منو
سبد خرید شما

پنبه ریز | Panberes

نمایش 1 تا 12 از 54 (5 صفحه)

پنبه ریز برندی معتبر و ایرانی در زمینه تولید محصولات بهداشتی است. این برند فعالیت خود را در سال 1362 آغاز کرد و همواره تلاش کرده است گامی موثر در جهت تولید محصولات بهداشتی در ایران بردارد. برند پنبه ریز در تولید محصولاتش از استانداردهای بین المللی استفاده می کند و مواد اولیه محصولات آن کیفیت بسیار بالایی دارند. تقاضای بالا برای تهیه محصولات این  برند گواهی بر کیفیت مطلوب محصولات این برند هستند. این برند در سال 1396 نشانه واحد نمونه استاندارد را در روز جهانی استاندارد دریافت کرد.

محصولات پنبه ریز

وقتی صحبت از برندی خاص می شود، اولین سوالی که به ذهن خطور می کند این است که این برند چه محصولاتی را به بازار عرضه می کند. محصولات برند پنبه ریز به شرح زیرند:

  • نوار بهداشتی
  • گوش پاک کن
  • مسواک
  • محصولات کودک
  • دستمال مرطوب
  • دستمال کاغذی
  • چسب زخم

اولین گام برای پیشرفت کشور توجه به سلامتی است!

مطالعات متعددی در جوامع مختلف صورت گرفته است تا دلیل اصلی پیشرفت برخی از جوامع را در مقابل جوامع دیگر مورد بررسی قرار دهند. نتایج این مطالعات همگی بر این امر تاکید می ورزند که سلامتی اولین رکنی است که جوامع پیشرفته به آن توجه می کنند.

در واقع، بر طبق هرم مزلو، نیازهای جسمی اولین نیازهای انسان هستند و اگر این نیازها همراه با حفظ سلامتی نباشند، انسان هرگز نمی تواند به خودشکوفایی برسد. در نتیجه؛ کارشناسان بر این امر تاکید می ورزند جوامعی که می خواهند به پیشرفت و ترقی دست پیدا کنند باید برنامه های دراز مدتی برای سلامتی داشته باشند. برند پنبه ریز بر طبق این اصل تلاش کرده است تا محصولاتی مناسب را به بازار عرضه کند و گامی موثر در حفظ سلامت عمومی جامعه بردارد.

فعالیت های اجتماعی برند پنبه ریز

این برند همواره تلاش کرده است تا با حضور در فعالیت های اجتماعی مسئولیت و تعهد خود را در برابر مردم به خوبی نشان دهد. بخشی از فعالیتهای اجتماعی این برند به شرح زیرند:

  • بازدید از آسایشگاه خیریه کهریزک البرز
  • حضور در مدرسه ابتدایی 15 خرداد به مناسبت روز جهانی کودک به هدف توانمندسازی کودکان
  • برگزاری برنامه حمایت از بانوان

پنبه ریز حامی بانوان ایرانی

بانوان بخش مهمی از هر جامعه به شمار می روند که در طول تاریخ بشریت به دلیل تسلط مردان بر زنان همیشه نادیده گرفته شده اند. جنبش های اخیر فکری سبب شده اند که عرصه برای حضور زنان در جامعه فراهم شود و آنها بتوانند تغییرات زیادی در ساختار فکری و زندگی خود به وجود بیاورند. برند پنبه ریز به عنوان برندی حامی بانوان ایرانی تلاش کرده است تا با راه اندازی کمپینی در جهت منافع زنان گامی موثر برای استقلال زنان بردارد. اولین راه استقلال شناخت کامل از ویژگی های زنانگی و حفظ سلامت زنان است. این برند با برگزاری کلاس های آموزشی تلاش کرده است تا زنان را با موضوع سلامتی آشنا سازد و از آنها بخواهد برای حفظ سلامت خود قدم بردارند.

انواع محصولات پنبه ریز را در داروخانه آنلاین خرید کنید

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.