Menu
Your Cart

پارس گیتا دارو | Pars Gita Darou

برند پارس گیتا دارو برندی معتبر و ایرانی در زمینه تولید انواع مکملها برای سلامتی است. این برند تلاش کرده است تا با تولید محصولات با کیفیت گامی موثر در جهت خودکفایی کشور بردارد و ایران را در مسیر موفقیت و دست یابی به زیرساخت های سلامتی قرار دارد. بر طبق هرم آبرهام مزلو، نیاز به سلامتی اولین و مهمترین موضوعی است که تمامی انسانها با آن رو در رو هستند و اگر نتوانند به این موضوع دست پیدا کنند هرگز به خودشکوفایی دست پیدا نمی کنند. این موضوع در کشورهای پیشرفته به خوبی قابل مشاهده است. کشورهای پیشرفته با تامین نیاز مردم به سلامتی توانسته اند به کشورهایی پیشرو در تمامی جوانب در سطح بین المللی تبدیل شوند.

رویکرد پارس گیتا دارو

هدف اصلی این برند ارتقا سلامتی است. سلامتی گنجینه ای است که در نهاد انسانها قرار داده شود و اگر به خوبی بتوان به این نیاز انسان پاسخ داد می توان از بروز بسیاری از مشکلات روحی و جسمی جلوگیری کرد. برند پارس گیتا دارو محصولات خود را در دو طبقه بندی زیر به بازار عرضه می کند:

  • داروهای نسخه ای (نوراستور، میگرکسترا، اوگانیس)
  • داروهایی که فروش آنها بدون نسخه پزشک آزاد است ( پلاژرین، وانلایت، اینفاگارد، الرتین)

این برند در تلاش است تا با تولید محصولات متنوع تر پاسخگوی نیازهای مشتریان ایرانی باشد و بتواند به ارتقا سلامتی آنها کمک کند.

انواع محصولات برند گیتا دارو را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.

برند: پارس گیتا دارو | Pars Gita Darou مدل: Pars Gita Darou Pelargin 120mil
چگونه به بهبود بیماری سرماخوردگی کمک کنیم؟شربت پلارژین پارس گیتا دارو مکملی منحصر به فرد برای تقویت سیستم ایمنی بدن و جلوگیری از ابتلا به بیماری سرماخوردگی است. مواد به کار رفته در ترکیب این مکمل نقش بسیار مهمی در کاهش علائم ناشی از سرماخوردگی دارند و روند بهبود این بیماری را تسریع می بخشند.بیماری س..
49,100 تومان
شربت پلارژین کیدز پارس گیتا دارو | 120 میل | کمک به رفع سرفه و گلودرد در سرماخوردگی شربت پلارژین کیدز پارس گیتا دارو | 120 میل | کمک به رفع سرفه و گلودرد در سرماخوردگی
ناموجود
برند: پارس گیتا دارو | Pars Gita Darou مدل: Pars Gita Darou Pelargin Kids 120mil
شربت پلارژین کیدز پارس گیتا داروشربت پلارژین کیدز پارس گیتا دارو مکملی منحصر به فرد برای درمان عفونتهای تنفسی به ویژه برونشیت و بیماری سرماخوردگی است. مصرف این مکمل برای کودکان بی خطر است و روند بهبود بیماری را تسریع می بخشد.علائم بیماری برونشیت در کودکانبیماری برونشیت یکی از بیماریهای تنفسی است که ..
39,500 تومان
نمایش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)