منوی داروخانه
سبد خرید شما

ژل جمع کننده امبریس سی اس آر

ایجاد انقباض در دیواره واژن و جلوگیری از افتادگی واژن
ژل جمع کننده امبریس سی اس آر
ژل جمع کننده امبریس سی اس آر
ناموجود
ژل جمع کننده امبریس سی اس آر
ژل جمع کننده امبریس سی اس آر

ژل جمع کننده امبریس سی اس آر 

ژل جمع کننده امبریس سی اس آر حاوی مخلوطی از ترکیبات منحصر به فرد گیاهی است که باعث ایجاد انقباض موقت در دیواره واژن شده و همین امر موجب افزایش رضایت مندی همسران می شود. ماده موثردر ژل امبریس، کپسیکوم (Capsicum) است. این ماده کاهنده درد، ضد التهاب و موجب انقباض ماهیچه های واژن می گردد. از دیگر ترکیبات موجود دراین محصول روغن آفتاب گردان است . سلنیوم موجود در آفتاب گردان نقش تسکین دهنده های اعصاب در بافت ها و همچنین افزایش دهنده سطح میل ج ن س ی (Libido) است.

كاپسیكوم یك نوروپپتید فعال است كه ساخت ،ذخیره ،انتقال و آزاد شدن ماده P را تحت تاثیر قرار می دهد. این ماده با تخلیه ماده P و ممانعت از تجمع مجدد آن در اعصاب حسی محیطی ،پوست و مفاصل را نسبت به درد غیرحساس می نماید.

چرا باید به رابطه جنسی اهمیت بدهیم؟

رابطه جنسی موضوعی است که هر زوجی نیازمند به آن هستند و یکی از اصلی ترین نیازهای زوج برای ازدواج می باشد وداشتن رابطه جنسی خوب می تواند به تداوم زندگی زوجین بیانجامد . کارشناسان مسائل جنسی به این موضوع اشاره می کنند تنها زمانی باید به روابط جنسی و نزدیکی اقدام کرد که دو طرف آمادگی برقراری رابطه جنسی را داشته باشند. بیش از آنکه تعداد روابط جنسی و نزدیکی در زندگی زناشویی اهمیت داشته باشد کیفیت روابط جنسی است که اهمیت دارد.

بسیاری از مردان و زنان هستند که شاید هر شب رابطه جنسی دارند ولی از سلامت جنسی برخوردار نیستند و کسانی هم هستند که در روابط زناشویی خود در طول ماه فقط ۲ بار رابطه جنسی دارند و از سلامت جنسی هم برخوردارند .تحقیقات صورت گرفته نشان می دهد که تغییر در بافت سلول های دیواره واژن باعث می شود که همسران در زمان نزدیکی، رابطه مشابه گذشته را تجربه نکنند. به همین دلیل استفاده از محصولات مناسب می تواند به ارتقا کیفیت رابطه جنسی کمک کند.


داروخانه آنلاین خواندن مقاله زیر را به شما پیشنهاد می دهد:


اطلاع از موجودی
اين فرم را پر کنيد تا به محض موجود شدن، مطلع شويد:
65,000 تومان
قیمت با امتیاز جایزه: 65000
  • موجودی: ناموجود
  • مدل: CSR Embrace Tightening Pleasure Gel

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید