منو
سبد خرید شما

کپسول موتیلیتی بوست فیرهیون هلث 60 عدد

بهبود اسپرم و قدرت باروری آقایان
کپسول موتیلیتی بوست فیرهیون هلث 60 عدد
کپسول موتیلیتی بوست فیرهیون هلث 60 عدد
ناموجود
کپسول موتیلیتی بوست فیرهیون هلث 60 عدد
کپسول موتیلیتی بوست فیرهیون هلث 60 عدد

ویژگی ها کپسول موتیلیتی بوست فیرهیون هلث

  • دارای CoQ10 و Quercetin بعنوان آنتی اکسیدان های قدرتمند جهت افزایش تحرک اسپرم
  • دارای ترکیبات گیاهی موثر در بهبود تحرک اسپرم
  •  کاملا طبیعی و بدون عوارض جانبی
  •  جهت استفاده به همراه Fertilaid for men برای افزایش بیشتر حرکت اسپرم

ویژگی ها کپسول موتیلیتی بوست فیرهیون هلث

  • به عنوان مکمل رژیمی غذایی روزانه 2 کپسول همراه با آب مصرف گردد .
 

درجای خشک و خنک و دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

اطلاع از موجودی
اين فرم را پر کنيد تا به محض موجود شدن، مطلع شويد:
840,600 تومان
توضیحات

کپسول موتیلیتی بوست فیرهیون هلث

کپسول موتیلیتی بوست فیرهیون هلث دارای فرمولاسیون منحصر به فردی شامل Arginine و L-Carnitine است که در مطالعات متعددی تاثیر مثبت آنها در تحرک اسپرم نشان داده شده است . این مکمل بر تعداد اسپرم آقایان موثر بوده و قدرت باروری آن ها را افزایش می دهد. وجود آنتی اکسیدان های کلیدی برای کمک به یکپارچگی اسپرم و جلوگیری از رادیکال های آزاد در این مکمل باعث اثربخشی بیشتر محصول شده اند.

نقش کیفیت اسپرم مرد در بارداری

نقش مرد در یک بارداری خوب و بی‌نقص و به دنیا آمدن نوزاد اگر از نقش زن بیشتر نباشد، کمتر نیست. شاید در این میان بتوان یک تفاوت بزرگ را تعریف کرد و آن ترتیب این نقش است. علم پزشکی به مردان توصیه می‌کند که پیش از اقدام برای باردار شدن زن، یک سری نکات مهم را رعایت کند تا کیفیت بارداری و سلامت نوزادی که در ادامه به دنیا می‌آید در بالاترین حد خود قرار داشته باشد. باید گفت دو عامل اصلی در تولد نوزاد نقش دارند.
اگرچه زن 9 ماه بارداری را تحمل کرده و در نهایت نوزاد را به دنیا می‌آورد اما مرد هم نقش خاص و غیرقابل انکار خود در این فرآیند را دارد. برای یک بارداری خوب و کامل، اسپرم باید در سلامت کامل بوده و در عین حال آنقدر قوی باشد که بتواند به تخم نفوذ کند. در این فرآیند مرد به مرحله انزال می‌رسد که همراه با آن جریانی از میلیون‌ها اسپرم راهی رحم می‌شود. این اسپرم‌ها باید از نظر ساختاری سالم و کاملا سرحال باشند تا در نهایت بارداری مورد نظر آن هم در سطحی عالی صورت گیرد.
بروز هر مشکلی در هر یک از این مراحل موجب بروز اختلال در فرآیند باروری می‌شود. کیفیت اسپرم مردان در دهه های اخیر بصورت مداوم در حال کاهش بوده و دانشمندان هنوز موفق به پیدا کردن دلیل اصلی این امر نشده اند . بعضی از دانشمندان فقط حدس و گمان هایی در مورد علت کاهش کیفیت اسپرم مطرح کرده اند مثلا گروهی دود سیگار و گروهی افزایش هورمون زنانه در بدن مردان را علت کاهش تعداد اسپرم ها دانسته اند.
 

داروخانه آنلاین مطالعه مطلب زیر را به شما پیشنهاد می دهد:

 
 

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید