منو
سبد خرید شما

ژل آنتی سلولیت بدن ژاندارسل

کمک به درمان نواحی دارای سلولیت (ناهمواری)
ژل آنتی سلولیت بدن ژاندارسل
ژل آنتی سلولیت بدن ژاندارسل
ناموجود
ژل آنتی سلولیت بدن ژاندارسل
ژل آنتی سلولیت بدن ژاندارسل
  • موجودی: ناموجود
  • برند: ژاندارسل | Jean D'Arcel
  • امتیاز های جایزه: 17500
  • مدل: Jean D'Arcel Intense Anti Cellulite Gel
  • SKU: 4043736036659
اطلاع از موجودی
اين فرم را پر کنيد تا به محض موجود شدن، مطلع شويد:
381,000 تومان
قیمت با امتیاز جایزه: 381000
توضیحات

سلولیت چیست؟

تجمع بافت چربی در ناحیه‌ای از بدن را چاقی موضعی یا به عبارت دیگر سلولیت می‌نامند. سلولیت اصطلاحی است که برای مشخص کردن توده‌هایی از چربی که معمولاً در باسن، ران و قسمت تحتانی بدن می‌باشد، به کار برده می‌شود. چربی " سلولیت " از نظر فیزیولوژیک مشابه چربی طبیعی بدن است. این تجمع چربی معمولاً به صورت فرورفتگی‌هایی روی پوست نواحی خاصی از بدن مانند بین زانو و استخوان مفصل ران و بین ران و کفل ظاهر می‌شود.

سلولیت (Cellulitis) را باید از واژه سلولیت (Cellulite) به معنی تجمع بد شکل چربیهایی در زیر پوست به خصوص در خانمها که در سوخت و ساز آن‌ها اختلال به وجود آمده‌است افتراق داد.

سلولیت یک بیماری محسوب نمی شود و عوارض بدی برای بدن ایجاد نمی کند اما می تواند ظاهری نا زیبا ایجاد کند.
این پدیده بدین صورت است که سلول‌های چربی در کیسه‌هایی، که در بین رشته‌های لایه‌های مختلف بافت پیوندی پوست نگه داشته می‌شوند، جمع می‌شوند. این رشته‌ها قابل گسترش نیستند، بنابراین به ویژه هنگامی که وزن افزایش می‌یابد یا پوست فشرده می‌شود، گلبول‌های چربی از شکل طبیعی خود خارج شده و به داخل فشرده می‌شوند و توده‌های پرتقالی شکلی از چربی را تولید می‌کنند.

علت:

سلولیت در اثر اختلال در رشته های اتصال دهنده ای که بین بافت چربی قرار گرفته اند و پوست را به ماهیچه های زیرین اتصال می دهند رخ می دهد. در واقع زمانی که سلولهای چربی بزرگ و انباشته می شوند پوست را به خارج هل می دهند، در حالی که رشته های محکم اتصال دهنده، پوست را به داخل می کشند و این حالت باعث به وجود آمدن برآمدگی و فرورفتگی در پوست می شود.

عوامل خطر:

سلولیت در بین زنان شایع تر از مردان است. در واقع اغلب زنان تا حدی مبتلا به سلولیت می باشند زیرا تجمع چربی در نواحی مستعد سلولیت در زنان بیشتر است. همچنین با افزایش سن، که خاصیت الاستیسیته پوست کم می شود، احتمال بروز سلولیت افزایش می یابد. افزایش وزن می تواند موجب مشهودتر شدن سلولیت شود. البته افراد لاغر هم ممکن است سلولیت داشته باشند.

معمولاً سلولیت ریشه وراثتی دارد. وراثت مهمترین نقش را در استعداد ابتلاء به سلولیت ایفا می کند. سبک زندگی غیرفعال و بی تحرک و همچنین بارداری، احتمال بروز سلولیت را افزایش می دهد.

ژل ضد سلولیت ژان دارسل:

این محصول برای درمان مناطق مشکل دار در ران، باسن و بازو استفاده می شود که در آن از ویژگی های استثنایی عصاره های گیاهی استفاده شده است، این محصول با فرمولاسیون ویژه خود در مقابله با نشانه های خارجی ناخوشایند سلولیت موثر است و با دارا بودن کمپلکس گلوکین، اسید لوریک، عصاره گل لوتوس هندی، عصاره ریشه مارال مانع تکثیر نقاط دارای سلولیت می شود.

ویژگی های ژل آنتی سلولیت بدن ژاندارسل:

- کمک به درمان نواحی دارای سلولیت (ناهمواری های بدن)
- حاوی عصاره های گیاهی

نحـوه استفـاده ژل آنتی سلولیت بدن ژاندارسل :

روزی 1-2 بار روی پوست تمیز موضع دارای سلولیت (ران، باسن، بازو ...) ماساژ دهید تا جذب شود.

اندازه محصول : 200 میلی لیتر       
کشور سازنده : آلمان
مدت انقضاء : 24 ماه                      
کد بهداشتی : 9704836037635977
بارکد: 4043736036659

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید