منو
سبد خرید شما

کوسن طبی خودرو زیکلاس مد مدل ZYK-CP

دارای خاصیت ضد باکتری و روکش قابل شستشو
کوسن طبی خودرو زیکلاس مد مدل ZYK-CP
کوسن طبی خودرو زیکلاس مد مدل ZYK-CP
ناموجود
کوسن طبی خودرو زیکلاس مد مدل ZYK-CP
کوسن طبی خودرو زیکلاس مد مدل ZYK-CP

 ویژگی های کوسن طبی خودرو زیکلاس مد| مدل ZYK-CP

  • استفاده آسان
  • ظاهری شیک و زیبا
  • دارای خاصیت ضد باکتری
  • روکش قابل شستشو
  • تحت لیسانس آلمان
اطلاع از موجودی
اين فرم را پر کنيد تا به محض موجود شدن، مطلع شويد:
733,700 تومان
توضیحات

کوسن طبی خودرو زیکلاس مد مدل ZYK-CP

برای کسانی که رانندگی طولانی دارند، کوسن خودرویی ZYKLUSMED در اتومبیل با فراهم آوردن تکیه گاهی مناسب برای ستون فقرات و مهره های کمرضمن کاهش خستگی، شما را در برابر دردهای ناشی از رانندگی های طولانی مصون میدارد. این محصول فواید زیادی به همراه دارد که باعث رضایت شما در سفر و بهره مندی از یک تجربه خوب در جاده می شود.

مشخصات فیزیکی:

ابعاد:     9 × 41 × 31 سانتی متر
رنگ :    بادمجانی

توضیحات:

این محصول از خاصیت انعطاف پذیری بالایی برخوردارمی باشد که سبب می گردد هنگام نشستن برروی صندلی خودرو فشارکمتری به ماهیچه ها و ستون فقرات وارد شود و از دردهای عضلانی ناشی از گرفتگی ماهیچه ها و آرتروز پیشگیری می نماید. فوم های هوشمند بنا به خاصیت خود سبب کاهش و تقسیم فشاردرنقطه تماس گشته وموجبات آسانی گردش خون را فراهم می آورند. این امر به نوبه خود از کرختی عضلات جلوگیری می نماید. طراحی این محصول به گونه ای است که با استفاده از آن مهره های ستون فقرات دریک سطح قرار گرفته و فشار کمتری به این نواحی وارد می شود. استفاده ازپشت کمری هوشمند باعث می شود تا احساس راحتی بیشتر و آرامش را بر روی صندلی خودرو تجربه کنید.ویژگی اصلی انواع پشت کمری هوشمند ایجاد آرامش و انرژی به دلیل مناسب قرار گرفتن ستون فقرات در هنگام استفاده می باشد.

مزایای استفاده از پشتی طبی رانندگی:

 1 - جلوگیری از کمردردهای ناشی از نشستن های طولانی مدت(کمر درد و جلوگیری از کمر درد)  پشتی طبی با پرکردن گودی کمر و حمایت از ستون فقرات کمری از ایجاد خستگی و درد در هنگام رانندگی و یا نشستن جلوگیری می کند .
 2 -  جلوگیری از بیماری ها و ناهنجاری های ستون فقرات(کمر درد و جلوگیری از کمر درد) پشتی طبی با تصحیح طرز قرار گیری ستون فقرات در نشستن های طولانی مدت از بروز بیماری هایی ازجمله آرتروز، دیسک کمر، درد عصب سیاتیک وفتق دیسک کمر جلوگیری می کند.
 3 - بهبود فرایند تنفس واکسیژن رسانی به مغز پشتی طبی با جلوگیری از فشار وارد بر ششها در هنگام نشستن سبب بهبود تنفس  و در نتیجه افزایش انرژی و فعالیت فکری می گردد .
 4 - عمده دردهای کمر ناشی از نادرست نشستن بر روی صندلی اداری ، مبلهای راحتی منزل و همچنین صندلی خودرو می باشد و پشتی طبی به شما یاری می دهد که ضمن درست نشستن فشارهای وارده به مهره های ستون فقرات خود را نیز کاهش دهید

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید