منو
سبد خرید شما

پودر پاور پروتئین 90 بادی اتک 2000 گرم

چربی و کربوهیدرات بسیار کم
پودر پاور پروتئین 90 بادی اتک 2000 گرم
ناموجود

ویژگی های پودر پاور پروتئین 90 بادی اتک

 • پروتئین چندجزئی با بیش از 80% محتوای پروتئینی
 • حاوی پروتئین های زود و دیر هضم (41 گرم در هر دوز مصرفی)  برای ساخت و حفظ تودۀ عضلات
 • کم کربوهیدرات و کم چرب – ایدهآل برای دورههای رژیمی
 • حاوی 9.300 میلیگرم BCCA در هر دوز مصرفی
 • حاوی 500 میلیگرم ال کارنتین در هر دوز مصرفی (کارنیپچور)
 • حاوی ویتامین B6 برای متابولیسم طبیعی انرژی
 • ساخت آلمان – بالاترین کیفیت از مواد خام
 • عاری از آسپارتام
 • حلالیت بسیار خوب، مزۀ خامهای حتی اگر در آب حل شود
 • برای مصرف 68 وعده

نحوه مصرف پودر پاور پروتئین 90 بادی اتک

 • یک وعده معادل با 30 گرم پودر (1/5 پیمانه) را در 300 میلی لیتر شیر کم چرب (1.5%) حل کنید و میل نمایید.
 • ورزشکاران می توانند 50 گرم پودر را معادل (2/5 پیمانه) در 250 میلی لیتر آب یا نوشیدنی حل کنند. این حالت به عنوان بخشی از رژیم کم کربوهیدرات و برای تمرینات شدید ایده آل است زمانی که همراه با شیر استفاده شود مخلوط دیگر کم کربوهیدرات نیست.
 • بیش از 3 وعده در روز توصیه نمی شود.
جهت اطلاع از موجودی این محصول با شماره 02172023 تماس حاصل فرمایید.
590,000 تومان
توضیحات

پاور پروتئین 90 بادی اتک

برای تناسب اندام ورزشکاران قدرتی، استقامتی و بازیکنان: مکمل پاور پروتئین 90 یک مکمل ایده آل برای عضلات بوده و موجب تقویت متابولیسم انرژی در بدن میگردد. این مکمل دقیقا پروتئین های ارزشمند و مفیدی را تأمین میکند که در ساخت و نگهداری از عضلات نقش دارند.
مکمل پاور پروتئین 90 هم مزایای منابع پروتئینی با کیفیت بالا را دارد و هم از رژیمهای ورزشی کم چرب و پُر پروتئین پشتیبانی میکند. این مکمل حاوی پروتئین وِی است و قادر است مواد پروتئینی را سریعا وارد بدن نموده و آنها را بخوبی جذب ارگان های داخلی نماید. کاسئین موجود در آن به شکل عالی جذب بدن شده و پروتئین مورد نیاز بدن را برای مدت طولانی تأمین مینماید. بنابراین، میتوان شیک های آن را بعنوان یک میان وعده در نظر گرفت که صبح و شب و بلافاصله بعد از تمرین میتوان آن را مصرف نمود.

ترکیبی از منابع پروتئینی با کیفیت بالا

پاور پروتئین 90 بادی اتک یک مولتی سازه پروتئین است با منابع با ارزش بیولوژیکی پروتئین، این بدین معناست که برای بدن آسان شده تا بصورت اختصاصی به تبدیل شود به پروتئین درونی. بنابراین پاور پروتئین 90 کمکی موثر در ساختن ماهیچه ها جدید و مانعی برای از بین رفتن ماهیچه ها است.
یکی از مزایای منابع مختلف پاور پروتئین 90، مقداار بالای آمینو اسید متعادل کننده است. از طریق ترکیب کازئین و وی پروتئین، میزان بالایی از آمینو اسید های ضروری در هر شیک مصرفی می باشد. مزیت دیگر پاور پروتئین 90 مشهور شرکت بادی اتک علاوه بر پروتئین با کیفیت بالا، فراهم کردن مواد مغذی ضروری دیگری از جمله ویتامین ها و ال کارنتین می باشد.

فراهم کردن BCAA مفید برای متابولیسم ماهیچه ها

پروتئین وی که در پاور پروتئین 90 بادی اتک می باشد حاوی BCAA بالایی می باشد. BCAA حاوی لوسیون آمینو اسیدهای ضروری، ایزولوسیون و والین در حدود 30% از مقداری که در ماهیچه ها وجود دارد می باشد. به همین خاطر آمینو اسیدهای اصلی را برای رشد ماهیچه ها متمرکز کرده اند چرا که برای بدن دارای ارزش خاصی است. در هر شیک مصرفی پاور پروتئین 90 تا 9300 میلیگرم BCAA فراهم شده است که کاملا افزایش نیاز به BCAA را به سبب افزایش فعالیت جسمی ورزشکاران را پوشش می دهد.

مانع از بیم رفتن ماهیچه ها در طول مدت رژیم غذایی

پاور پروتئین 90 بادی اتک حتی رژیم های غذایی را هم پشتیبانی می کند، به طوری که میزان لاکتوز و چربی در این محصول بسیار پائین می باشد. علاوه بر این، به خاطر کمبود پروتئین انبوهی از ماهیچه های با ارزش در طول مدت رژیم غذایی از بین می روند. برای مقابله کردن با این موضوع پیشنهاد می شود تا مقدار مصرفی پروتئین در طول رژیم غذایی به وسیله مصرف پاور پروتئین 90 بادی اتک افزایش داده شود. اگرچه شیک مصرفی باید همیشه با آب ترکیب شود به این دلیل که اگر با شیر تهیه شود دیگر شامل دسته بندی کربوهیدرات-کم نمی شود.

حاوی 500 میلی گرم کارنتین در هر شیک مصرفی

ال کارنتین یک مادۀ مغذی شبیه به ویتامین ها است که بدن تنها قادر است مقدار کمی از آن را درون خود تولید نماید. این ماده در متابولیسم انرژی و چربی، ویژگی هایی مشابه با ویتامینهای نوع B دارد که به همین دلیل بعنوان یکی از آنها شناخته میشود. این مکمل به ورزشکارانی که مقدار کمی از ال کارنتین را از طریق رژیم غذایی دریافت میکنند این امکان را میدهد تا وقتی به انرژی بسیار بیشتری نیاز دارند، ال کارنتین بیشتری دریافت نمایند. به همین دلیل مکمل پاور پروتئین 90 حاوی 500 میلی گرم کارنتین در هر شیک مصرفی است.

ال کارنتین موجود در مکمل پاور پروتئین 90 از نوع محبوب و پرطرفدار کارنیپچور است. کارنیپچور دارای بالاترین کیفیت و ال کارنتینی با خلوص 100% میباشد.

حاوی بسیاری از ویتامین های ضروری

علاوه بر پروتئین های با کیفیت، اسیدآمینه ها و ال کرانتین، مکمل پاور پروتئین 90 حاوی ویتامینهای ارزشمد زیادی نیز میباشد.
اسید اسکوربیک و ویتامین E در عملکرد طبیعی سیستم ایمنی بدن و محافظت از سلولها در طول تمرینات فیزیکی نقش دارند.
ویتامینهای B1، B2 و B3 در متابولیسم طبیعی انرژی و کاهش خستگی نقش دارند.
ویتامینهای B5، B6 و B12 از متابولیسم پروتئین، عملکرد سیستم ایمنی و عملکرد ذهن پشتیبانی می‌کنند.
کدام یک از دیگر محصولات را میتوان به بهترین شکل ممکن با مکمل پاور پروتئین 90 ترکیب نمود؟
در ترکیب با مکمل Carbo Loader یک محصول غنی از کربوهیدرات برای تأمین کربوهیدراتهای مورد نیاز به هنگام تمرین
در ترکیب با مکمل Calcium + D3 tablets، یک مکمل معدنی ویتامینه برای حفظ عملکرد طبیعی عضلات و استخوانها
با مکمل Isotonic Sports Drink، یک پودر ویژه برای تهیۀ یک نوشیدنی ایزوتونیک

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید