منو
سبد خرید شما

پارس گیتا دارو | Pars Gita Darou

نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)

برند پارس گیتا دارو برندی معتبر و ایرانی در زمینه تولید انواع مکملها برای سلامتی است. این برند تلاش کرده است تا با تولید محصولات با کیفیت گامی موثر در جهت خودکفایی کشور بردارد و ایران را در مسیر موفقیت و دست یابی به زیرساخت های سلامتی قرار دارد. بر طبق هرم آبرهام مزلو، نیاز به سلامتی اولین و مهمترین موضوعی است که تمامی انسانها با آن رو در رو هستند و اگر نتوانند به این موضوع دست پیدا کنند هرگز به خودشکوفایی دست پیدا نمی کنند. این موضوع در کشورهای پیشرفته به خوبی قابل مشاهده است. کشورهای پیشرفته با تامین نیاز مردم به سلامتی توانسته اند به کشورهایی پیشرو در تمامی جوانب در سطح بین المللی تبدیل شوند.

رویکرد پارس گیتا دارو

هدف اصلی این برند ارتقا سلامتی است. سلامتی گنجینه ای است که در نهاد انسانها قرار داده شود و اگر به خوبی بتوان به این نیاز انسان پاسخ داد می توان از بروز بسیاری از مشکلات روحی و جسمی جلوگیری کرد. برند پارس گیتا دارو محصولات خود را در دو طبقه بندی زیر به بازار عرضه می کند:

  • داروهای نسخه ای (نوراستور، میگرکسترا، اوگانیس)
  • داروهایی که فروش آنها بدون نسخه پزشک آزاد است ( پلاژرین، وانلایت، اینفاگارد، الرتین)

این برند در تلاش است تا با تولید محصولات متنوع تر پاسخگوی نیازهای مشتریان ایرانی باشد و بتواند به ارتقا سلامتی آنها کمک کند.

انواع محصولات برند گیتا دارو را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.