Menu
Your Cart

بادی اتک | Body Attack

برند بادی اتک

بادی اتک برندی شناخته شده در میان تمامی کسانی است که در حوزه ورزش فعالیت می کنند.  این کمپانی انواع مکمل های ورزشی را از مواد خام با کیفیت بالا تولید می کند و فرمول های منحصر به فردی را در ساخت آنها به کار می برد.اولیت اصلی برند بادی اتک حمایت از ورزشکاران  برای رسیدن به اهدافشان است.  متخصصان ورزشی، شیمی دان ها و بیولوژیست های حرفه ای در این کمپانی تمامی روند تولید مکمل ها را به دقت زیر نظر می گیرند تا بهترین ها را به خریداران ارایه دارند.

محصولات برند بادی اتک

این برند، برندی محبوب در میان تمامی کسانی است که ورزش می کنند و یا به ورزش علاقه مند هستند. بادی اتک با ارایه انواع مکمل بدنسازی و مکمل ورزشی زمینه را برای تمامی افرادی که می خواهند عملکرد خود را در ورزش افزایش دهند و یا عضله سازی کنند، مهیا می سازد.

مکمل آمینو اسید بادی اتک

آمینو اسیدها بلوکهای سازنده پروتئین ها هستند. پروتئین به رشد و حفظ توده عضلاتی کمک می کند. پروتئینی که وارد بدن می شود در سیستم گوارشی شکسته می شود و به آمینو اسید تبدیل می شود. اکنون بیش از 20 آمینو اسید شناخته شده است که بدن از پروتئین های مختلفی که می خورد جذب می کند.

بادی اتک مجموعه متنوعی از مکملهای آمینو اسید را به بازار عرضه می کند. این مکملها برای مواقعی مناسب هستند که ورزشکاران از رژیم غذایی با کالری پایین پیروی می کنند.تمرینات فیزیکی سنگین متابولیسم پروتئین را در بدن افزایش می دهند و سبب می شوند تعادل ملوکولهای نیتروژن در بدن بهم بریزد.مکملهای آمینو اسید بادی اتک با فرمول منحصر به فرد خود تعادل نتیروژنی را در بدن برقرار می کنند و انرژی ورزشکار را بالا می برند. این مکملها حاوی ویتامینهایی مانند B1, B2,B6، فولیک اسید، بیوتین و نیاسین هستند که همگی اثرات ویژه ای بر بدن دارند.

مکمل کربوهیدرات بادی اتک

آیا بدن شما برای انجام فعالیت های ورزشی به کربوهیدرات نیاز دارید و شما قصد دارید کربوهیدرات مازاد بدن را تامین کنید؟ آیا می خواهید حجم بدن خود را بالا ببرید و وزنتان را افزایش دهید؟برند بادی اتک با ارایه مکملهای کربوهیدرات مانند «مالتودکترین» و «دکستروس» شما را به این هدف می رساند. این مکملها از بهترین مواد ساخته شده اند و هیچ ضرری برای سلامتی ندارند.

مکمل ویتامین دار بادی اتک

به عنوان یک ورزشکار باید بدانید که تامین ویتامینها و مواد معدنی مورد نیاز بدن چقدر مهم است و چگونه با تامین این مواد مغذی، قوای فیزیکی شما در طول ورزشهای سنگین افزایش پیدا می کند.به همین دلیل است که برند بادی اتک محصولات ویتامین دار با کیفیت بالا را به بازار عرضه می کند. این مکملها انواع متفاوتی دارند که در اینجا به برخی از آنها اشاره می کنیم:

  • آنتی اکسیدانها
  • مکمل کلسیم
  • انواع آنزیم ها
  • امگا 3
  • اسید های چرب
  • ویتامین بی و ویتامین سی

تمامی این مکملها برای حفظ سلامت عضلات و مفاصل مفید هستند و به تقویت سیستم ایمنی بدن کمک می کنند.

مکمل افزایش قوا بادی اتک

آیا می خواهید   استقامت خود را افزایش دهید و تناسب اندام خود را حفظ کنید؟ دیگر نگران نباشید! مکملهای افزایش قوای بادی اتک انتخابی هوشمندانه برای تمامی افرادی هستند که می خواهند با نیروی بیشتری در ورزش حاضر شوند.این برند انواع محصولات افزایش قوای بدن  مانند کپسول های کافئین دار و کربودهیدرات دار را به بازار عرضه کرده است. همچنین مکملهایی مانند « اندورنس تریو»، «اندرونس تریو پرو» و «اندورنس ترویو پلاس» همگی مکملهایی هستند که به ورزشکاران کمک می کنند در طول ورزش به بهترین شکل عمل کنند.

مکمل عضله سازی بادی اتک

هدف اغلب ورزشکاران این است که عضلات خو را برجسته کنند. به همین منظور، برای رشد عضلات آنها به مکملهایی نیاز دارند که این مسیر را برای آنها بازتر بکند.

در میان انواع مکملهایی که در کمپانی بادی اتک تولید می شوند، مکملهای کراتین، کربوهیدرات به طور ویژع بر افزایش حجم عضلات و افزایش وزن تمرکز دارند.

همچنین این برند انواع مکملهای پروتئین دار را نیز عرضه می کند که همگی به ورزشکاران کمک می کنند به اهداف خود دست پیدا کنند و دیگر نگران دشواری مسیر نباشند.

مکمل کراتین بادی اتک

کراتین اسیدی است که عمدتا در محصولات گوشتی وجود دارد. حدود 95 درصد از این اسید در عضلات انسانها ذخیره می شود. بدن برای تامین کراتین باید از منابع طبیعی استفاده کند و بخشی از آن را خود تولید می کند.در کنار کنابع طبیعی حاوی کراتین، مکملهایی وجود دارند که کراتین مورد نظر بدن را تامین می کنند. کراتین عملکرد فیزیکی ورزشکاران را در طول ورزشهای مقاومتی پویا افزایش می هد. ورزشکاران باید استفاده از مکمل کراتین را به رژیم غذایی خود بیافزایند.

با توجه به نقش حیاتی کراتین در افزایش نیروی بدن در حین ورزش، مکمل کراتین بادی اتک تنها برای بدنسازان مفید نیست. بلکه بازیکنان بسکتبال و هندبال باید از مکملهای کراتین دار استفاده کنند.مکملهای کراتین بادی اتک به شکل پود و کپسول به بازار عرضه می شوند. ورزشکاران می توانند پودر کراتین را با آب میوه محبوب خود مخلوط کنند و معجونی دل انگیز را برای خود آماده سازند.

مکمل پروتئین بادی اتک

مکملهای پروتئین دار جز جدا نشدنی از زندگی بدنسازان هستند. مطالعات نشان می دهند که پروتئین ها نقش بسیار مهمی را در سلامت بدن بازی می کنند و زندگی بدون این ریز مغذی امکان پذیر نیست. مزایای پروتئین بدین شرحند:

  • پروتئین به رشد عضلات کمک می کند.
  • پروتئین از افزایش وزن جلوگیری به عمل می آورد.
  • مصرف پروتئین قبل از ورزش از آسیب به بافت عضلانی جلوگیری به عمل می آورد.

برند بادی اتک انواع مکملهای پروتئین دار را با بهترین کیفیت  به بازار عرضه می کند. تنوع محصولات این کمپانی سبب شده است که ورزشکاران بتوانند محصول مورد نظر خود را به راحتی در میان محصولات بادی اتک پیدا کنند و اقدام به خریداری نمایند.

پروتئین بار بادی اتک

به عنوان یک ورزشکار شما باید مراقب وزن و سلامتی خود باشید اما این امر بدین معنا نیست که نمی توانید شکلات و یا اسنک های خوشمزه را بخورید.کاملا برعکس! برند بادی اتک انواع متنوعی از پروتئین بار و اسنک را با طعمی دلپذیر عرضه می کند و همگی آنها حاوی مواد مغذی مورد نیاز بدن هستند و هیچ آسیبی به سلامتی وارد نمی کنند.

محصولات رژیمی بادی اتک

آیا هدف شما این است که با استفاده از روشی سالم وزن خود را کم کنید؟ آیا می خواهید محصولاتی با کربوهیدرات پایین را به رژیم غذایی خود بیافزایید؟ آیا می خواهید در حین کم وزن کردن به عضلات شما آسیبی وارد نشود؟بهترین جا برای رسیدن به تمامی اهداف همین جاست! برند بادی اتک انواع محصولات لاغری و رژیمی خود را با بهترین کیفیت در اختیار کسانی قرار می دهد که نگران سلامتی خود هستند و می خواهند ورزن خود را کاهش دهند.

گواهی نامه های برند بادی اتک

گواهی نامه هایی همچون ISO, IFS or BIO از مدارک معتبری هستند که برند بادی اتک مفتخر به دریافت آنها برای تولید مکمل های با کیفیت است.هر کدام از محصولات این برند نشان دهنده تعهدی عمیق به تولید محصولات با کیفیت است. کمپانی بادی اتک تضمین می کند که مکمل هایش باعث پیشرفت ورزشکاران خواهند شد.اصل و قانونی در کمپانی بادی اتک برقرار است که این اصل از ابتدای تاسیس این کمپانی از سال 1994 وجود داشته است و اکنون بعد از گذشت بیست سال هنوز به آن متعهد هستیم.

تولید مکمل هایی موثر با طعمی دل پسند برای ما اهمیت بیشتری از اشغال قفسه های مغازه ها را دارد.  اکنون 180 فرد با پیشنه های علمی متفاوت با این کمپانی همکاری می کنند تا این برند را در نیل به هدفش یاری کنند.مکمل ها و محصولات بادی اتک در بیش از 30 کشور اکنون در دسترس هستند.

محصولات بادی اتک را از داروخانه آنلاین بخواهید


داروخانه آنلاین با فراهم‌ سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و طی 72 ساعت در تهران و 3 تا 5 روز کاری در سایر شهرستانها محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع محصولات مربوط به کرونا به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.


کپسول گلوتامین 10000 بادی اتک | 300 عدد | مناسب برای متابولیسم پروتئین‌ها
ناموجود
برند: بادی اتک | Body Attack مدل: Body Attack Glutamine 10000 - 300 Caps
کپسول گلوتامین 10000 بادی اتک  را از داروخانه آنلاین بخواهید!داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و طی بیست و چهار ساعت در تهران و هفتاد و دو ساعت در سایر شهرستانها محصول را درب منزل..
370,000 تومان
کپسول وی آمینو گلد بادی اتک | 325 عدد | ترکیب پروتئین وی غلیظ شده
ناموجود
برند: بادی اتک | Body Attack مدل: Body Attack Whey Amino Gold
عوامل آزادکننده:دی‌اکسید سیلیکون و نمک‌های منیزیم حاصل از اسیدهای چرب می‌باشد..
290,000 تومان
کپسول لیپو 100 فم بادی اتک | 120 عدد | چربی سوز گیاهی برای بانوان
ناموجود
برند: بادی اتک | Body Attack مدل: Body Attack Lipo 100 FEM - 120cap
کپسول لیپو 100 فم بادی اتکنقطه عطف فرآیند چربی سوزی : لیپو 100 همواره پرفروش‌ترین محصول این شرکت بوده و اکنون نیز ضمن بهره‌مندی از فناوری منحصر به فرد چند مرحله‌ای، با فرمولاسیونی جدید و موثر در دسترس مصرف‌کنندگان می‌باشد.این محصول جدید در مقایسه با قبل از خواص چربی‌سوزی بسیار بالاتری بهره‌مند می‌با..
395,000 تومان
کپسول لیپو 100 بادی اتک | 120 عدد | پشتیبانی از سوخت و ساز چربی
ناموجود
برند: بادی اتک | Body Attack مدل: Body Attack Lipo 100 - 120cap
کپسول لیپو 100 بادی اتک را از داروخانه آنلاین بخواهیدداروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاور های داروخانه آنلاین در خدمت شما ..
235,000 تومان
کپسول تائورین 2000 بادی اتک | 90 عدد | تقویت حجم عضلات و کمک به ریکاوری
ناموجود
برند: بادی اتک | Body Attack مدل: Body Attack Taurine 2000 - 90cap
کپسول تائورین 2000 بادی اتککپسول تائورین 2000 بادی اتک محصولی مناسب برای تقویت عضلات است. تائورین از لحاظ مقدار، دومین آمینو اسید فراوان موجود در بدن به شمار می رود و از آن بعنوان آمینو اسید ضروری شرطی یاد می شود. به این دلیل که تحت شرایط خاصی – ازجمله انجام تمرینات سنگین – بدن نمی تواند به تنهایی م..
105,000 تومان
کپسول بی سی ای ای و ال گلوتامین 12000 بادی اتک | 180 عدد | محصول ترکیبی برای ورزشکاران کپسول بی سی ای ای و ال گلوتامین 12000 بادی اتک | 180 عدد | محصول ترکیبی برای ورزشکاران
ناموجود
برند: بادی اتک | Body Attack مدل: Body Attack BCAA + Glutamine 12000
بی سی ای ای + ال گلوتامین 12000 بادی اتککپسولهای BCCA و اسید گلوتامین برای رشد مطلوبتر تودههای عضلانی خشک و همچنین برای شتاب‌دهی به امر بازسازی و بهبود سلولهای عضلانی بسیار مناسب هستند. هر یک از کپسولهای BCCA و اسید گلوتامین حاوی 6 میلیگرم BCCA و 6 میلیگرم اسید گلوتامین با اثرگذاری بسیار بالا هستند...
350,000 تومان
کپسول بی سی ای ای بادی اتک | 180 عدد | ریکاوری کننده و حجم دهنده
ناموجود
برند: بادی اتک | Body Attack مدل: body attack BCAA180 capsule
مورد استفادهریکاوری کننده، محافظت از بافت عضلات، حجم دهنده به عضلات و آمینو اسید های شاخه دار..
195,000 تومان
کپسول بی سی ای ای 10800 بادی اتک | 300 عدد | حاوی بیشترین دوز آمینه اسید مورد نیاز بدن
ناموجود
برند: بادی اتک | Body Attack مدل: Body Attack BCAA 10800 - 300 Caps
BCAA 10800 بادی اتکمکمل BCCA 10800 حاوی اسید آمینه های ضروری بدن نظیر وسیون، ایزولوسیون و والین با نسبت مطلوب 2:1:1 است. این اسیدآمینه ها در میان ورزشکاران قدرتی محبوبیت زیادی دارند زیرا مواد و عناصر مهمی برای ساخت و حفظ عضلات را به همراه دارند.با این حال، حتی ورزشکاران استقامتی که باید برای مدت زما..
420,000 تومان
کپسول ال کارنیتین 2000 بادی اتک | 100 عدد | کمک به افزایش سطح انرژی و متابولیسم بدن
ناموجود
برند: بادی اتک | Body Attack مدل: Body Attack L-Carnitine 2000mg - 100 capsules
کپسول ال کارنیتین 2000 بادی اتکمکمل ال-کارنیتین بادی اتک 2000 میلیگرم ، ال-کارنیتین تارتارت در هر وعده (3