منو
سبد خرید شما

داروسازی سپیداج | Sepidaj

نمایش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)

شرکت داروسازی سپیداج برندی معتبر و ایرانی در زمینه تولید محصولات دارویی و گیاهی است. این برند فعالیت خود را در سال 1371 آغاز کرد و به زودی به برندی مهم در این حوزه تبدیل شد. بسیاری از افراد تمایل دارند که از طبیعت برای بهبود بیماریهای خود کمک بگیرند و این برند توانسته است آنها را به این خواسته شان برساند. در ساخت محصولات شرکت داروسازی سپیداج استانداردهای بین المللی رعایت می شوند و این شرکت تلاش کرده است استانداردهای سازمان بهداشت جهانی را در تولید محصولاتش به کار ببرد تا بتواند محصولاتی با اثر بخشی بالا را در اختیار کسانی قرار دهد که به ارتقا سلامتی خود اهمیت می دهند.  

محصولات شرکت داروسازی سپیداج

این برند تلاش کرده است تا محصولات دارویی خود را در اشکال مختلف به بازار عرضه کند. این شرکت محصولات خود را به شکل قرص، کپسول، پماد، کرم و ژل تولید می کند و همین امر سبب شده است مشتریان در زمان خرید به طیف گسترده ای از محصولات دارویی دسترسی داشته باشند. محصولات این شرکت به شرح زیر هستند:

•    محصولات گوش، حلق و بینی

•    محصولات پوست و مو

•    محصولات تنفسی

•    محصولات گوارشی

در تولید محصولات این برند از اسانس ها، روغن ها و عصاره های گیاهی استفاده می شود و همین امر سبب شده است این محصولات در کنار فرمولاسیون ویژه به محصولاتی پر طرفدار تبدیل شوند. بسته بندی این محصولات بسیار خاص است و می تواند حس خوشی را در مصرف کنندگان به وجود بیاورد.

کیفیت محصولات این برند بسیار بالاست و متخصصان دائما کیفیت مواد اولیه را مورد بررسی قرار می دهند تا محصولاتی مناسب وارد چرخه تولید شوند. مشتریانی که از محصولات شرکت داروسازی سپیداج استفاده کرده اند بر این امر تاکید می ورزند که این محصولات حس بسیار خوبی را در آنها به وجود می آورند و به آنها کمک می کنند سلامتی را از دریچه متفاوتی احساس کنند.