی
ترازو عقربه ای زیکلاس مد مدل ZYKMS03
ناموجود

 ویژگی های ترازو عقربه ای زیکلاس مد :

  • ظرفیت: ۱۸۰ کیلوگرم (۳۹۶ پوند)
  • دقت اندازه گیری: ۱ کیلوگرم(۲ پوند)
  • واحد اندازه گیری: کیلوگرم و پوند
  • بدنه فلزی، مجهز به قاب پلاستیکی
  • ابعاد: ۴/۷*۳۱/۶*۳۰/۶ سانتیمتر
  • وزن خالص: ۲/۱۴ کیلوگرم

اطلاع از موجودی
اين فرم را پر کنيد تا به محض موجود شدن، مطلع شويد:
308,400 تومان
قیمت با امتیاز جایزه: 129600
توضیحات

ترازو عقربه ای زیکلاس مد | مدل ZYKMS03

ترازو عقربه ای زیکلاس مد MS03 با پیشینه وزن قابل تحمل 180 کیلوگرم معادل 396 پوند و دقت اندازه گیری 1 کیلوگرم معادل 2 پوند، توجه کاربران و خریداران زیادی را به خود جلب کرده است. این ترازوی مکانیکی (عقربه ای) برای روشن شدن نیاز به دکمه روشن و خاموش ندارد و تنها با قرارگیری برروی ان می توانید وزن خود را اندازه گیری نمایید. از این دستگاه می توان برای مصارف خانگی و حتی در باشگاه های ورزشی نیز استفاده کرد.Zyklusmed MS03 دارای دو واحد اندازه گیری کیلوگرم و پوند می باشد. بدنه این محصول فلزی و مجهز به قاب پلاستیکی است که خود را در مقابل برخی ضربه ها مقاوم می سازد. ابعاد این ترازو ۴/۷*۳۱/۶*۳۰/۶ سانتیمتر و وزنی حدود 2.5 کیلوگرم دارد.یکی از دغدغه های کسانی که از چاقی رنج می برند مسئله اضافه وزن است که بایستی توسط انواع ترازو وزن خود را اندازه گیری کرد. همچنین خلاف این مورد برای افراد لاغر می باشد که تمایل به اضافه وزن دارند.با استفاده از ترازو نه تنها می‌توان وزن را اندازه‌گیری کرد بلکه در مدل‌های پیشرفته‌ی آن می‌توان میزان آب بدن، چربی و تراکم استخوان را نیز بدست آورد.

تفاوت ترازوی دیجیتال و عقربه ای:

خرید ترازوی نفرکش عقربه ای یا ترازو دیجیتال برای منازل هر دو مناسب می باشند ، ترازوی عقربه ای به نسبت ترازوی دیجیتال خانگی فروش بالاتری دارد زیرا در مدل ترازو دیجیتالی انتخاب رنگ ها و تنوع مدل ترازو بسیار زیاد بوده و نمایشگر ها به حالت دیجیتال می باشد در مدل ترازوی نفرکش عقربه ای نمایشگر ترازو به صورت عقربه های ساعت بوده که از سالیان دور این ترازو در حالت تولید و عرضه است و گروه خاصی با سلیقه های متفاوت از این مدل دستگاه و تولید آن پشتیبانی می نمایند ، با به کار آمدن ترازو های دیجیتال ، خرید و فروش ترازو عقربه ای کاهش یافت .

محل استفاده

ترازوهای عقربه ای غالبا برای محیط های مرطوب مانند استخر ها و حمام استفاده می شود ، ترازوهای عقربه ای نسبت به رطوبت حساسیت کمتری دارند در صورتی که ترازوهای دیجیتال نسبت به رطوبت دارای حساسیت هستند و برای استفاده در مکان های مرطوب مناسب نیست ، رطوبت در دقت و همچنین طول عمر ترازو دیجیتال اثر می گذارد ، ترازو های دیجیتال برای محل های عاری از رطوبت مناسب است این در حالی است که ترازوی ضد رطوبت و ضد آب زیر پایی موجود نباشد .

ظرفیت سنجش

توجه به حداکثر وزنی که یک ترازوی نفرکش می تواند بسنجد از مواردی است که باید به آن توجه کرد ، شما باید نسبت به وزنتان ترازوی دیجیتالی را انتخاب کنید که بتواند وزن شما را بدون هیچ مشکلی بسنجد ، اغلب ترازو های نفرکش خانگی در حداکثر ظرفیت 200 کیلوگرم ساخته می شوند .

خطای سنجش

اگر بخواهیم وزنمان با خطای کمتری سنجیده شود و متوجه افزایش و یا کاهش جزئی وزن خود نیز بشویم ، باید در هنگام خرید ترازو به میزان خطای سنجش ترازو هم توجه کنیم ، ترازوهای عقربه ای غالبا دارای خطای سنجش 1 کیلوگرم هستند در نتیجه نمی توان تغییرات کمتر از یک کیلو گرم را با این ترازو سنجید ، ترازوهای دیجیتال خطای سنجش کمتری دارد و در بعضی از مدل ها خطای سنجش ترازو در حد 50 گرم است ، پایین بودن میزان خطای ترازوهای دیجیتال به شما این امکان را می دهد تا بتوانید تغییرات وزن خود را بهتر و دقیق تر بسنجید و وزن واقعی دقیق تری را به دست بیاورید .

ظاهر و طراحی شکلی

ترازو عقربه ای غالبا دارای طراحی و ظاهری معمولی است و دارای ظاهری چندان زیبا و جذاب نیستند و عمدتا برای استفاده در محل هایی است که نیاز چندانی به زیبایی ظاهری ندارند ، ترازو دیجیتال غالبا دارای طرح و ظاهری جالب و جذاب هستند ، ترازوی دیجیتال معمولا از تنوع طراحی و جنس زیادی برخوردارند و قدرت انتخاب خریدار را برای انتخاب ظاهر ترازوی دلخواه افزایش می دهند .مقاومت و جنس ساخت از مواردی که باید در خرید ترازو به آن توجه کرد مقاومت آن و نوع جنسی است که برای ساخت آن استفاده شده است ، ترازوهای عقربه ای غالبا از جنس پلاستیک فشرده هستند و مقاومت خوبی نسبت به ضربه دارند ، تنوع جنس ساخت در ترازوی عقربه ای بسیار کم است ، ترازو دیجیتالی معمولا از جنس های فلز و شیشه تولید می شوند و در عین داشتن ظاهری ظریف و زیبا دارای مقاومت بیشتری هستند ، تنوع جنس در ترازوی دیجیتال قابل توجه است .

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید