منوی داروخانه
سبد خرید شما

بالشت گردنی زیکلاس مد مدل ZYK-NC

طراحی شده متناسب با انحنای گردن افراد
بالشت گردنی زیکلاس مد مدل ZYK-NC
بالشت گردنی زیکلاس مد مدل ZYK-NC
ناموجود
بالشت گردنی زیکلاس مد مدل ZYK-NC
بالشت گردنی زیکلاس مد مدل ZYK-NC

بالشت گردنی زیکلاس مد مدل ZYK-NC

برای محافظت از گردن و راحتی سر، بالشت گردنی ZYKLUSMED با ایجاد تعادل بین سر و گردن و ستون فقرات باعث کاهش فشار روی گردن شده و به داشتن یک خواب راحت حتی در حالت نشسته کمک میکند. این بالشت ضمن کاهش خر و پف بدلیل ایجاد هم ترازی در مجاری تنفسی، به خاطر تغییر شکل بر حسب حالت های گردنی متفاوت برای افرادی که از بیماری هایی چون CFS و Fibromyalgia رنج می برند، مناسب است.

مروری اجمالی بر بالشت گردنی زیکلاس مد ZYK-NC:

بالش گردنی زیکلاس مد ZYK-NC،  با ایجاد تعادل بین سر، گردن، ستون فقرات و کاهش فشار روی ناحیه گردن ، مناسبترین بالش گردنی جهت استفاده در اتومبیل، سفر، سالن های ماساژ و حتی در منزل میباشد. طراحی این بالش به گونه ای است که با حفظ وضعیت سر در بهترین حالت، در وضعیت نشسته، موجب تسکین دردهای گردن و ستون فقرات خواهد شد. جنس این بالش بسیار نرم و قایل انعطاف بوده  و قابل تطبیق با انحنای گردن افراد می باشد. همچنین  بالش گردنی زیکلاس مد ZYK-NC دارای خاصیت ضد باکتری میباشد و روکش آن قابل شستشو است.

فواید بالشت گردنی زیکلاس:

این روزها انواع جدیدی از بالش به بازار آمده که مخصوص قرار دادن دور گردن، زیر سر، بین زانوها و حتی بالش‌ های مختص دوران بارداری است. تهیه و تولید انواع مختلف بالش‌ های طبی و روانه کردن آن ها به بازار گامی بوده است برای تامین سلامت خواب و برای این که صبح‌ ها با گردن ‌درد و کمردرد از خواب بیدار نشوید. عملکرد بالش گردنی استاندارد که در سفر و یا در اتومبیل امکان استراحت دلپذیری به شما میدهد بدینصورت است که آن قسمتی از بالش که گودی گردنتان را پُر می ‌کند، برجسته می ‌ماند و سایر قسمت‌ ها (مخصوصا بخشی که وزن اصلی سرتان روی آن است) کمی فرو می ‌رود و بعد از این که شما بالش را از زیر سر یا دور گردن ‌تان برداشتید، کاملا" به شکل اولیه‌ اش باز می ‌گردد. به این ترتیب گردن و سر شما به بهترین حالت ممکن در هنگام استراحت قرارمیگیرد.


اطلاع از موجودی
اين فرم را پر کنيد تا به محض موجود شدن، مطلع شويد:
892,000 تومان
قیمت با امتیاز جایزه: 135600
  • موجودی: ناموجود
  • مدل: Zyklusmed ZYK-NC
  • بارکد محصول: 56282
  • کد انبار: 921536